28 Nisan , 2024, 01:32:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sercanimla Yeni Bir Hayat

Başlatan **Gül**, 24 Şubat , 2011, 19:15:28

« önceki - sonraki »

**Gül**

24 Şubat , 2011, 19:15:28 Son düzenlenme: 13 Mart , 2011, 16:07:46 **Gül**
Ilk Nefes Ilk Ses

22.01.2011
     9 aylik seruvenimiz bekleyisimiz bitmis uzun ve zorlu dogum surecinin sonuna gelmistik. Ilerleyen tip sayesinde uyanik olarak girdigim ameliyatta hic agri aci hissetmeden dogum gerceklesmis ve canim oglum Sercanim dogdugunu perde arkasindaki bir doktorun agzindan duymustum. Bebek dogdu.. Hemen arkasindan babanin oglumuz dogdu diyerek alnimdan opmesi  :love9: :love9: Ama ben sevinemiyordum. Cunku o bekledigim hayal ettigim sesi hala duyamamistim  :( :( ne oluyor neden aglamiyor diye sormaya basladim. Baban bir yandan birseyler soylemeye calisiyor diger taraftan da o da endiselerini gizleyemiyordu. Dogduguna sevinemiyor sesini duyamadigim icin aaglayamiyordum. Onumdeki perdeyi aralayip seni gormeye calistikca baban elimi cektiriyor teselli etmeye calisiyordu. Merak etme bebegimiz iyi kipirtilarini gorebiliyorum diyordu da gel bana sor  :y25: :y25: Sadece 4 dk surmustu bu durum ama ben kac defa sordum Allaha kac defa yalvardim sana birsey olmasin diye hatirlamiyorum. Vee en sonunda omrumde duydugum en guzel ses  :love9: :love9: Senin birden aglaman. Iste o anda bendeki butun duygular bosaalmis gozyaslarimla akiyordu. Sen ilerde hemsirelerin elinde bense yatakta birlikte hickira hickira agliyorduk. Canimm oglum iyiki geldin ve iyiki o guzel sesini duyurdun. Bir omur boyu da o sesinden beni mahrum birakma olurmu bitanem..

Ilk Bakis

Dogumdan sonraki nefes alma problemin gecmis hemsireler seni temizleyip giydirmislerdi. Babanin kucagina verdiler seni. Bundan sonraki yerine ailenin yanina gelmistin. Baban kucaginda senle geri dondu yanima. Gozumu senden alamiyordum. Her yerimde serumlar igneler hortumlar takili oldugundan alamadim kucagima seni ama babanin kucaginda heryerine ayri ayri bakiyordum. Gozlerin kapkara saclarin minik burnun ince uzun parmaklarin. Gozumu senden ayirmadan babana bizim bebegimiz degilmi diye soruyordum. Evet bitanem sen bizim bebegimizdin ve kac yasina gelirsen gel hep oyle kalacaksin..  :love9: :love9:
     Yeni dogmana ragmen gozlerin boncuk boncuk bakiyordu. Gozlerini babana dikmis kaslarini catmistin. Oyle bir bakisin vardi ki sanki beni neden cikardiniz benim yerim rahatti der gibi. Annecigim bundan sonra en rahat edecegin en guvenli yer bizim yanimiz bitanem. Seni rahat ettirebilmek icin elimizden geleni yapacagiz  :amin: :amin: :amin:

Evdeki Ilk Gun

24.01.2011
     Iki gun hastanede kaldiktan sonra sonunda evimize gelmistik. Ohhh insanin evi gibi rahat hicbiryer yokmus. Evet oglum iste geldik evimize burasi bizim evimiz bizim yuvamiz. Senin buyuyecegin yer. Senin icin hazirladigimiz hersey bak burda. Yatagin yorganin kiyafetlerin battaniyelerin hepsini senin icin buyuk bir heycanla hazirlamistik. Vee iste en sonunda sende geldin. ve hepsi anlamini yeni kazandi. Iyi ki geldin oglum evimizi doldurdun..

Ilk 1. Ayimiz

Sen yeni hayatina bizde senin hayatimiza girmene alismaya calistik bitanem. Beslenmen temizligin Uykularin ve uyanmalarin Hepsine alismaya ogrenmeye calisiyoruz. Sen dogduktan sonra bizim adimiz anne baba oldu ama asil anne babaligi bize sen ogretiyorsun ve ogretmeye devam edeceksin bitanem.
Gun gectikce buyuyorsun.Degisiyordun. Ilk gunlerde kucucuk olan suratinda artik opulecek yerler var  :) O incecik parmaklarin artik daha cok benziyor parmaga. Seni kucagimda daha rahat tutuyorum. Altini acmama da alistin artik hic uzmuyorsun anneyi. Bir tek banyo yaptirmayi ogrenemedi su annen  :icon_pale: :icon_pale: Napalim artik onuda ogrenirim insallah. Simdilik anannemiz sagolsun  ;) ;)

Canim oglum. 1 aydir hayatimizdasin yanimizdasin ve hayatimiza renk mutlulugumuza mutluluk kattin bitanem. Iyi ki geldin Iyiki bizim oglumuz oldun. seninle hayat daha guzel. Bir bakisin icimi eritmeye yetiyor. Seni cooook ama coooook seviyoruz melegim  :love9: :love9:

Ilklerimizden Birkac kare

Ilk Gun Hastanede

Evimizdeki Ilk gun

10 Gunlukken Disari ciktik

Dinlemeye Basladik. Ananemiz Konusuyor Biz Dinliyoruz

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sayfaniz hayirli olsun gulum insallah hep guzel seyler yazman dilegiyle................

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sayfanız hayırlı olsunnn :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

çok güzel bır sayfaaa  :flowers: hep mutlu olun inşallah :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Sayfaniz Hayirli olsun canimcim   :hello2: :hello2:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

✿گสЯเ_ќĮż✿

SAYFANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN GÜLÜM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

βαlκιz

canım benim sayfanız hayırlı ugurlu olsun
inşallah hep güzel şeyler yazarsın canım
ne güzel anlatmışın herşeyii
çok öptüm ikinizidee yeni resimler bekliyorum :nazar: :love3: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sayfanız hayırlı uğurlu olsun Gülüm  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Daha nice güzel paylaşımlarınız olur inşallah Sercan paşamla  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Sizi seviyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

25 Şubat , 2011, 10:19:38 #8 Son düzenlenme: 25 Şubat , 2011, 10:25:24 ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥
gülcüm ne kadar güzel yazmışsın
rabbim ayırmasın sizi

su banyo meselesini ben de yeni ögrendim.
45 günlükken falan yıkadım ilk defa  :k06:
kolaymış kolaymış  :k06:

daha güzel anlarınızı yazman dileğiyle öpüyorum canım  :opucuk:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Sayfaniz hayirli olsun Gül'üm  :opucuk:
Öpüyoruz seni vede sercan'i :love9: :love9:

**Gül**

Aynur Teyzemiz :opucuk: :opucuk:

Kralice Teyzemiz  :opucuk: :opucuk:

Eda Teyzemiz  :opucuk: :opucuk:

Ummu Teyzemiz  :opucuk: :opucuk:

Aysen Teyzemiz  :opucuk: :opucuk:

Gulsah Teyzemiz  :opucuk: :opucuk:

Gozde Teyzemiz  :opucuk: :opucuk:

Gulsah Teyzemiz  :opucuk: :opucuk:

Aysenur Teyzemiz  :opucuk: :opucuk:

Hepinize ayri ayri tesekkur ediyoruz Vee bu cicekleri sizlere gonderiyoruz
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥ღвüşяαღ♥

canım benim duygularını nede güzel anlatmışsın :opucuk:
bu arada sayfan hayırlı olsun artık sercan paşanın her anını buraya aktarırsın ;)
seni ve paşamızı çok öpüorum....

**Gül**

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 02 Mart , 2011, 20:52:08
canım benim duygularını nede güzel anlatmışsın :opucuk:
bu arada sayfan hayırlı olsun artık sercan paşanın her anını buraya aktarırsın ;)
seni ve paşamızı çok öpüorum....

Cok sagolasin Busracigim. Bebeklerle birlikte bizde yeni seyler ogreniyoruz hergun. Insallah hep guzellikleri paylasiriz. Iclal hanimi da opuyoruz burdan  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

03 Mart , 2011, 03:30:53 #13 Son düzenlenme: 13 Mart , 2011, 16:10:44 **Gül**
40 Gunluk Olduk  :hello2: :hello2:

Evett oglum bugun tam 40 gunluk olduk ve yeni hayatina alisma surecini bitirmis bulunuyoruz. Zaman nasilda cabucak geciyor degilmi bitanem. Dogdun 3 gunluk 5 gunluk 10 gunluk derken 40 gunu geride biraktik. Ve bugun ananeyle kirk cikarma islemini yaptik  :hello2: :hello2: Ama oncesinde seni uyandirmak icin cok ugrastim be oglum  :D :D Once kendi kendine uyanmani bekledik ama sen oyle dalgin uyuyordun ki hic niyetin yoktu uyanmaya. Saat ilerlemis gec oluyordu O yuzden o guzel uykundan uyandirdim seni. Tabi bayagi bir zorlandim  ;) ;) Ama o uyanama halinde cok komikti  ;D ;D Ve baban hem o durumu hemde banyo yapisini kameraya aldi. Senin icin hazirladigimiz kasette hep senin ozel anlarin var bitanem. Insallah birgun birlkte izleyecegiz onlari.
     Bugun 40 gunluk oldun ya bebegim bircok degisikligide beraberinde getirdi 40. gunun. Bugun ilk defa muzikli donencen dikkatini cekti. Dikkatle izledin onu. Sonra asili duran renkli pelus papagana dakikalarca baktin. Renkleri hosuna gitti galiba  :) :) Vee ben hareket ederken gozlerinle takip ettin ve en sonunda da kafani cevirerek gormeye calistin. sen artik anneyi taniyormusun bitanem  :aferin: :aferin: :aferin:
     Bugun senin icin hep dualar ettik bitanem. Uzun omurlu ve iyi bir insan olman icin. Insallah oylede olursun melegim. Tum yasaminda Sercan ismini duyanlarin yuzunde bir tebessum birakman dilegiyle kirkin hayirli olsun Can Oglumm..

Iste 40 Banyomuzdan bir Goruntu

Yatagimizdaki Donenceyi Farkedis

Veee Ilk Guluss  :)
[/b][/size]

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

βαlκιz

canım hayırlı olsun kırkınız  ne çabuk geçiyo zaman ve hemen büyüyolar
:nazar: :nazar: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: annesinide takip edermiş gözleriyle maşallah maşallah
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: