28 Nisan , 2024, 00:26:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Ocak , 2011, 12:07:20

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 25 Ocak , 2011, 12:46:06
Alıntı yapılan: yağmur nisam - 25 Ocak , 2011, 12:35:35
Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 25 Ocak , 2011, 12:33:50
tam 1 senelik evli ama olmuyo doktor bişey yok adetin düzensiz sadece demiş
ilaç kullanıyo düzelmesi için bakalım nolcak bugunde 19 yasına girdi kuzum :k06:

İNŞ EN KISA ZAMANDA ODA ANNE OLUR ADET DÜZENSİZLİĞİ NEDEN KAYNAKLANIYOR CNM BENDE DÜZENSİZİM AMA YUMURTA TEMBELLİĞİ VAR PKOLUYUM MALESEF
ya ona bişey yok demiş doktor ne pko ne başka bişey
bişey yok sadece düzensizadet oluyo inşallah sendeki pko geçer gider

inş cnm
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

suzannn

Alıntı yapılan: yağmur nisam - 25 Ocak , 2011, 12:40:17
Alıntı yapılan: ERSUU - 25 Ocak , 2011, 12:36:21
BU AY KORUNMAYACAK OLSAM YAPARDIM AMA KORUNMAM LAZIM DÜŞÜKLERİN NEDEN OLDUĞUNU ÖĞRENMEM LAZIM YAĞMUR SEN DENE BENCE

CNM ADET OLSAM DENEYECEM AMA BENİM KIRMIZILAR GELMEYE NİYETLİ DEĞİL
İNŞALLAH BEBİŞİN GELMİŞTİR BUNU YAPMAYADA GEREK KALMAZ

Dilara Ebrar

harbiden ya daha neler duycas.ilk başta çok saçma geliyor ama deneyenleri okuyunca düşüncede değişiyor.bende bi sıkıntı yok.sorun eşimde.denememede gerek yok .ama işallah deneyen herkese ii gelir
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

"<<<ZEHRA>>>

ay Valla neler duycaz bu sitede daha kimbilir bende denicem bu ay olmazsa bebiş

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENİM ADETİM BİTTİ DENESEMMİKİ KIZLAR  :dontknow: :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR NİYE SARSAF BAGLANIYOKİ ANLAMADIM  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

"<<<ZEHRA>>>

gülbanu

banada bunu söylemişlerdi geçen sene,ben sadece bir sefer yaptım,tabiki bir defa değil bir süre yapmak lazım bir şeyin faydasını görnek için.
kızlar ben önce köydeydim biliyorsunuz ,inek sütü çok vardı.ama şimdi nerden bulacam  pastörize sütten yapsak olur mu acaba.

rusta

Alıntı yapılan: gülbanu - 25 Ocak , 2011, 23:37:22
banada bunu söylemişlerdi geçen sene,ben sadece bir sefer yaptım,tabiki bir defa değil bir süre yapmak lazım bir şeyin faydasını görnek için.
kızlar ben önce köydeydim biliyorsunuz ,inek sütü çok vardı.ama şimdi nerden bulacam  pastörize sütten yapsak olur mu acaba.
bende biliorm bunu.cnm tabiki olur süt farketmez..

gülbanu

tşklr canım.ben tekrar bir deneyecem bakalım.gerçi sorun benim eşimde ama ben yinede yapacam belki rabbim buna sebeb kılar.inşlh

rusta

Alıntı yapılan: gülbanu - 26 Ocak , 2011, 00:00:14
tşklr canım.ben tekrar bir deneyecem bakalım.gerçi sorun benim eşimde ama ben yinede yapacam belki rabbim buna sebeb kılar.inşlh
ne demek cnm inş.faydası olur.dermann nerden oldugu belli olmaz.belki sebep olur.allahm kimsenn kucagını boş bırakmasn inş. :amin:

dilengisk

kızlar bende aynı sekilde kaynayan suya bi kac damla buguzeptil yada vicks damlatıp yapıldıgını duymustum bizim bi tanıdık yumurtlama donemine yakın gunduzleri yaptı gun asırı akşam da birlkte oldular ve hamile kaldı mentol acıomus kanalları vs...

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: rusta - 26 Ocak , 2011, 00:08:37
Alıntı yapılan: gülbanu - 26 Ocak , 2011, 00:00:14
ne demek cnm inş.faydası olur.dermann nerden oldugu belli olmaz.belki sebep olur.allahm kimsenn kucagını boş bırakmasn inş. :amin:
AMİN CANIM HEMDE HİÇ KİMSENİN

ยรlคภ๓คz göภlüm

bayanlar ben iki gündür bunu yapıyorum, dün akşam buhardann sonra karnımın sağ tarafında  bir ağrı oldu.