ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım esilamın ve senin haberlerini bekliyorum. İnşallah güzel haberlerle geliceksiniz. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 04 Ekim , 2011, 10:39:39
inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM  :love9:
Alıntı yapılan: asya81 - 04 Ekim , 2011, 10:55:27
güzel haberlerini bekliyorus :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:opucuk: TESEKKÜRLER TATLIM  :love9: :opucuk:
Alıntı yapılan: aydinays - 04 Ekim , 2011, 11:04:25
Canım esilamın ve senin haberlerini bekliyorum. İnşallah güzel haberlerle geliceksiniz. :amin: :amin: :amin:
SAGOL DUNURUM  :opucuk: :love9:
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ekim , 2011, 11:54:30
canımsın sanırım bu saatlerde drdasın inşaallah güzel haberlerle gelirsin  :amin: :amin:
CANANIM SAGOL  :love9: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim prenses kızım aşkımmm dr gittik bugun şükürler olsun nst iyi cıktı ve muane olduk dr amcan kordonun 2 kere dolandığını söledi kızım  :'( inş. saglıklı sıhatlı kucagıma alırım seni  :amin: dr amcan kilonuda söledi masallah benim kızıma 3000gr olmuşsun  :nazar: :hello2: 4 günde 200 gr almışsın kızım 36+0 ken 2800gr dın şimdi 36+4 sün 3000gr olmuşsun  :nazar: hatta dr amcan dediki şuanda 38+0 haftalık gözüküyor dedi  ::) normalde bugun 36+4 günlüksün  :nazar: istersen hemen seni sezeryana alalım dedi bende hocam size bırakıyorum dedim sonra 17-20 ekim sezeryan gununu verdi  :love9: az kaldı kızım sana kavusmaya  :hello2: :nazar: her daim A.E.OL meleğimm  :angel12: seni babanda bende çoookk seviyoruz  :love9: :love7: :love8: bidahaki kntrolumuz cuma günü bakalım hayırlısı  :k06:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

asya81

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 15:04:49
insallah sağ salim alırsın kucağına :nazar:
:opucuk: :amin: tatlım
Alıntı yapılan: seda87 - 04 Ekim , 2011, 15:43:23
allah yardımcınız olsun canm sağlıkla doğar inş esila :amin: :amin: :amin:
:amin: amin canım benim
Alıntı yapılan: asya81 - 04 Ekim , 2011, 15:48:30
maşallah kevsercim  :nazar: :nazar: 3 kilo olmuş kuzun  :nazar: :nazar: sağ salim kucağında olucak inşallah  :amin: :amin:
:amin: tatlım

suzannn

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 15:01:02
:love9: benim prenses kızım aşkımmm dr gittik bugun şükürler olsun nst iyi cıktı ve muane olduk dr amcan kordonun 2 kere dolandığını söledi kızım  :'( inş. saglıklı sıhatlı kucagıma alırım seni  :amin: dr amcan kilonuda söledi masallah benim kızıma 3000gr olmuşsun  :nazar: :hello2: 4 günde 200 gr almışsın kızım 36+0 ken 2800gr dın şimdi 36+4 sün 3000gr olmuşsun  :nazar: hatta dr amcan dediki şuanda 38+0 haftalık gözüküyor dedi  ::) normalde bugun 36+4 günlüksün  :nazar: istersen hemen seni sezeryana alalım dedi bende hocam size bırakıyorum dedim sonra 17-20 ekim sezeryan gununu verdi  :love9: az kaldı kızım sana kavusmaya  :hello2: :nazar: her daim A.E.OL meleğimm  :angel12: seni babanda bende çoookk seviyoruz  :love9: :love7: :love8: bidahaki kntrolumuz cuma günü bakalım hayırlısı  :k06:
maşallah esilaya kocaman olmuş az kaldı sabret canım inşallah sağlıklıca kucağına gelecek esilan allaha emanet olsun

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

suzannn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:y25: kızım beni affet dr geldiğimizden beri kımıldamadın bende seni dürttüm uyandırdım suanda kımıldadın ne yapayım annem sen kımıldayınca içim rahat ediyor yavrum bide dr dediye hareketlerine dikkat et diye daha cok üstüne düştüm 2 kere dolanmıs yavrum boynuna kordon  :y25:  :love9:

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 18:04:41
:y25: kızım beni affet dr geldiğimizden beri kımıldamadın bende seni dürttüm uyandırdım suanda kımıldadın ne yapayım annem sen kımıldayınca içim rahat ediyor yavrum bide dr dediye hareketlerine dikkat et diye daha cok üstüne düştüm 2 kere dolanmıs yavrum boynuna kordon  :y25:  :love9:
allah korusun inş bebeğini yaa çok zordur canm çok dua edelim allahın izniyle inş bşrşey olmaz
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 04 Ekim , 2011, 19:26:09
allah korusun inş bebeğini yaa çok zordur canm çok dua edelim allahın izniyle inş bşrşey olmaz
:amin: :amin: :amin: inşallahh tatlım ya bazen çok korkuyorum

doruk38

çokk azz kaldııııı   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: inşallahhh sağlıkla mutlulukla esila dünyaya gelirr...  :amin: :amin: :amin: