Yürütec Kullanmak Avantaj mı Dezavantaj mı? Kullanmaya Ne Zaman Başlamalı?

Başlatan uğurböceği, 17 Ocak , 2007, 23:40:04

« önceki - sonraki »

oceanside

09 Nisan , 2008, 08:25:06 #105 Son düzenlenme: 09 Nisan , 2008, 08:27:30 oceanside

resim ekleme isini beceremedim

David Emircan : 13-03-2004

Jasmine ecem : 09-26-2005

yeşil

bizim dr.umuz yürüteci hiç önermiyor öncelikle çocuğun yürümesini geciktirdiğini ev kazalarına sebep olduğunu ve omurga gelişimi için iyi olmadığını ama illede istersek gözetim altında 1 saati geçirmemek kaydıyla kullanılabilir dedi

aysekorkmaz

erkek çoçukların örumcege binmesi testislerine zarar verdigini soyluyolar sizin goruslerinizi bekliyorum

mavili

merhabalar tecrübeli anneler siz bu konuda ne düşünüyorsunuz
ben çok yoruluyorum kızım sürekli kucak istiyor yada dik durmak
yürüteç almak istiyorum doktor önermedi diye eşim yanaşmıyor
ama çileyi çeken ben dayanamıyorum akşama dek

handan

öykye ben yürüteç aldım ama hiç binmek istemedi. ne zaman ona oturtsam al beni diye ağladı.
hatta bi keresinde ağlamamıştı ama kendini çekmecenin sapından tutup çekerek yürüteçten inmişti  :k06:
binseydi ben kullanmayı düşünüyordum.
abartılmadığı sürece bence sorun yok  :dontknow:

ecrin merzam

selmacım merhaba canım bende dr muz önermiyor diye almamıştık 5 ayında aldım ecrine ama kilosu ağır bacakları eğrilir diye sakın koyma dr
2 haftadır sa bindiriyorum okadar çok seviyorki ecrin yürütecini önceleri korktum ama benim yeğenlerimin hepsi onda büyüdü ve ecrinden daha şişkoları vardı hepsinin bacakları çok güzel
he şu bir gerçekkki doğal gelişimini egelliyormu evet kendi kendine yürümesi elbette daha güzel ama bu bebekler eskisi değilki
ecrin her yere gitmek istiyor mutfağa peşimde dolanıyor hemde ayağa kalkıpta gidiyor onnda artık oturmuyor bile ilk zamanlar tedirgin oldum ama şimdi çok hoşuma gidiyor zaten yorulunca ağlıyor al beni diye ellerini açıyor beni görünce
yinede sen bilirsin bunlar benim yaşadıklarım sende nasıl tepki verir bilemem herkesin çocuğu ve huyları farklı  :flowers:

precy

Benim 3 tane cocugum var, 2'sine almistim ama pek kulanmadim  3. cocuguma da almadim. Pek iyi degil ama cocugu fazla icinde birakmadigin süre bir sey olmaz,  bir de göz önünde olacak tabii.

mavili

ben 1 ay daha bekleyimde eşimi ikna ederim bir şekilde şuan 7 aylık 8. ayda alırım hep benim yanımda olmak istiyor mutfaga gitsem peşimden aglıyor yanımda olur en azından yemek yaparken elim ayagıma dolaşıyor odada yalnız bırakamıyorum geldigimde koydugum yerde bulamıyorum yuvarlanarak koltuklara ayaklarını sıkıştırıyor birde benim tv sehpam cam çok korkuyorum

Ada-beste-banu

slm canım
bende kızımda 7 aylıkken kullanmaya başladım. tembellik yaptığını biliyorum. benim kızım 12 aylıkken yürüdü
hesap et yani ne oluyormuş TEMBELLİK YAPIYORMUUUUUUŞ. :k06:

macirema

18 Mart , 2009, 00:10:48 #114 Son düzenlenme: 26 Mart , 2009, 18:55:37 macirema
merhaba benim kızım Karin 6 aylık bizede yürüteç hediye geldi ama ben kullanmayı düşünmüyordum.fakat günde 5 dakika yürütecin oyuncaklarıyla oynamasına izin veriyorum çok hoşlanıyor

mavili

ben bu hafta yürüteç alacagım kol kalmadı bende taşıyamıyorum artık oyalamanın başka yolu yok sanırım

macirema hoşgeldin canım aramıza benim de 7.5 aylık bir kızım var adı ela zümra

macirema

merhaba hoşbulduk, :love7: ben kullanmaya başladım yürüteci ve çokta memnun kaldım hem o oyalanıyor hem bende seyretmekten alamıyorum kendimi.ama hergün 5-10 dkika oynatıyorum.artık havalarda güzel gezmelere çıkmaya başladık daha bi neşelendi.

mavili

bu akşam sonunda aldım yürüteç inşallah memnun kalırım ela sever ve beni artık bu kadar bunaltmaz tak dedi artık canımaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

handan

Alıntı yapılan: mavili - 01 Nisan , 2009, 21:57:46
bu akşam sonunda aldım yürüteç inşallah memnun kalırım ela sever ve beni artık bu kadar bunaltmaz tak dedi artık canımaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hadi bakalım hayırlı olsun.
hemen yaz gelişmeleri, binecekmi acaba? sevecekmi? ayy merak ettim valla  :k06:

mavili

handancım bu yürüteç sallanan atlar varya o hale de gelebiliyor o halini pek sevmedi ela ayakları yere egsin istiyor adımlıyor ama onu itecek kadar gücü yok şimdilik ama biraz hoşlandı sanki uzun kalmak istemiyor 5 yada 10 dakika sonra aglamaya başladı müziklerini sevdi ama ben sevmedim çok aşırı sesi var kafam almıyor sesi artık ama ela dans ediyor içinde