29 Nisan , 2024, 00:51:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

şükürler olsun Rabbime ben de hamileyim

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 26 Şubat , 2011, 19:12:17

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Canım tebrik ederim, Rabbim meleğini sağlıkla kucağına aldığın günleride bizlere gösterir inş. Dualarım seninle  :amin: :amin:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Şubat , 2011, 21:36:51
Canım tebrik ederim, Rabbim meleğini sağlıkla kucağına aldığın günleride bizlere gösterir inş. Dualarım seninle  :amin: :amin:
İnşallah canım rabbim herkessin evladını kavuştursun anne ve babasına

✿گสЯเ_ќĮż✿

TEBRİKLER CANIM  :flowers:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

^^MUCİZEMMM^^

< ESLAL >

Tebrikler  :flowers:

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:

kelebegimm

tebrikler canim allah anali babali buyutsun sorunsuz hamileligin olsun ins.

]

aybenim

hayırlı olsun arkadaşım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah....

Belgink.

hayırlısı olsun cnm .....cok sevindim tebriklerrrr.... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:

bebişim616161

ay allaha sükür rabbim kucana almayı nasip etsin darısıda bizim basımıza insallah :occasion16:

beteray

bebeğin sıkıca tutunsun inşallah sağlıkla kucağına alman dileğimle darısı tüm isteyenlere

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :angel12: :angel12: TEBRİKLER CANIM RABBİM SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINADA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Canım tebrikler tekrar,hayırlı olsun,Rabbim sağlıklı sıhhatli bir gebelik nasip etsin inşallah :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Hayırlı uğurlu olsun .. sağlıklı bir hamilelik rahat huzurlu bir doğum dilerim .
sonrasında da sağlıklı huzurlu uzuuunn mutlu yıllar dilerim hayırlı bir evlat olsun inşallah Allah ın izniyle
büyütün meleğinizi.. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ...

"<<<ZEHRA>>>

ARKADAŞLARIM HEPİNİZ BENİ ÇOK MUTLU ETTİNİZ HEPİNİZE TEK TEK TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİ DİLEKLERİNİZ VE DUALARINIZ İÇİN ....BUNDAN SONRA DAHA ÇOK İHTİYACIMIZ OLACAK DUALARINIZA :)UNUTMAYIN OLUR MU ....BEN HER NAMAZDA SİZLERE DUA EDİYORUM ...RABBİM İSTEYEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMA NASİP ETSİN İNŞALLAH...BANA VE HAMİLE ARKADAŞLARADA SORUNSUZ HAMİLELİKLER NASİP ETSİN HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

TEBRIK EDIYORUM ZEHRACIM  :flowers:
ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN INSALLAH   :amin: SAGLIKLI BIR HAMILELIK GECIRIRSIN INSALLAH  :amin: DUALARIMIZ SENIN İÇİN :amin: :amin:  VE TUM ISTEYEN HERKESE RABBIM BU GUZEL DUYGUYU NASIP ETSIN  :amin: :amin: :amin: