27 Nisan , 2024, 18:02:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir kere aldatan, bir daha aldatır mı?

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 12:32:16

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Temmuz , 2011, 15:21:19
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Temmuz , 2011, 15:16:33
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 20 Mart , 2011, 00:24:48
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 19 Mart , 2011, 10:10:08
7 yıl beraber olduğum erkek arkadaşım vardı aldattı bitti 

owww 7 yıl sonra neden aldattı ki  :violent1:

aldattı gerizekalı evliyim çocuğum olacak hala faceden mesaj atıyor ayrılalı 6 yıl oldu hala kurtulamadım.ben affettim 1 kere ne yalan söyleyim ama bu seferde geldi ben başkasına aşık oldum dedi işte o zaman mal olduğumu anladım :D

yapiskan sülük bunlar  :violent1:
aynen ayten yaa nasıl insanlarsa engelliyorum başka isimle mesaj atıyo onu engelliyorum başka isim psikopata bağladı iyice
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

gözünü bi korkutsana sen onun  :cussing: bak bidaha yapiyomu pislik herif  :caca:

Nezo

Adrenalin Çok Çekici Gelir İnsana. Aldatan Tekrar Aldatır. Bu Erkek İçin Geçerli Bişi Değil Kadın İçinde Geçerli. Adrenalinin Tadını Alan Bırakmaz. Çevremde Ne Kadar Aldatılan Varsa İkinciyi Hatta Üçüncüyü De Gördü. Aldatıldım mı Bilmem Görmedim. Ama Aldatılırsam İkinciyi Yaşamaya Fırsat Vereceğimi Sanmıyorum.

ponçik

benim de eski erkek arkadaşım beni aldatmıştı , cep telefonundan kızın numarasını alıp kızı bir güzel işletmiştim , biz nişanlıyız beni seninle mi aldatıyor , benim telefonumdan sana msj çekmiş vs..vs..  :laughing7: kız çok üzülmüştü
sonra adam tabi bir taşla iki kuş vuruyorum sanarken ikimizi de elinden kaçırmıştı  :ehi:  oooh olsun ona
sonra duydum ki , meğer önceki kız arkadaşlarını da hep aldatmış
ucuz kurtulmuşum Allah ıslah etsin hepsini

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Mart , 2011, 14:23:13
yoo bence öyle bakmıcaksın olaya. yani ben öyle bakmam.

aldatıldım. hemde en pisinden. anlatsam çok uzun olur ama gerek bile yok. oldu bitti. iyikide olmuş. kişiliksizliğini gördüm enazından ve iyiki dönmüşüm yolun başında  :wave:

aynen katılıyorum bende kendi elimle mesajlarını yakaladım ve gerizekalının verdiği cevapta sorsan söylerdim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: neyi sorcaksam artık bilmiyorum  :ehi: yolun başından döndüğüm ve eşimle evlendiğim için çok mutluyum onunla evlensem belki şu an boynuzlu boynuzlu geziyor olurdum haberim olmadan  :ehi: :ehi:

bencede bir kere aldatan kişi bunu devam ettirir hele ki karşısındaki bunu farketmemişse yada farketse bile susup oturuyorsa davamı fazla fazla gelir  :caca:

nghy

kızlar bişey soracağım tamam hepimiz aldatıldığımızda boşanırız diyoruzda ya hamileyken aldatıldığımızı farketsek o zaman ne yaparız.. bir de bebeğimizi çok istediysek sonunda yavrumuza kavuşacakken eşimizin bizi aldattığını hissetsek..
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!