Allahım Sana Şükürler Olsun Hamileyim

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 01 Mart , 2011, 07:26:54

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 01 Mart , 2011, 07:45:40
işteeeeee beklenen haberr oleeeeeeeeey
çok sevindim kızzz valla bu ne gğzel haber sayfayı açar açmazz harikaa
gözün aydın canım
inşallah kan degerinde yüksek çıkar  :occasion14: :amin:
darısı diger isteyen arkadasların başına inşallah :amin: :amin: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers:

ALLAH RAZI OLSUN GÜLŞAHCIM İNŞ İSTEYEN HERKESE MART AYINDA NASİP OLUR  :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:46:14
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:45:11
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:42:30
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:40:11
canım eşin ne yaptı nasıl söyledin ne tepki verdi :y25: :love9: :love9:
CANIM DONAKALIDI ODA NE YAPSIN ÖPTÜ HEP BENİ  :opucuk: :love3: SABAH YAPTIM KOLİDORDA ASKIM BEN HAMİLEYİM DİYE CIĞLIK ATTIM ODA SASIRARAK GÖZÜNÜ OVUSTURDU VE DONA KALDI GEL UZAN ASKIM DEDİ  :ehi: :ehi: :ehi: BANA UYU DİYE YOK DEDİM KALKACAM KIZLARA HABER VERMEM LAZIM DEDİM ONLAR BEKLŞYO BENİ DEDİM  :opucuk: :opucuk: SİZDEN İÇİN
ayyy kıyamam nasıl sevinmistir düsünüyorum da içi kıpır kıpırdır simdi.ALLAH bu sevincinizi 9 ay sürdürsün canım saat kaçta gideceksin doktora.erken gitki hemen sonucu al
CANIM 8DE CIKARIZ HERALDE KORKUYORUM SÜMEYRAA  :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :amin:
hayır korkma.korkmayı sana yasaklıyoruuumm :caca: bak hersey çok güzel olacak hiç bi sorun çıkmayacak canım güzel yüreğini ferah tut

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR YAZIYORUM HABİRE KUSURA BAKMAYIN İÇİMİ DÖKEYİM BİRAZ ALLAH IM NE OLUR HAYIRLISIYLA BÜTÜN ARKADASLARIMADA NASİP ET YARABBİM İNŞ KAN DEGERİM YUKSEK ÇIKAR HAYIRLISIYLA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :-\ :-\ :crybaby2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:48:17
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:46:14
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:45:11
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:42:30
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:40:11
canım eşin ne yaptı nasıl söyledin ne tepki verdi :y25: :love9: :love9:
CANIM DONAKALIDI ODA NE YAPSIN ÖPTÜ HEP BENİ  :opucuk: :love3: SABAH YAPTIM KOLİDORDA ASKIM BEN HAMİLEYİM DİYE CIĞLIK ATTIM ODA SASIRARAK GÖZÜNÜ OVUSTURDU VE DONA KALDI GEL UZAN ASKIM DEDİ  :ehi: :ehi: :ehi: BANA UYU DİYE YOK DEDİM KALKACAM KIZLARA HABER VERMEM LAZIM DEDİM ONLAR BEKLŞYO BENİ DEDİM  :opucuk: :opucuk: SİZDEN İÇİN
ayyy kıyamam nasıl sevinmistir düsünüyorum da içi kıpır kıpırdır simdi.ALLAH bu sevincinizi 9 ay sürdürsün canım saat kaçta gideceksin doktora.erken gitki hemen sonucu al
CANIM 8DE CIKARIZ HERALDE KORKUYORUM SÜMEYRAA  :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :amin:
hayır korkma.korkmayı sana yasaklıyoruuumm :caca: bak hersey çok güzel olacak hiç bi sorun çıkmayacak canım güzel yüreğini ferah tut
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love8: :love8: :love8:

KasrıCinan

canım olurmu öyle sey yaz tabi,bu mutluluğu haliyle bizimle paylasacaksın senin kadar bu meleği bizde bekliyorduk uzun zamandırr :hieyt: :hieyt:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR TAMDA KASIM AYINA GELİYO DOĞUM GÜNÜMÜN AYI  :opucuk: :love8:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:49:54
canım olurmu öyle sey yaz tabi,bu mutluluğu haliyle bizimle paylasacaksın senin kadar bu meleği bizde bekliyorduk uzun zamandırr :hieyt: :hieyt:
CANIMSIN KIZLAR YEMİN EDERİM HEP İÇTEN DUA ETTİM SİZLEREDE KENDİMEDE ÇOCUGU OLANLARADA HAMİLE ARKADASLARIMIZADA KANDİLDE ÇOK AGLADIM NAMAZ KILDIM AGLADIM ZATEN MERYEM SURESİDE KANDİLDE BİTMİŞTİ TAMDA K.VALDEM OKUMUSTU ALLAH IM ONUDA BASIMDANA EKSİK ETMESİN MELEK BENİM K.VALDEM  :opucuk: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:50:26
canım varya benimde öyle eğer hamile kalırsam bebeğimle kasım ayında aynı ayda doğmus olacağızz.akrep anne ve kızz ay ağzımdan kız çıktı hadi hayırlısı :ehi: :ehi: :ehi: değerlerin mineninki :nazar: :nazar: gibi yüksek cıksın insallah canım

Angel

cok sevindim kevser rabbim kucaginada almayi nasip etsin insallah   :amin:    :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:52:32
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:50:26
canım varya benimde öyle eğer hamile kalırsam bebeğimle kasım ayında aynı ayda doğmus olacağızz.akrep anne ve kızz ay ağzımdan kız çıktı hadi hayırlısı :ehi: :ehi: :ehi: değerlerin mineninki :nazar: :nazar: gibi yüksek cıksın insallah canım
İNŞALLAH CANIM BENİM

KasrıCinan

canım bende bankaya gideceğim hazırlnmam lazım yazarım yine sende hazırlan hadi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Angel - 01 Mart , 2011, 07:52:43
cok sevindim kevser rabbim kucaginada almayi nasip etsin insallah   :amin:    :opucuk:
CANIM ALLAH RAZI OLSUN AMİNN BÜTÜN HAMİLELERİN KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN RABBİM  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:53:36
canım bende bankaya gideceğim hazırlnmam lazım yazarım yine sende hazırlan hadi
:opucuk: :opucuk: :opucuk: TAMA CANIM BENDE HAZIRLANACAM ÇIKCAZ BİRAZDAN