ilk dişimiz patladıı :-))))))

Başlatan elif35, 18 Şubat , 2011, 12:44:16

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

мiŁenα.

Hayırlı olsun sorunsuz gelsin devamı :nazar: :hello2:

:love9: :love7: :love9:

elif35

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 03 Mart , 2011, 21:28:04
Hayırlı olsun sorunsuz gelsin devamı :nazar: :hello2:

teşekkür ederim sanırım üst dişleri de yavaş yavaş gelicek çünkü kabarmış bir de kaşık falan değdimi birden ağlıyor  :sad1:

Shadowqueen

Tatlım buraya hiç girmiyordum yeni gördüm valla, çok sevindim canım benim diğer dişleri de sağrısız sağlıkla patlasın inş. canım  :opucuk:

elif35

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Mart , 2011, 14:27:17
Tatlım buraya hiç girmiyordum yeni gördüm valla, çok sevindim canım benim diğer dişleri de sağrısız sağlıkla patlasın inş. canım  :opucuk:

saol cnm benim darısı başına  olsun inşallah

Pınar86

ya kızlar özür dilerim valla göremiyorum bazı sayfaları :)

Elifcim gözünüz aydın. bir ara şafak listesinde konuştuğumuzu hatırlıyordum aramızda bir ay vardı doğduda dişleri çıkmaya başladı gözlerim doldu  :sad1:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

✿sweet_sweet✿

elifcim ilk inciniz hayirli olsun..  :nazar: :nazar:  :hello2: digerleride agrisiz ciksin insallah :amin:

elif35

Alıntı yapılan: Pınar86 - 10 Mart , 2011, 20:49:05
ya kızlar özür dilerim valla göremiyorum bazı sayfaları :)

Elifcim gözünüz aydın. bir ara şafak listesinde konuştuğumuzu hatırlıyordum aramızda bir ay vardı doğduda dişleri çıkmaya başladı gözlerim doldu  :sad1:

evet canım benim konuşuyorduk listede ben doğuramadığım zamanda sende hep merak ederdin naptın diye bak şimd dişlerimiz çıktı bile  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

elifcim hayırlı olsun yağmur hanımın dişi

darısı bizim yağmura  :laughing7:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

elif35

inşallah canım inşallah görürsün o günleri cnm benim çok çabuk zaman geçiyor vallaha doğcak diye beklerken 7 aylık oluyoruz  :love9:

Balböceği

Hayirli olsun incileriniz elif'cim  :flowers:

elif35

teşekkürler edacım darısı başına inşallah hakan bey de çıakrtır inşallah böyle incileri yazarsın artık incimiz patladı diye

Balböceği