doğumdan sonra saçlar!!!

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 31 Ocak , 2011, 10:49:26

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

kızlarr doğumdan sonra saçlarım çok dökülmeye başladı :-\

kel kalcam die korkuom :tongue3: bebek anneyi tanıo die dökülürmüş

tanısında saçlarımdan ne istio :k06:  sizinkiler ne alemde ne yapabilirim :dontknow:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AyNi

Alıntı yapılan: [[betüş'üm]] - 31 Ocak , 2011, 10:49:26

tanısında saçlarımdan ne istio :k06:  sizinkiler ne alemde ne yapabilirim :dontknow:

hamielikte aldığın vitamin ilaçlarını devam alıyomusun canım?? ben ilaçlar birden kesildiği için oluyor diye biliyorum... hatta bana doğumdan sonra demir ilacını 3-4 ay devam almam tavsiye edildi...

°o.O євяυ O.o°

Lă_Tăhzen!

benimde çok dökülüyodu elime tutam tutam geliyodu hele banyo sonrası  :honk: gittim kestirdim en aza indi dökülmesi

Aytii

Alıntı yapılan: [[betüş'üm]] - 31 Ocak , 2011, 10:49:26

canım mecit efendinin ısırgan özlü şampuanı var onu dene derim  :icon_thumright: bana çok iyi geldi doğum yapmadım gerçi ama  :k06: benimde bir ara çok dökülüyordu saçlarım şimdi çok şükür o şampuan sayesinde hem gür hem canlı reklam gibi oldu  :laughing7:

°o.O євяυ O.o°

Lă_Tăhzen!

banada kuaför komilinin zeytınyag özlü şampuanını önermişti

°o.O євяυ O.o°

❤ հმzεlἶო ❤

cnm ayni dert bendede var kel kalmayiz umarim  :k06:  :k06:  :amin:
dr sormayi unuttum ama arkadasim emziren annelerde olur dedi  :dontknow:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bendede çok dökülme vardı doğum yapmadım ama saçımı kestirdim,sıfıra indi dökülme diyebilirim,bide bioblas kullanıyorum ben onunda faydası var sanırım

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: [[betüş'üm]] - 31 Ocak , 2011, 11:02:45
ii geldi mi peki

kullanmadım canım ben kestirdim o şekilde gördum faydasını benım zaten oldum olası dokulur saclarım hamılelıgımde kesılmıstı dökulmesı dogurdum basladı vıtamın eksıklıgınde olsa gerek kansızlıkta saç dokulmesine sebepmiş

°o.O євяυ O.o°

bnde kestrdm cnm ama yok bna mısn demio

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 31 Ocak , 2011, 11:03:41
cnm ayni dert bendede var kel kalmayiz umarim  :k06:  :k06:  :amin:
dr sormayi unuttum ama arkadasim emziren annelerde olur dedi  :dontknow:

bnde öle biliorum ama ne biliim bayaa dökülüo :-\[/b]

Balböceği

Kizlar benim saclarimda cok ince tellidir ama sanki bu aralar kalinlasmaya basladi  :ehi:

Demet_dk

BENİMDE ÖYLEYDİ EBRUCUM

KESTİRMENİ TAVSİYE EDERİM CANLANIR HEMDE

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: Asel'in Annesi:) - 31 Ocak , 2011, 10:56:20
benimde çok dökülüyodu elime tutam tutam geliyodu hele banyo sonrası  :honk: gittim kestirdim en aza indi dökülmesi

aynen walla nurcum kestirdim ama nası kestirdim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
belimdeydi saçlarım şimdi kısacıl oldu ama napıyım uzar midem bulanıyodu yerlerde saç görünce  :igrenc:

ebru cnm sende kestir yada akşama kadar yazmayla gez akşamda yola yola tara :k06:
oluyo bi görsen benimkini şimdiye kadar dökülen saçlarımla çift kişilik yorgan dolardı :laughing7: