27 Nisan , 2024, 22:29:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sercanimla Yeni Bir Hayat

Başlatan **Gül**, 24 Şubat , 2011, 19:15:28

« önceki - sonraki »

**Gül**

13 Mart , 2011, 16:20:47 #30 Son düzenlenme: 13 Mart , 2011, 16:23:40 **Gül**
Buda benim Yatak Keyfim. Hareketli oyuncaklari izliyorum.Bitince aglar gibi yapiyorum annemde hemen geri aciyor  ;)

http://img641.imageshack.us/img641/489/7a0z.mp4
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Lă_Tăhzen!

oyyyy kara kuzuma masallahhh  :nazar:

°o.O євяυ O.o°

gülümm k. bakma yeni gördümm :suclu:

sayfanız hayrlı olsun maş. paşaya :opucuk: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

**Gül**

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 13 Mart , 2011, 16:29:29
oyyyy kara kuzuma masallahhh  :nazar:
Tesekkur ederiz Nur teyzemiz  :opucuk: :opucuk:
Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 15 Mart , 2011, 19:18:50
gülümm k. bakma yeni gördümm :suclu:

sayfanız hayrlı olsun maş. paşaya :opucuk: :nazar:

Tesekkur ederim canim Kusura bakarmiyim hic. Bende o kadar gec goruyorumki artik cogu seyi  :icon_pale: :icon_pale:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Gunesi Gordumm  :hello2: :hello2:

Oglumm 2 gun once kilo kontrolun icin disari ciktik vee ilk defa gunesle tanistin. Bu ulkede yaz gununde bile gunesi gormek cok zor oglum  :-\ :-\ Ama o gun gorduk bitanem. bende arabanin perdesini kapatmadimki biraz gunes ihtiyacini gider diye. Ama sen gozlerini acamadin bile  ;D ;D Annen ve baban Adana Izmir gibi sicak sehirlerde buyuyup yasamasinin yaninda sen gunese hasret buyuyorsun bitanem  :-[ :-[ Insallah oralara gittigimizde sende bol bol isinirsin  :sunny: :sunny: :sunny:
     Bu arada kontroldeki kilon cok iyiydi oglum. Insallah hep boyle gider gelisimin  :nazar: :nazar: :nazar:

Gunesle Ilk Tanismamiz

Gunesten Korunma Cabamiz  :k06: :k06:

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

OYYYYYYYYYYYYYY YERIM ONU GOZLUGE BAK  ;D ;D ;D
MASALLAH SERCANIMIZA  :nazar: :nazar: :nazar:
DAHA COOOOOOOOOOOOOK GUNESLER GORCEK HELE ADANAYA BI GITSIN  :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

maşallah cnm

ay bunların bakışları aynı valla
yağmur da böyle bakıyo  :love7:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**Gül**

Can Oglumm
     Sen dogduktan sonra zaman su gibi akiyor artik.  Zaman o kadar hizli akiyorki seninle zaman gecirmeye doyamiyorum sanki. 3 ayi geride biraktik.Buyuyorsun, degisiyorsun, ogreniyorsun. Ve her gecen gun beni kendine daha cok bagliyorsun. ve artik anladimki senin sevgin hicbir sevgiyle olculemezmis. Anne baba sevgisi kardes es dost sevgisi hicbiriyle kiyaslaayamiyorum senin sevgini. Yarim saatligine sensiz disari ciksam burnumda tutuyorsun. kosarak donuyorum eve.
     Buyuyorsun dedim ya bitanem bunu hergun daha iyi anliyorum. Gulmelerin artti aglamalarin azaldi. Dikkatlice bakiyorsun artik herseye. Esyalari incelemeye oyuncaklarinla oynamaya basladin. Hele bir oyuncagin varki dokununca dugmelerine basinca ses cikariyor. Ve onu senin onune koydugum anda basliyorsun oynamaya. Hafizanda kuvvetleniyor galiba  :aferin: :aferin: Artik beni daha iyi taniyorsun. her firsatta beni takip ediyorsun. Arkamdan uzun uzun bakip sesler cikariyorsun. Sinirlendiginde sadece bende sakinlesiyorsun. Yuzune baktigimda gulucukler atiyorsun. sen artik anneyi taniyormusun bebegim  :opucuk: :opucuk: 

Oglum Seninle hayat Daha Bir Guzel Iyiki Varsin Canim Oglumm
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

OYY YERİM BEN O PAŞAYI YAA BÜYÜMÜŞ MÜ OĞLUMUZ :opucuk: :opucuk:
NE GÜZEL DUYGULARR YAA ALLAH HERKESE TADDIRSIN İNŞALLAH :amin: :amin:

**Gül**

Tesekkur ederim canim. isteyen herkese yasatsin rabbim bu duyguyu  :amin: :amin:
Seni de burda once evlendirip sonrada senin boyle mutluluklarinida paylasacagiz insallah  ;) ;)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hüzünden_gelme

AĞZINDAN BAL DAMLIYOR BAL :k06: İNŞALLAH :amin: :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

anaammm yerim ben senii Sercan, ne datlusun sen oylee  :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:
allah nazarlardan korusun Gül'üm :amin: :-* :-*

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

**Gül**

Canimmm Sercanimm
Yasaminin ilk yilini yariladik artik. 6 Aylik oldun.  :nazar: :nazar:
Buyuyorsun hergecen gun. 7 ay once senin kokuna hasretken simdi opmelere doyamiyorum.
Bakmaya kiyamiyorum. Gonumun onunde buyumeni izlerken icim gidiyor sana. Her gun binlerce sukrediyorum Allah'a seni bize gonderdigi icin.  :amin: :amin:
Sabah gozumu actigimda senin gulusunu gormek istiyorum Gece yatarken alnina kondurdugum opucukle huzur buluyor icim. Nasil bir sevgidir bu hala adlandiramiyorum.
Miniciktin dogdugunda herseyden bihaber. sadece Aglamayi biliyordun. Ama gecen 6 ayda ne cok sey ogrendin oglum. Oyuncaklarinla oynuyorsun, degisik sesler cikariyorsun, disari ciktigimizda mutlu olup arabanda otururken vuuuuhh vuuuuhh diyorsun Nede tatli soyluyorsun.
Mama haricinde birsuru tadlari ogreniyorsun. AMa hepsindede ilk kasigi agzinin ucuyla alip tadina bakiyorsun Eger hosuna gitmediyse bana ters ters bakip agzini kapatiyorsun Bu yenirmi   :cussing: der gibi Ama hosuna gittiyse agzini kocaman acip iki kasik araasi sabredemiyorsun  :hungry: :hungry: Ve her yemek zamani kasigi elimden alip agzina kendin goturmek istiyorsun  :D Yemen hep guzel olsun bitanem. Omrun boyunca bogazindan hep helal lokma gecsin  :amin: :amin:
Artik surekli oyun istiyorsun. Seninle oynadigimiz zaman kahkahalarin havada ucusuyor. Nasilda mutlu oluyor benim kucuk adamim  :aferin: Bizse senden daha fazla mutluyuz bu zamanlarda. Baban dun diyorki. Boyle bir guzelligin yaninda insanda stres sIkInti kalmiyor. Dogru soyluyor dimi oglum sen bizim mutluluk kaynagimiz oldun  :love9: :love9:
Orumcegini ilk aldigimizda pek hosuna gitmemisti ama simdi onunla yurumeyi ogrenince cok seviyorsun onu Odanin icinde dort donuyorsun. Ama oglum neden sandalyeleri deviriyorsunkii  ::)
Disari cikmak icin hazirlanirken pek anlamiyorsun hala ama arabana oturdugun an bambaska Sercan oluyorsun. Hiic sesin cikmiyor arabanin kenarlarindan tutunuyor gitmeyi bekliyorsun. Seni orda yarim saat de biraksam sesin cikmiyor. Cunku biliyorsun ki sonunda gezme var  ;)
Uykularin yemen icmen cok sukur duzenli pek sorunumuz yok gibi. Arada cikan huysuzluklari saymazsak  ;) Ama gectigimiz hafta cok uzdun anneyi  :-[ Baban ve ben grip olmustuk. Ne kadar dikkat etsekde sanada bulastirdik  :icon_pale: Cok sukur buyuk rahatsizligin olmadi ama 2 gun boyunca cok huysuzlandin oglum  :honk: Bir gece uyumadik seninle Tum gun senden baska hicbir isle ugrasmadim. Yemegimizi bile baban disardan getirdi. Gece yarisi gezmeye ciktiniz babanla. Ama cok sukur atlattik onuda. Insallah birdaha olmaz. Sen hasta olma olurmu oglum.   :aferin: Tum hayatin saglik icinde gecsin  :amin:
Sabah uyandiginda Oglummm dedigimde gulumsemene bitiyorum Oyun oynarken kahkahalarinin verdigi zevk tarifsiz, masumlugunu gordukce icim eriyor buyudugunu gordukce gururlaniyorum amaa en fazlada o boynuma sarildigin zaman duygulaniyorum  :y25: Benim oglum buyuyor diyorum ve bana anne diyecegin gunu iple cekiyorum bitanem.

SENI HERSEYDEN COOOOK SEVIYORUM BEBEGIM

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011