27 Nisan , 2024, 17:39:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ilk dişimiz patladıı :-))))))

Başlatan elif35, 18 Şubat , 2011, 12:44:16

« önceki - sonraki »

elif35

yağmurum 6 ayına 1 hafta kala 10 şubatta ilk dişini çıkarttı .sol alttaki dişimiz patladı sanırım 1 hafta 10 güne kadar da yanındaki patlıyacak bembeyaz olmuş biraz erken çıkardık ama ben çok sevindim yine de şimdi çenemi kaçırmaya çalışıyorum ziraa acayip can yakmaya başladı diş çıkınca  :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hayirli olsun canim agrisiz atessiz cikarsin insallah  :amin: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

elif35

çok şükür ne ağrımız oldu ne de ateşimiz şimdilik herhangi birşey yok akşamları yatmadan bri kaşık pedifen verdim bişey olmadı  :occasion5:

esma...

hayırlı olsun dısınız annesını bı guzel kıtlar :k06:

elif35

çok teşekkür ederim cnm evet parmağımı çenemi yakaladımı anaaamm diyorum  :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Elifcim gözün aydın senin cimcime aceleci çıktı valla  :k06: Bizimki 9 dan önce çıkarmam dedi ağır abi ya  :ehi: Aman inşallah gerisi de güzel güzel ağrısızca çıkar  :amin: Pedifen number one  :icon_thumright:

elif35

evet gözdecim aceleci davrandı benim kız bu diş olayında ama şükür sorunsuz çıkardık ne iştahımız kesildi ne de bir ağrımız huysuzluğumuz oldu  :nazar:

Lă_Tăhzen!

mASALLAH HAYIRLI OLSUN İLK İNCİNİZ

elif35

Mine'l Aşk

Hayırlı olsun annesi..

Diş buğdayı yapıyor musunuz ???

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: elif35 - 18 Şubat , 2011, 12:44:16
yağmurum 6 ayına 1 hafta kala 10 şubatta ilk dişini çıkarttı .sol alttaki dişimiz patladı sanırım 1 hafta 10 güne kadar da yanındaki patlıyacak bembeyaz olmuş biraz erken çıkardık ama ben çok sevindim yine de şimdi çenemi kaçırmaya çalışıyorum ziraa acayip can yakmaya başladı diş çıkınca  :k06: :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yagmur yıgenıme  :opucuk: hayırlı olsun  :flowers: yakında her yakaladıgı yerı ısırır  :k06:

✿گสЯเ_ќĮż✿

HAYIRLI OLSUN O MİNİCİK İNCİ GİBİ DİŞİNİZ  :opucuk:  :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿sweet_sweet✿

hayirli olsun canim, benim yavrucakta 10. ayi bitti patlatti disini :k06: :k06:

Rabbim agrisiz sizisiz digerlerinide cikarmayi nasip etsin :amin: :amin: :amin:

elif35

çok saolun kızlar inş bu ay yapmayı şstşyorum diş buğdayını 2. dişimizde yanından çıktı hemen gülünce görünüyor iyice çıksın hemen yapıcam inş buyrun hepiniiz beklerim  :flowers:

♥ღвüşяαღ♥