29 Nisan , 2024, 03:44:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

şükürler olsun Rabbime ben de hamileyim

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 26 Şubat , 2011, 19:12:17

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

:amin: :amin:ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME  BEN DE BUGÜN İTİBARİ İLE ÖĞRENDİM HAMİLE OLDUĞUMU....RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN. BİZLERE DE SORUNSUZ BİR HAMİLELİK YAŞATSIN KURBAN OLDUĞUM ALLAHIM :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

ne güzel hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 26 Şubat , 2011, 19:15:49
ne güzel hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin
TEŞEKKÜRLER CANIM AMİN İNŞALLAH ....RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gozunaydin canim saglikli bir gebelik gecirmen dilegiyle...

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Hayirli ugurlu olsun Rabbim tamamine erdirsin  :amin:

:flowers: :flowers: :flowers:

elvan&busenur

TEBRİK EDERİM CANIM SAĞLIKLA AL BEBİŞİNİ KUCAĞINA :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gözün aydın canım  :flowers: Rabbim sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğini kucağına almanı diliyorum  :amin:

ORNA

tebrikler allah anabalı babalı sağlıklı huzurlu bir şekilde yetiştirmeyi nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: darısı bizlerin başına :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 26 Şubat , 2011, 19:12:17
:amin: :amin:ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME  BEN DE BUGÜN İTİBARİ İLE ÖĞRENDİM HAMİLE OLDUĞUMU....RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN. BİZLERE DE SORUNSUZ BİR HAMİLELİK YAŞATSIN KURBAN OLDUĞUM ALLAHIM :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:hello2: :hello2: :hello2:hayırlı olsun gözün aydın :muzz: :muzz: :muzz:
ALLAHIM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN :amin: :nazar: DARISI BİZLERE  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tebrik ederim canım rabbim kucağına aldığın günleride göstersin :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

"<<<ZEHRA>>>

canım arkadaşlarım çok teşekkürler hepinize Allah razı olsun iyi dilekleriniz ve dualarınız için ....Rabbim cümle isteyene nasip etsin İnşallah

serife26

sağlıklı,sıhhatli bir bebiş olsun inş arkadaşım,tamamına erdirsin Rabbim inşallah....tebrikler... :nazar:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Tebrik ederim ablacımm benimm  :opucuk: :love9: ALLAH (c.c.) sağlıkla ve hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH sana hayırlı doğumlarr....sağlıklı hamilelik nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Rabbim inşallah kucağına aldığın günleri göstersin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
dularım seninle ablacım melekler yavrunu korusun  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: ORNA - 26 Şubat , 2011, 20:24:17
tebrikler allah anabalı babalı sağlıklı huzurlu bir şekilde yetiştirmeyi nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: darısı bizlerin başına :amin: :amin: :amin:
amiiiiinnnn