OĞULCUĞUMUN iLKLERi :D:D

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 14 Şubat , 2011, 18:18:40

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

14 Şubat , 2011, 18:18:40 Son düzenlenme: 20 Şubat , 2011, 17:38:58 ✿sweet_sweet✿
Ogulcugumun ilk disi geldi tezeleri  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :hello2: :hello2:  aglarken birde baktim ki birsey parildiyor, elimi agzina bir goturdum.. anamm disimiz gelmis :hello2: :hello2: :hello2:

oglum cokk huzursuzdu bu aralar, ara sira vucud sicakligi degisiyordu, sukurler olsunki baslangici yaptikk.. :nazar: :amin:

eh koca adam oldu artik ciksin yahuu :k06: :k06: :k06: :k06:

simdilik tek disi patladi, ust dis etleri sis, ancak ne zaman gelir bilmiyorumm :D

cuma gunu dis bugdayi yapicam, Allah izin verirse :D :D

14 subat oglumun dis gunu olacak artikk :k06: :k06:

dis bugdayimiza hepiniz gelin tezeler bekliyoruzz :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

sizleri cokk opuyoruzz saglikla kalin  :flowers: :opucuk:

βαlκιz

gözünüz aydın canım
:occasion14: :occasion5: hepsi agrısız ateşsiz çıksın inşallah :amin: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

HAYIRLI OLSUN CANIM İLK DİŞİNİZ  :hieyt:

DİĞERLERİDE AĞRISIZ ACISIZ PITIR PITIR ÇIKSIN İNŞALLAH  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ilk inciniz hayırlı olsun canım
diğerleride kolayca çıksın inşallah

SiRiNe

incileriniz hayirli olsun duygucummmm

cok öpuyoruz mertimizi

Lă_Tăhzen!

ooo hayırlı olsun canım ilk inciniz aselle mertin arasında 2 gun var unutulmaz bu gunler

dişbugdayını birleştirelim berabaer yapalım  :muzz: bizde yapmadık daha bakalım nezaman yapıcaz kımsede olmayınca canımda pek istemıyor ama  :'(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

HASRET!M S@N@

Shadowqueen

Canım hayırlı olsun, diğerleride ağrısız ateşsiz gelir inş.  :nazar:

selmay

HAYIRLI OLSUN CANIM İLK DİŞİNİZ  :hieyt: masllah mert pasayaaa... ya nezaman koycan fotolari yaaaa bekliyorum ccanim ya ,...

bir dise bukadar sevinen bir tek anneler olabilir yaa ,,,bizimde kabarikliklar var ama dismis yook agzinada baktirmiyo  artik cocukda bikti yahuuuu :caca:

AککORTįє

oyy maşallah paşamaa hayırlı olsun ilk incisi kuzumun  :nazar:

ağrısız ateşsiz çıkarsın inş gerisini  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ohhh hadi gözün aydın tatlım benim  :flowers:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Nasıl bir rahatlamadır değil mi ama bende aynı duyguları hissettim geçen hafta  :ehi:
AMa şimdi de diğerleri zorluyor anlayacağın biri biterken diğeri başlıyor  :sad1:
İnşallah çabucak ağrısız sızısız çıkarır diğerlerini mertcik  :amin:

Pınar86

Ahh okuyunca nasıl hoşuma gitti çok sevindim :) Maşallah inşallah diğerlerinide kolay bir şekilde çıkarır.

Benim oğlanda bugün baya kötüydü eline aldığı herşeyi parçalamak istiyor dişleriyle  :sad1: gecen gün tuttu çenemi öyle bir ısırmışki inanın iki gündür çenem mosmor öyle geziyorum :sad1:

bugünde çok huysuzdu sürekli emerken beni ısırmaya çalışıyordu şimdiden canımı yakmaya başladı bakalım hayırlısı artık
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

duygu hayırlı olsun inciniz ..

sorunsuz çıkarır hepsini  inş :amin:

:love9: :love7: :love9: