OĞULCUĞUMUN iLKLERi :D:D

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 14 Şubat , 2011, 18:18:40

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla Duygucum 15 aylık henüz dişi çıkmayan çocuk da gördüm  :ehi: Buna şükür  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Dişsiz çocuk olmadığına göre er ya da geç çıkacak  :ehi: :ehi: :ehi:

✿sweet_sweet✿

:ehi: heheh 15 aylik mi :ehi: :ehi: :ehi: artik o cocugun evlenmesine yakin tamamlanmis olurr disleri :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

saka bi yana, hayirlisiyla saglikla gelsin butun disleri bebislerimizin :amin:

мiŁenα.

bİZ 13 AYLIK BEBEK DİŞLERİNESAHİBİZ.

BENDE İSTİM O YÜZÜKTEN :ehi:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 06 Mart , 2011, 12:14:42
bİZ 13 AYLIK BEBEK DİŞLERİNESAHİBİZ.

BENDE İSTİM O YÜZÜKTEN :ehi:

:ehi: masallah egmen koca adam oldu zati :nazar: :nazar:

ya guzelim istedigin yuzuk olsun, turkiyeye geliyom zati az kaldi en kralini yollarim :opucuk: hemide afilli olanindan :hello2: :hello2:

✿sweet_sweet✿

ust disimiz 2.incimiz ucundan eccuk gorunduuu :hello2: :hello2: :hello2: :director: :director: :director: :director:

anamm ben mahvoldumm valla.. ama olsun bunada sukurr  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

ya bugun oynayasim varr ohhh ohh :basardim: :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ohh ohh haydi gözün aydın Duygucum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Valla ilk diş zorluyor gerisi kolay gelecek inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

Maşallah paşama yetiştirdi doğum gününe dişlerini  :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: HAYIRLI OLSUN İLK DİŞİNİZ  :muzz: :occasion5: :occasion5: :flowers:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Shadowqueen

Hayırlı olsun canım kuzunun ilk dişi, diğerleride ağrısız sorunsuz tez zamanda gelir inş.  :opucuk:

✿sweet_sweet✿

cok tesekkurler kizlar :opucuk: :flowers: :flowers:

bugun 11. AYIMIZA GIRDIKK :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

tebrikler duygu sadece 1 ay kaldı yaşına :hello2:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ♥ boncuk gözlüm ♥ - 16 Mart , 2011, 13:53:32
tebrikler duygu sadece 1 ay kaldı yaşına :hello2:

tesekkur ederim cnmm.. :opucuk: :flowers:

evet az kaldi zaman akip gecti.. icim kipir kipirr :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

✿sweet_sweet✿

bu arada ebrucum senmisin nicik degismismis tahmin yuruttumm :k06: :k06: :k06: :k06: sensen he benim de :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Duygucum yeni ayınız kutlu olsun  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Haydi bakalım şafak azaldı azaldı heyecan çoğaldı çoğaldı  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 17 Mart , 2011, 00:43:10
Duygucum yeni ayınız kutlu olsun  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Haydi bakalım şafak azaldı azaldı heyecan çoğaldı çoğaldı  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

saol bebisimm :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: aynen oyle heyecan basti.. :hello2: :hello2: :muzz: :muzz:

yaa gozdecim  sen bi konu acmistin dogumgunu hazirliklari diye ariyom bulamadim gitti resim koyucaktim oraya..  :-\ :-\ ::)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят