27 Nisan , 2024, 18:07:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

nazlı MELEĞİMİ KAYBETTIM

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Ocak , 2011, 22:24:14

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

nazlı mlegımı kaybettım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: sabah uyandıgımda kanama gordum hemen doktorumu aradım gel dedı  ayaklarım hıc gıtmek bılmıyordu hıssedıyordum bırseylerın ters gıttıgını  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ultrasondan bakınca kese yerınden kaymış dedı duşuk yapıyorsun dedı dunyam başıma yıkıldı aglaya aglaya geldım oysakı yarın eşimle kalp atışı için gıdecektık  olmadı  :y25: :y25: kısmet degılmiş bu 2 melegım oldu tutunamadı eger parcakalırsa pazartesıye kurtaj olacam  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

KasrıCinan

ya canım içim gitti çok üzüldüm kıyamam sana rabbim sabır versin canım allah acını azaltsın.inanki elim ayağım titredi.off nedenn böyle oluyor sabrdet bitanem üzülme nolur

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

ya daha sevincini yasayamadık daha yeni haberin alıp mutlu olduk inanmak çok zor geliyo bende kaybettim bebeğimi.umarım parca kalmamıstır.kürtaj olmana gerek kalmaz.senin için dua edeceğim

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

hüzünden_gelme

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:şu ann yazasım bıle gelmıyorr yaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

demek olacagı varmıs ablacım sen üzme kendını emi  allah sabır versınn ne dıyeyimm söylenecek söz yok su an :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Uuzlme benim canim arkadasim napalim elden gelen birsey yok

Rabbimde seni boyle imtihan ediyor senin sevincin de bizim icin huznunde  :opucuk:

yine olacak elbet hayatin bu iki dusugu bagli degilki nasipte yine yokmus  :crybaby2: :crybaby2:

offfff sen uzuldun, esin uzuldu, en cok bekleyen canin annecigin uzuldu  :y25:

KasrıCinan

elbet rabbimin bi bildiği vardır canımYİNE OLMUS YA BUNA sükür allah yine verir

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım o kdar üzüldümki sibel ne yazacagımı bilemiyorum ya elim ayagım tıtredi okuyunca  :crybaby2: :y25: canım arkadasım yaaa :-[ :-[

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SAGOLUN ARKADAŞLARR ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDEN SABREDIYORUMMM AMA İÇİM ÇOK YANIYORRRR ACIYOR  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  RABBIMDEN HAYIRLISINI DILEDIM   DEMEK BOYLESI HAYIRLIYMIŞ

Balböceği

Yani Rabbim yine verecek insALLAH  :amin:

Her sabah uuzulup aglayacaksin, Yemekten icmekten kesileceksin

iyice perisan olacaksin sakin yapma bunlari cok zor biliyorum

hele hele boyle bekleyipte kavusunca sonradan kaybedince cok koyuyor insana  :y25:

Benim arkadasim gucludur hepsini asacak ALLAH'in izniyle  :opucuk: :opucuk:

dilengisk

canımmmmmmm cok uzuldum cook anlatacak kelime bulamıorum. herseyde bi hayır vardır en azından hamile kalmakla ilgili sıkıntın olmadıgını biliosun gerisi halledilir merak etme rabbim sabır versin :amin: :amin: :amin: sadece güçlü ol  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

insALLAH kurtaja gerek kalmaz bide bu sefer onun icin aci cekmeni istemiyorum  :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ƒʅυ.. - 21 Ocak , 2011, 22:35:51

hele hele boyle bekleyipte kavusunca sonradan kaybedince cok koyuyor insana  :y25:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: EDACIM ALLAHTAN SADEC EDAYANMA GUCU ISTIYORUM
BILIYORSUN ZOR GEBE KALIYORUM BIR DAHA KIMBILIR NE ZAMANA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HASTANDEN GELDIKTEN SONRA TANSIYONUM DUSTU OYLE BIR SANCI GIRDIGI DAYANMASI ZOR ELİM AYAGIM TITREDI HEM ÇOK KORKUYORUM HEMDE BIRAN ONCE BITSIN DIYORUM
,ANNEM SICAK SU TORBASI KOYDU AGRIYAN BOLGELERIME IYI GELDI SANCINI AZALTTI INSALLAH KURTAJA GEREK KALMAZ  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 21 Ocak , 2011, 22:38:56

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: EDACIM ALLAHTAN SADEC EDAYANMA GUCU ISTIYORUM
BILIYORSUN ZOR GEBE KALIYORUM BIR DAHA KIMBILIR NE ZAMANA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Niye oyle diyorsun bakarsin bunun ustune yine verir rabbim

guclu ol sadece inan yine olacak dogal yolla olmassa tedaviyle olacak

ama olacak rabbim izin versin  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ƒʅυ.. - 21 Ocak , 2011, 22:42:12
Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 21 Ocak , 2011, 22:38:56

Niye oyle diyorsun bakarsin bunun ustune yine verir rabbim

guclu ol sadece inan yine olacak dogal yolla olmassa tedaviyle olacak

ama olacak rabbim izin versin  :amin:

CANIM TEDAVIDE OLSAM OLMAYACK GIBIME GELIYOR BENIM RAHIM DUVARIMA TUTUNAMIYOR BEBEK HIC SORUN OLMADIGI HALDE OLMUYORDU YANI BEBKSIZ HAYATA ALIŞMALIYIM AHHH CANIM EŞİMMMM BENIM YUZUMDEN ÇOCUKSUZ KALACAK  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: