nazlı MELEĞİMİ KAYBETTIM

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Ocak , 2011, 22:24:14

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ORNA - 22 Ocak , 2011, 20:24:26
canım inan çok üzüldüm ama yapıcak bişey yok Allah bir daha yaşatmasın acıyı aslından böyle olup sağlıksız dogucagına böylesi daha iyi Allahın sevgili kuluymuşsun canım inş. hamile kalırsın sağlıklı bebiş dünyaya getirirsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ççok sagol tatlım  :opucuk: :flowers:
her zaman dua edıyordum zaten  hayırlısı boyleymış bızım için işte 2 olunca bıraz daha zor olacak benım ıçın 3 bebek

ponçik

geçmiş olsun çok üzüldüm , Rabbim böyle hayırlı görmüş demek ki  :y25:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 22 Ocak , 2011, 23:55:40
canım daha iyisindir insallah :amin:
CANIM BENIM SANA AYRICA TESEKKUR EDECEKTIM  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: KAFAM KARISIK OLDUGU İÇİN UNUTTUM ALLAH RAZI OLSUN   :amin: :amin: :amin: YAZDIKLARINI OKUDUM BIRBIRIMIZI TANIMADAN ACILARIMIZA ORTAK OLMAMIZ NE KDR GUZEL BIRSEY  ALLAH SANADA EN KISA ZAMNDA NASIP ETSIN MELEGINI  :amin: :amin:
ŞİMDI IYIYIM CANIM BURAYA TAKILDIM ARKADAŞLARLA DERTLEŞTIK ÇOK RAHATLADIM INSAN ZAMNLA ALIŞIYOR DUN BU SAATLERDE AGLAMAKTAN PERISANDIM SIMDI EN AZINDAN TOPARLADIM KENDIMI
SANCIM KESILDI ŞİMDILIK AGRIMDA YOK BAKALIM HERSEY PAZARTESI BELLI OLACAK

KasrıCinan

canım beniiim cok sevindim iyi olmana..evet birbirimizi tanımıyoruz ama acılarımız ortak burda.senin acını bende yasadım seninle birlikte üzüldüm.biraz moral verebildiysem ne mutlu.amiin canım.insallah bu günlerimiz de gececek.bebeklerimz yanlarımız da olacak ben inanıyorum.ALLAH sabrını artırsın canım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Ocak , 2011, 00:09:03
canım beniiim cok sevindim iyi olmana..evet birbirimizi tanımıyoruz ama acılarımız ortak burda.senin acını bende yasadım seninle birlikte üzüldüm.biraz moral verebildiysem ne mutlu.amiin canım.insallah bu günlerimiz de gececek.bebeklerimz yanlarımız da olacak ben inanıyorum.ALLAH sabrını artırsın canım.
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BU GUNLERDE GECECEK INSALLAH GUZEL GUNLER ÇOK CABUK GELSIN DUUA ETMEYE DEVAMARKADAISM RABBIM BIZIMDE YUZUMUZU GULDURECEK PES ETMEK YOK YOLA DEVAM

KasrıCinan

AYNEN CANIM.Bİ BAKIYORMUSSUN BERABER HAMİLE KALIYORMUSUZ BERABEN DOĞUM GÜNÜMÜZÜ BEKLİYORMUSUZ ALLAHIN TAKDİRİ VALLA HERSEY OLABİLİR.OL DERSE OLUR.VE İNANIYORUM RABBİME.EVEEET NEYMİSS DURMAK YOK BEBİSE DEVAM :ehi:  :aferin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım dr nasıl anlamadı yaa bende hamile kalırsam hamileliğim boyunca bebek ana rahmine tutunması için iğne vercekmiş dr öe dedi bende 2tane kimyasal gebelik yasadım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Ya-semin

çok gemiş olsun Allah sabırlar versin, inşallah bundan sonra sağlıklı bir hamilelik yaşar ve bebeğine kavuşursun  :amin: :amin: :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: g10ca - 22 Ocak , 2011, 21:56:54
geçmiş olsun çok üzüldüm , Rabbim böyle hayırlı görmüş demek ki  :y25:
tesekkur ederım goncacım  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Ocak , 2011, 00:15:35
AYNEN CANIM.Bİ BAKIYORMUSSUN BERABER HAMİLE KALIYORMUSUZ BERABEN DOĞUM GÜNÜMÜZÜ BEKLİYORMUSUZ ALLAHIN TAKDİRİ VALLA HERSEY OLABİLİR.OL DERSE OLUR.VE İNANIYORUM RABBİME.EVEEET NEYMİSS DURMAK YOK BEBİSE DEVAM :ehi:  :aferin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: semen - 23 Ocak , 2011, 15:13:46
çok gemiş olsun Allah sabırlar versin, inşallah bundan sonra sağlıklı bir hamilelik yaşar ve bebeğine kavuşursun  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:allah razı olsun  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 23 Ocak , 2011, 08:50:51
canım dr nasıl anlamadı yaa bende hamile kalırsam hamileliğim boyunca bebek ana rahmine tutunması için iğne vercekmiş dr öe dedi bende 2tane kimyasal gebelik yasadım
canım jel kullanıyordum alttan yanı pregeston ilacı  olmadı tutunamadı  :'(

bebişim616161

askım daha yeni okumustum haberini çook mutlu olmustum suan okadar üzgünümki bian ben nie üzülüyorum die bile düşündüm daldım birden ama olsun verende allah alanda yine verir insallah ama bu sefer kucağına sapasağlam almayı nasip etsin  :amin: :amin: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥bebişim616161♥♥♥ - 23 Ocak , 2011, 15:21:04
askım daha yeni okumustum haberini çook mutlu olmustum suan okadar üzgünümki bian ben nie üzülüyorum die bile düşündüm daldım birden ama olsun verende allah alanda yine verir insallah ama bu sefer kucağına sapasağlam almayı nasip etsin  :amin: :amin: :opucuk:
EVET CANIM YINE OLMADI KISMETINDE YOKMUŞ DIYELIM  :'(
SAGOL CANIM  :opucuk: :opucuk: