ONLİNE SATIŞ YAPAN SİTELER Mİ YOKSA DÜKKANLAR MI UCUZ?

Başlatan sunny, 19 Ocak , 2007, 11:04:19

« önceki - sonraki »

sunny

merhaba
24 haftalık hamileyim.benim sorum tüm bilgili ve ilgili hamişşşlere bir sorum var  :icon_flower: internetten alışveriş mi daha ucuz (özellikle de bebek arabası ve ana kucağı için) yoksa eminönüne gitmek daha mı mantıklı????karar veremiyorum.hatta eminönüne gidersem neleri alabileceğimi giden bir arkadaş sayarsa çok memnun olurum.

bu arada chicco travel sistem (bebek arabası+anakucağı) olan setin fiyatını 900 ytl'den 500 ytl'ye düşürmüş.
ama ben iyice araştırmadan almak istemiyorum.
bana yardım ederseniz sevinirim.

Emine

ben ilkönce bebek arabasını çarşıdan almıştım eve geldim bir baktım internette 200 ytl daha ucuz çıldırdım  :cildir:
hemen iade ettik www.kirazbaby.com dan aldım sonra.İnternet kesinlikle daha ucuz araba kamera biberon emzik küvet file ye kadar herşeyi internetten aldım.

sunny

çoook teşekkür ederim.inan eminönüne gitmek gözümde büyüyordu.

bebişee muuccckss :love7:

Almiş'inAnniş'i

bence de int. en mantıklısı. yani eminönünde gezmeyi şu halde hayal dahi edemiyorum kesin bel ağrısından meydanda yığılıp kalırım zaten. ama burda bütün dükkanlar elinin altında. bir de fiyat araştırması yapan siteler var. sana söylüyor en ucuz nerde satıldığını. mesela:

www.enucuzubul.org

www.akakce.com

gibi gibi sitelerden de bu konuda yardım alabilirsin.  :D

Sıla

Öncelikle merhaba bikaç dakika önce üye oldum.ben interneti ve eminönünü iyice bi araştırdım.eminöününde irembebe nin fiyatları ve saraçhane tarafındaki bebek arabları en uygun olanları ben chicco ct0.1 aldım internette 499 ytl ben 450 ytl ye aldım şu an kampanya da.ama kampanya öncesi 630 ytl idi.kirazbaby den daha uygun fiyatlara sahip arası.mama sandalyesi kirazbaby de (chicco) 199 irembebe de 150.gerçi biz toplu alışveriş yaptık.

Emine

Canım tabi ki herşey daha ucuz olacak diye birşey değil kirazbaby de örneğin kamerayı hepsiburada.com dan aldım.Önemli olan iyice araştırmak.Ama herşeyin internette çok dah uygun fiyat bulunabildiğini düşünüyorum.Öncelikle alınacak şeyler belirlenmeli internet fiyatlarına bakılp sonra mağazalarda pazarlık edilerek alınabilir.

Almiş'inAnniş'i

www.gunboyu.com

süper ucuzluk var kızlar bi bakın bence  :hello2:
5 li fuar baby body si 17,50 ytl. ben almıştım daha önce çok güzeller...

mia

Ben online alışverişten korkuyorum doğrusu arkadaşlar. Bir ara Baskuda ve Hepsiburada'dan çok alışveriş yapardık ama giderek bozulmaya başladı hizmetleri. Bir defasında kutusu parçalanmış, kurulum CD'si kutudan dışarı çıkan bir ekran kartı gönderdiler, bir keresinde aynı kullanılmış kırık hoperlörü 3 defa üst üste değiştirdik diye bize geri gönderdiler. Bu olanlardan sonra online alışverişi bırakmıştık. Geçenlerde bir sulu sistem süpürge alalım dedik, başka yerde bulamadık çünkü, ama dediğimize pişman olduk.. İlkinde kullanılmış geldi, ikincisinde kırık, üçüncüde ise yedek torba kolinin kenarından çıkmış dışarılarda sürünüyo, kutunun açıldığı ve özensiz şekilde kapatıldığı bariz yani!! Dağıtımcı firmayı da aradık onlar bunları suçluyor bunlar dağıtımcıyı arada olan bize oluyor.. Biz yine de yılmadık düzgün bir süpürge gelecek diye bekliyorduk (yani ne kadar zor olabilir ki yeni bir süpürge göndermek?). Arayıp özel olarak belirttik sakın iptal etmeyin diye çünkü talep gelmeden iptal edebildiklerini öğrenmiştik şikayet sitelerinden ama bir de ne görelim e-posta atmışlar alışverişiniz iptal edildi diye.. Bir de para çekimini de iptal etmediler taksit limitimizi meşgul etmeye devam ediyorlar. :violent1: Paramızı bankadan her ay çekip geri yatırıyorlar. :violent1: Üstelik kargo parasını da iade edeceklerini söyledikleri helde bizden alıyorlar her ay :cussing: :cussing: Telefonla ulaşmak da imkansız.. bir türlü düşmez, çalar açılmaz, açılır hat düşer :violent1: :violent1: Valla sinir bastı yine düşününce...

Almiş'inAnniş'i

ay yazık vallahi mia çok üzüldüm  :sad1:
bende birkaç kez alışveriş yaptım gittigidiyor.com dan ama orda ilgi çok güzel. bebeğimi beklerken hazırlarım ve duvarına asarım diye bir puzzle almıştım. adam istediğimi değil de eline geçeni göndermiş kargo ile. bir dizi yazışmadan sonra  değiştirdi. ben iyi edebiyat yaparım  ;D birde sitenin yetkililerine gönderdim orda ilgi muhteşem hemen satıcıya uyarı maili çekmişler...

muncube

mrb sunny oncelikle san atavsiyem bebek arabasinda onu iki tekerlekli bi araab sakin alma cunki cok cabuk bozuluyolar.onu tek tekerlekli bi bebek arabasi emin ol daha kullanisli olur yani benim tercihim yinede sen bilirsin karra senin ana kucada cok iyi hele bide bebginin uyku problemi olursa

polen

ben de bebeğime travel sistem bebek arabası aldım ama benimki  ana kucağına oturmuyorrrr,herrşeyi denedim olmadı.arabada yayıla yayıla yatacak yanii,boşuna bi dünya para verdim.ben de internetten çok alışveriş yaparım,başıma ters bir olay gelmedi.zaten gelse paralarım onları,eşim de der hep belasın sen satıcılara die :caca: internet güzel olay,ayrıca daha ucuz..tabi kampanyaları takip etmek lazım..

mavili

bende internetten alışveriş yapmaya hep korkmuşumdur hiçde yapmadım hep olumsuz düşündüm ya aksi bişey olursa gibi ama bazen gerçekten güzel indirimleri oluyor takip etmek ve güvenilir olduguna inanmak lazım

ben henüz ana kucagı ve bebek arabası almadım ama ana kucagının faydalı olacagını bende düşünüyorum ;)

polen

benimki gibi çoook hareketli bebeğin olursa orada oturmak istemeyecektir.bence bebeğin bi doğsun, ondan sonra da alabilirsin arabayı.tabi öncesinde araştırmanı yaparsın

mavili

zaten bende önce dogsun dedim almadım bekliyorum bakalım karnım da uslu gibi ama benimki kesin bana çok çektirir sıkıntılı bir hamilelik geçirdim zor günler yaşadım uzun süre strese maruz kaldım bu yüzden uslu olacagına pek inanasım gelmiyor inşallah uslu olurda beni yalancı çıkarır birara alayım artık dedim ama şimdi düşünüyorumda en mantıklısı dogsun öyle alayım sagol önerin için  :opucuk:

Ahirena

www.civilim.com bu sitede yeni açıldı ve bebek ve çocuk adına herşey var.civil çocuk giyim kalitesiyle.