Hamileliğimle ilgili bilenler ilgilensin lütfen.

Başlatan svnc, 06 Aralık , 2009, 19:17:03

« önceki - sonraki »

svnc

Yaklaşık 7 aylık hamileyim bebeğim çok oynuyo çok hareketli özelliklere çoğu zaman aynı yere sürekli tekme atıyo ve bu tekmesi yaklasık 20 25 dk sürüyor bu beni telaşlandırıyo normalmi?

kübüş

canım bence dr bir danış.hiç o kadar çok hareketli bir bebek duymamıştım .maşallah. :nazar: :nazar:
seni çok seviyorum

мiŁenα.

eltımın kzııda ole ıdı canım ama ıllakıde canımı sıktım taktım kafama dıyorsan dr gıt ::)

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Benim kızımda o şekilde, hiç canını sıkma hiç bir sorun yok.

tılsım

canım merhaba benim oğluşumda öyleydi çok hareketliydi hiç korkma demekki hareketli bi bebek olucak karnımdayken öyleydi şimdi 5,5 aylık ama felaket hareketli  :icon_thumright: :icon_thumright:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Demet_dk

Alıntı yapılan: tılsım - 06 Aralık , 2009, 22:06:31
canım merhaba benim oğluşumda öyleydi çok hareketliydi hiç korkma demekki hareketli bi bebek olucak karnımdayken öyleydi şimdi 5,5 aylık ama felaket hareketli  :icon_thumright: :icon_thumright:

aynen benimkide öyle
9 ay nasıl sabrettin içerde diyo annem oğlumu severken tekmeleri dahada sertlerşti çok hareketli

fıstık

benim bebeğimde çok hareketliydi canım hemde doğuncaya kadar ben nst ye bile girmedim çok hareketli gerek yok dedi doktorum

biliyosun son aylarda hareketleri azalınca nst ye giriyosun o yüzden korkma hiç zaten doktor kontrolüne gidiyosan telaşlanmana da

gerek yok