doğumdan sonra saçlar!!!

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 31 Ocak , 2011, 10:49:26

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

bn ettimde noldu kız :k06:

bncede tanımaya başlaynca oluo

2 3 aylıkken başladı bnm hala da

sürüo :-\

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 21 Mart , 2011, 10:58:53

iki gundur farkettim benimde saclarim dokuluyor  :dontknow:

gülay t.

Arkadaşlar saçlarınız bebek 2-3 aylık olduğunda dökülmeye başlayabilir ve hatta bebeğin de saçları hemen hemen aynı dönemde dökülmeye başlar. Bebeğin saçları bir süre sonra dökülmeyecek yaklaşık 5. aya kadar dökülür. Ama annenin saçı çok daha uzun süre dökülür. Benim hala daha dökülüyor eskisi kadar olmasa da Kızım 16 aylık düşünün.

Hamilelik boyunca dikkat ettiyseniz neredeyse hiç dökülmüyor saçlar. Doğum sonrası bu dökülmeler çok normal. Hormonal değişim ve vücudun eskiye dönüşünden kaynaklanıyor. Üzülmeyin hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Kendiliğinden rayına girecek herşey.

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 22 Mart , 2011, 14:08:01
Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 21 Mart , 2011, 10:58:53

iki gundur farkettim benimde saclarim dokuluyor  :dontknow:

:-\

saol gülaycım tek olmadığıma sevindm bnde bnde sorun var diye düşünüyodum ;)

gülay t.

Rica ederim canım, sende sorun yok tatlım rahat ol :k06: Zaten hamilelikte dökülmediğinden sonra çok fazla dökülsede  aradaki fark kapanmış oluyor, öyle kel falan kalacak kadar bir dökülme olmuyor anlayacağın.

FeHi

Ya herkes öyle dio ama benim saçlar dökülüooooooooo doğumdan sonrasına da kel tavuk gibi olurum heralde

Aytii

benim çok şükür şimdilik yok öyle bir durumum  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

benmde hiç dökülmedi hamileyken valla süperdi ;)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hamileyken saçlarım göz kamaştırırdı deli gibi de gürleşmişti  :sad1:
Ama şimdi hala dökülüyor kuaför bile inanamadı bu kadar dökülmesine  :sad1:
Hoş kansızlık da olduğu için o da ekleniyor sanırım ama resmen tutam tutam elimde kalıyor ya  :sad1:

❤ հმzεlἶო ❤

kizlar dun baska bir dr gittim ve kan tahlilim iyi cikti demis falan eksik deilmis ama elime top gibi sac geliyo dedim
dr dedi ki hamilelikte saclar dokulmeyi cok azaltiyor ve gurlesiyormus hormonlardan dolayi, ve dogum yaptiktan sonra o saclar dokuluyor yerine yenisi cikiyormus
tamamen normal dedi icim rahatladi
gercektende kafam kkucucuk saclarla doldu
kakulum olmadigi halde var gibi duruyo  :ehi:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 26 Mart , 2011, 10:45:10
kizlar dun baska bir dr gittim ve kan tahlilim iyi cikti demis falan eksik deilmis ama elime top gibi sac geliyo dedim
dr dedi ki hamilelikte saclar dokulmeyi cok azaltiyor ve gurlesiyormus hormonlardan dolayi, ve dogum yaptiktan sonra o saclar dokuluyor yerine yenisi cikiyormus
tamamen normal dedi icim rahatladi
gercektende kafam kkucucuk saclarla doldu
kakulum olmadigi halde var gibi duruyo  :ehi:
hmm.. bende diyodum hamileyken saclarim niye bu kadar gur

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

zaman bulup saclarmı kesemıyom cok uzadılar hamılelıkde :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

ben hamileyken iki kere kestim  :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben kesmedım esım yıne kestırmıyo :violent1: :violent1: nerdeyse belıme geldıler ugrasamıyom uzun sacı sevıyosan kendın uzat dıyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»