ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 19:30:44
Alıntı yapılan: seda87 - 04 Ekim , 2011, 19:26:09
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 18:04:41
:y25: kızım beni affet dr geldiğimizden beri kımıldamadın bende seni dürttüm uyandırdım suanda kımıldadın ne yapayım annem sen kımıldayınca içim rahat ediyor yavrum bide dr dediye hareketlerine dikkat et diye daha cok üstüne düştüm 2 kere dolanmıs yavrum boynuna kordon  :y25:  :love9:
allah korusun inş bebeğini yaa çok zordur canm çok dua edelim allahın izniyle inş bşrşey olmaz
:amin: :amin: :amin: inşallahh tatlım ya bazen çok korkuyorum
canm çok haklısın ama aklına kötü şeyler getirme bak doğacak hayırlısyla bu günlerde geçecek inş.çook az kaldı  hemde çook.
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

kevsercim peki bebeğin durumu böyleyken doktor neden bekletiyor yapsaydı ya sezaryanı 3  5 gün çok farkedermi ki ya bilmiyorum ama 
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım dr dedi bana bugun istersen sezeryana alalım diye bende hocam size bırakıyorum deyince o zaman 2 hafta daha bekleyelim dedi  :dontknow: yani 39+0 ken alcak

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 04 Ekim , 2011, 19:31:36
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 18:04:41
:y25: kızım beni affet dr geldiğimizden beri kımıldamadın bende seni dürttüm uyandırdım suanda kımıldadın ne yapayım annem sen kımıldayınca içim rahat ediyor yavrum bide dr dediye hareketlerine dikkat et diye daha cok üstüne düştüm 2 kere dolanmıs yavrum boynuna kordon  :y25:  :love9:

çokk azz kaldııııı   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: inşallahhh sağlıkla mutlulukla esila dünyaya gelirr...  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :opucuk: inşallahh zehram inşallhhhhh  :amin: :love9:

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 19:42:14
canım dr dedi bana bugun istersen sezeryana alalım diye bende hocam size bırakıyorum deyince o zaman 2 hafta daha bekleyelim dedi  :dontknow: yani 39+0 ken alcak
anladım canm hadi hayırlısı o zman .inş sorunsuz sağlıklı bir doğum olur

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 04 Ekim , 2011, 19:50:50
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 19:42:14
anladım canm hadi hayırlısı o zman .inş sorunsuz sağlıklı bir doğum olur
:opucuk: :amin: :amin: :amin: inşallahh sedammm

KasrıCinan

ayy masalllah ne güzel ya az kaldı kızına kavusmana.hani esyalarını çok merak ettik koysana besiğini filan canım :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 19:56:56
ayy masalllah ne güzel ya az kaldı kızına kavusmana.hani esyalarını çok merak ettik koysana besiğini filan canım :nazar: :nazar:
canım koycam pazar gunu temizlikci gelcek pazardan sonra koycam daha mobilyanın ustu silinmedi mis gibi olalım esyalarını yerleştireyim koyayım resimleri  :occasion5: aklımda  :occasion5: :occasion5: :hello2: :love9: evet sümeyramm az kaldı  :hello2: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım çok korkuyorum tiken üstündeyim sanki  :icon_pale: hayırlısıyla şu 2 haftayıda atlatsaydık seni kucagıma saglıklı sıhatlı alsaydım tabi saglıklı sıhatlıda buyutmeyi nasip etsin rabbim  :amin: :icon_pale: kızım hareketlerin gittikçe azalıyor bazen bakıyorum kuvvetli vuruyosun bazende cok az tepiyosun 1 kere felan  ::) acaba yerin baya daraldı ondan mıki anlamıyorum bide dr dediya hareketlerine çok dikkat et dedi tembihledi beni acaba benimmi psikolojim bozuldu  :honk: :icon_pale: bugun 36+5 günlüksün masallahh kızıma her daim A.E.OL YAVRUM  :amin: :nazar:

asya81

maşallah canım sona yaklaştın korkma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: artık kocaman oldu esila kıpırdanma yeri az dar yerde yer yer hissettirir kendini korkma canım benim :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
m

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Ekim , 2011, 10:17:46
maşallah canım sona yaklaştın korkma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: artık kocaman oldu esila kıpırdanma yeri az dar yerde yer yer hissettirir kendini korkma canım benim :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
m
CANIM İNŞALLAHHH AMA GENEDE İNSAN KORKUYOR İŞTE BİDE KORDON OLAYI VARYA İNSANIN AKLINA BİNBİR TÜRLÜ BİŞEYLER GELİYOR ALLAH IM HAYIRLISIYLA KUZULARIMIZI KUCAGIMIZA ALSAYDIK SAGLIKLI SIHATLI BUYUTMEYİ NASİP ETSİN RABBİM  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

KEVSERCİM İÇİNİ FERAH TUTU CANIM.HAREKETLERİNE DİKKAT ET BU ÖNEMLİ 10 KEREDEN AZ VURURSA 1 GÜN İÇERİSİNDE HEMEN DOKTORA GİTMEN GEREKİYOR.TATLI ŞEYLER YEE BİR DE YÖN DEĞİŞTİR MESELA SAĞA YATIYORSAN SOLA DÖN BEBEK O ZAMAN HAREKETLENİYO
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ekim , 2011, 10:28:58
KEVSERCİM İÇİNİ FERAH TUTU CANIM.HAREKETLERİNE DİKKAT ET BU ÖNEMLİ 10 KEREDEN AZ VURURSA 1 GÜN İÇERİSİNDE HEMEN DOKTORA GİTMEN GEREKİYOR.TATLI ŞEYLER YEE BİR DE YÖN DEĞİŞTİR MESELA SAĞA YATIYORSAN SOLA DÖN BEBEK O ZAMAN HAREKETLENİYO
NURCUM CANIM BEN BU KORDON OLAYINI DUYDUKTAN SONRA HEP SOLUMA YATTIM SAGIMA YATMIYORUM BİŞEY OLCAK DİYE SAGIMA YATSAM BİŞEY OLUR MUKİ BİLMİYORUM CANIM DR SORMAYI UNUTTUM BİDE SENDE BU HAFTALARDAYKEN HATIRLIYO MUSUN CANIM HAREKETLERİ KUVVETLİMİYDİ SENİNKİNİN YOKSA YERLERİ DARALDIĞI İÇİN AZMIYDI  :icon_pale:

xxcansuxx

kevserim dün yazamadım canım drdan güzel haberlerle dönmüşsün ne güzel esilamızın kilosuda  :nazar: :nazar:
kordondan kurtulamamış buna üzüldüm ben hep kordondan kurtulmuş kızım diye yazacağını beklemiştim hayırlısı olsun çok sıkıntılı durum olsa dr sezeryanla alabiliriz ne dersiniz diye sormazdı diye düşünüyorum bak drda bekleyelim demiş için rahat olsun sen dikkt et sadece güzelim sağlıkla gelecek esilamız  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ekim , 2011, 10:47:04
kevserim dün yazamadım canım drdan güzel haberlerle dönmüşsün ne güzel esilamızın kilosuda  :nazar: :nazar:
kordondan kurtulamamış buna üzüldüm ben hep kordondan kurtulmuş kızım diye yazacağını beklemiştim hayırlısı olsun çok sıkıntılı durum olsa dr sezeryanla alabiliriz ne dersiniz diye sormazdı diye düşünüyorum bak drda bekleyelim demiş için rahat olsun sen dikkt et sadece güzelim sağlıkla gelecek esilamız  :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: İNŞALLAH CANIM ŞİMDİDE SIPA FAZLA HAREKET ETMİYOR CANSUCUM KORKUYORUM BAKALIM ÇİKOLATA YEDİM DEMİN BİRAZ SOL TARAFIMA UZANACAM BAKALIM OLMADI GENE DURTECEM BİŞEKİLDE HAREKET ETSİN DİYE  :icon_pale: KORDON MESELESİ OLUNCA İNSAN KORKUYOR HEMDE 2KERE DOLANMIŞ  :icon_pale: :icon_pale: RABBİM HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI KUCAGIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN HAYIRLISIYLADA BUYUTMEYİ NASİP ETSİN  :amin: :amin: