28 Nisan , 2024, 01:17:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Ocak , 2011, 12:07:20

« önceki - sonraki »

yasmin24

bu ay kamile kalmazsam bende yapayım bari  :icon_thumright: :icon_thumright:

rusta

Alıntı yapılan: happines - 23 Şubat , 2011, 08:48:46
bayanlar ben iki gündür bunu yapıyorum, dün akşam buhardann sonra karnımın sağ tarafında  bir ağrı oldu.
normal canm bizim bi tanıdık ta yaşlı birinn vasıtasıyla yapmıstı bunu kasıklarda olan( ama ara ara tabi )agrılar yumurtalıklarınn calıştıgına yani kanallarrının açıldıgına işaretmiş.

seda87

kızlaaar ben bu bele çarşaf bağlamayı anlamadım nasıl yni sadece çıplaken beldemi çarşaf olacak belden aşağıya sarkmayacakmı çarşaf nasıl faydası olacak bu çarşFIN  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

YA BİDE O BUHAR YAKAR CİLDİ YAA MAHVEDER YEMİNLE NASIL OALACAK
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda87 - 23 Şubat , 2011, 23:11:11
YA BİDE O BUHAR YAKAR CİLDİ YAA MAHVEDER YEMİNLE NASIL OALACAK

buhar yakmıyor, çarşaf da üşümemek için... ben çarşaf yerine havlu kullandım

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: rusta - 23 Şubat , 2011, 20:22:09
Alıntı yapılan: happines - 23 Şubat , 2011, 08:48:46
bayanlar ben iki gündür bunu yapıyorum, dün akşam buhardann sonra karnımın sağ tarafında  bir ağrı oldu.
normal canm bizim bi tanıdık ta yaşlı birinn vasıtasıyla yapmıstı bunu kasıklarda olan( ama ara ara tabi )agrılar yumurtalıklarınn calıştıgına yani kanallarrının açıldıgına işaretmiş.

teşekkürler

bebişim616161

sakın denemeyin yumurtalıklarınızı haşlarsınız daha olacaksadsa olmaz bende bi ara denedim annem feci kızdı meğer annemin yengesi o yüzden yumurtalıkları alınmıs
sıcaklığı filan çok önemli yakarsınız anlamadan yumurtalıklarınızı hiç ama hiç tavsiye etmem
hem sizde prostat mı varki sıcaklığa vereceksiniz kendinizi
he rahmimi belki üşüttüm diyosanız ben temiz ufak bir tasi sobanın üstünde ısıtıyorum bi ufak havluya sarıp çıplak sekilde rahim ağzına koyuyorum sizde öle yapın baskası zarar

Ezocan84

Alıntı yapılan: ((¯`»ஐмуяσѕє&Iஐ«´¯)) - 24 Şubat , 2011, 11:57:29
sakın denemeyin yumurtalıklarınızı haşlarsınız daha olacaksadsa olmaz bende bi ara denedim annem feci kızdı meğer annemin yengesi o yüzden yumurtalıkları alınmıs
sıcaklığı filan çok önemli yakarsınız anlamadan yumurtalıklarınızı hiç ama hiç tavsiye etmem
he rahmimi belki üşüttüm diyosanız ben temiz ufak bir tasi sobanın üstünde ısıtıyorum bi ufak havluya sarıp çıplak sekilde rahim ağzına koyuyorum sizde öle yapın baskası zarar

canim kardesim niye korkutuyorsun insanlari, yumurtaliklar yanmaz öyle kolay kolay.. bende yaptim ayni ay hamile kaldim, ama ben hamile kalmakicin degil,iltihap icin yapmistim.. buharin tam üstüne oturmuyorsunki,mesafe  birakiyorsun tabii..
carsafi baglamanin nedeni hem üsümemek icin hemde buharin tam gitmesi gereken yeregitmesi icin,yani dagilmamasi icin, benim haftaya yumurtlama günüm ve bende yarin basliycam insallah...

bebişim616161

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 26 Şubat , 2011, 11:03:14
Alıntı yapılan: ((¯`»ஐмуяσѕє&Iஐ«´¯)) - 24 Şubat , 2011, 11:57:29

canim kardesim niye korkutuyorsun insanlari, yumurtaliklar yanmaz öyle kolay kolay.. bende yaptim ayni ay hamile kaldim, ama ben hamile kalmakicin degil,iltihap icin yapmistim.. buharin tam üstüne oturmuyorsunki,mesafe  birakiyorsun tabii..
carsafi baglamanin nedeni hem üsümemek icin hemde buharin tam gitmesi gereken yeregitmesi icin,yani dagilmamasi icin, benim haftaya yumurtlama günüm ve bende yarin basliycam insallah...
HM OKEY

özgemm

arkadaşlar nezaman yapılıyor bu adet bitincemi adetliykenmi :honk:

rusta

adetliyken olurmu cnm adet bitince yumurtlarken :)

burcum

benim bildiğim maydanozu suyla kaynatıp buharına çömelince kadın hastalıklarıyla ilgili ne varsa söküyormuş diye biliiyorum :icon_thumright:

βαlκιz

bende maydonozu kaynatıp suyunu içinde
iltihap falan varsa geçiyo diyo duyydum :ehi:

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

burcum

hamile bayana da maydanoz düşük yaptırıyor diye biliyorum

bebişim616161

kızlar bende dün aksam denedim bunu ama yarım klo değil 3 bardak süte maydonoz koydum bu sütü dökmesek te sürekli kaynatıp uygulasak olurmu süte acıyorum yaaa nedersiniz :sad1: