Allahım Sana Şükürler Olsun Hamileyim

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 01 Mart , 2011, 07:26:54

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

01 Mart , 2011, 07:26:54 Son düzenlenme: 05 Ağustos , 2011, 10:26:18 g10ca
 :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: KIZLAR SABAH SAAT 6,30DA TEST YAPTIM VE POZİTİF KIPKIRMIZI ÇİFT ÇİZGİYİ GÖERDÜM SİZLERDEN HEPİNİZDEN ALLAH IM RAZI OLSUN YARABBİM ÇOK AMA ÇOK AGLADIM KIZLAR DAHA DUA EDİN BANA KAN VERCEM İNŞ YUKSEK ÇIKAR KAN DEGERİM  :opucuk: :opucuk:  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

HEPİNİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH  :love9: :love9: :love9: NE YAPACAGIMI BİLEMİYORUM SUANDA DONA KALDIM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BUGUN KAN VERCEM NE OLUR KAN YUKSEK ÇIKSIN BANA DUA EDİN

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

Öncelikle tebrikler  :flowers: hayirli olsun  :nazar: insallah kan degerinde yüksek çikar  :amin: ve saglikla kavusursun bebegine  :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIMIN İÇİ BENDE AGLADIM ÇOK  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: İNŞ KAN DEGERİMDE GÜZEL CIKAR DUALARINIZ İÇİN TESEKKÜRLER RABBİM  HERKESE VERSİN İNŞALLAHHHHHHH  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love8: :love8:

KasrıCinan

o kadar sevindim ki senin heyecanını aynı ben yasıyorum.rabbim sana şükürler olsun o kadar mutlu oldum kiii.
ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN TEBRİK EDERİM.ÇOOOOOOOOOKK SEVİNDİM KEVSERİMMMM. rabbim yüzüne ğülü sonundu :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav:  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 01 Mart , 2011, 07:31:27
Öncelikle tebrikler  :flowers: hayirli olsun  :nazar: insallah kan degerinde yüksek çikar  :amin: ve saglikla kavusursun bebegine  :nazar: :nazar:
ALLAH IM RAZI OLSUN CANIM İNŞALLAH YUKSEK ÇIKAR SENDE SAGLIKLI BİŞEKİLDE YAVRUNA KAVUSURSUN İNŞALLAHHH ÇOK ŞOKTAYIM SUAN ELİM AYAGIM ZANGIR ZANGIR TİTİRİYOR  :y25: :y25:

KasrıCinan

insallah değerlerin yükselir hersey normalde olur ve sağlıklı bi gebelik yasarsın canımmm :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

SÜMEYRACIM ALLAH RAZI OLSUN MERYEM SURESİ OKUYUN KIZLAR KESİNNNN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:33:29
insallah değerlerin yükselir hersey normalde olur ve sağlıklı bi gebelik yasarsın canımmm :amin: :amin:
RABBİME 1000LERCE ŞÜKÜRLER OLSUN İNANAMIYORUM YAZIYORUM AMA KIZLAR SİZE TUHAF GELMESİN İNŞ SEVİNCİM BÖYLE DEVAM EDER  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:33:15
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 01 Mart , 2011, 07:31:27
ALLAH IM RAZI OLSUN CANIM İNŞALLAH YUKSEK ÇIKAR SENDE SAGLIKLI BİŞEKİLDE YAVRUNA KAVUSURSUN İNŞALLAHHH ÇOK ŞOKTAYIM SUAN ELİM AYAGIM ZANGIR ZANGIR TİTİRİYOR  :y25: :y25:

seni çok iyi anliyorum :) bende 4 sene sonra insallah kavusucam melegime  :nazar: :amin: insallah sende kavusursun ve hamileligin güzel geçer  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:28:32
HEPİNİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH  :love9: :love9: :love9: NE YAPACAGIMI BİLEMİYORUM SUANDA DONA KALDIM
bende donakaldım ama dedim sana senden ümidim var diyee.ay elim ayağım titredi.arkadasım insallahh hersey gönlünce olur artık meleğini kucağına alırsınn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Mine Esir

Yaa canim benim inanki dun nasil sevindiysem bugunde o kadar mutluyum..rabbim bebislerimizi bize bagislasin ins... Bu arada benim kan degerim 3569.61 cikti :occasion14: