27 Nisan , 2024, 23:49:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Ocak , 2011, 12:07:20

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ((¯`»ஐмуяσѕє&Iஐ«´¯)) - 04 Mart , 2011, 11:14:30
kızlar bende dün aksam denedim bunu ama yarım klo değil 3 bardak süte maydonoz koydum bu sütü dökmesek te sürekli kaynatıp uygulasak olurmu süte acıyorum yaaa nedersiniz :sad1:
canım seninki zaten yaklaşık olarak yarım kilo olmuş 3 bardakk koyduysan
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebişim616161

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 04 Mart , 2011, 14:16:11
kızlar bende dün aksam denedim bunu ama yarım klo değil 3 bardak süte maydonoz koydum bu sütü dökmesek te sürekli kaynatıp uygulasak olurmu süte acıyorum yaaa nedersiniz :sad1:
peki hayatım bi denemede sütü döküyormuyuz yoksa biray boyunca aynı sütlemi dewam ediyoruz o kafama takıldı aynı sütü ısıtıp dewam ediyosak yaparım

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: ((¯`»ஐмуяσѕє&Iஐ«´¯)) - 04 Mart , 2011, 15:48:46
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 04 Mart , 2011, 14:16:11
peki hayatım bi denemede sütü döküyormuyuz yoksa biray boyunca aynı sütlemi dewam ediyoruz o kafama takıldı aynı sütü ısıtıp dewam ediyosak yaparım

cnm süt bozulabilir döküp yenisini yapman lazım 3gün yapsan yeterli senin için cnm bu 3günde birlikte ol eşinle yapar yapmaz belini üşütmemeye çalış
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

xxcansuxx

ARKADAŞLAR BENİMDE TÜPLERİM KAPALI SAĞ TAMAMEN,SOL KISMEN KAPALIYMIŞ....
İŞTE BUGÜN DOKTORLA GÖRÜŞTÜK LAPOROSOPİ İLE AÇMAYA ÇALIŞACAK....
BİZ KAPALI OLMALARININ NEDENİNİ DE BİLMİYORUZ İLTİHABİ BİR ŞEYSE (AMELİYAT SONRASI SORACAĞIM DOKTORA) BENDE BU MAYDANOZ-SÜT BUHARINI YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM...

nisan rüzgar

ilginç bişey ama denemek gerek ..bende adetim bitsin deniycem inşşş

bebişim616161

benm biteli oldu 6-7gün herhalde işe yararmı ki :-\

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ((¯`»ஐмуяσѕє&Iஐ«´¯)) - 04 Mart , 2011, 20:29:32
benm biteli oldu 6-7gün herhalde işe yararmı ki :-\
denemekte fayda var cnm yumurtlama zamanlarına az kalmış galiba

bebişim616161

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

asikizim

kizlar ben yapmaya basladim adettim bittikten sonra daha ilk yapisimda sanki adet olacak gibi agrilarim basladi sizce nedennnn???

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: asikizim - 07 Eylül , 2011, 19:03:30
kizlar ben yapmaya basladim adettim bittikten sonra daha ilk yapisimda sanki adet olacak gibi agrilarim basladi sizce nedennnn???

acaba iltihap mı vardı onu mu çökülüyor?

asikizim

bilmiyorum ki ama sanki adet olacak gibiyim neden bilmem gögüslerimde agriyor anlamadim ben bu isi???????? :dontknow:

HACERESMA

ben bir kere yapmıştım ama bi faydası olmadı demek 3 gün devam etmek gerekmiş benim adetim bugün bitiyo hemen yapım bellimi olur bakarsın rabbim kabul ederde hamile kalırım.rabbim tüm isteyen herkese nasip etsin inşşşş :amin:
]

sweetrose25

İNŞ bende deniyim diyorum 15 eylül bi gelsin inş hamileyimde buna gerek kalmaz Rabbim inş bebek :binkybaby: isteyen herkese en kısa zamanda ve en hayırlısı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

asikizim

amin canim ya insallah öylesindirde gerek kalmaz allahim hepimize yardim etsinn