Bir kere aldatan, bir daha aldatır mı?

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 12:32:16

« önceki - sonraki »

Aytii

yoo bence öyle bakmıcaksın olaya. yani ben öyle bakmam.

aldatıldım. hemde en pisinden. anlatsam çok uzun olur ama gerek bile yok. oldu bitti. iyikide olmuş. kişiliksizliğini gördüm enazından ve iyiki dönmüşüm yolun başında  :wave:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bır kere aldatmıssa devamı gelır yapmam dıye pek nadır olur..
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

derbeder

yapilan sey ayni olsada...evliyken aldatilmakla bekarken sevgilin tarafindan aldatilmak arasinda fark var bence. evliyken daha baglisin, cok baska birsey evlilik...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

orası öyle.

ama ben kendimi biliyosam aldatırsa affedemem. affedemem çünkü aklıma gelir. unutamam. onunla tekrar beraber olamam. tiksinirim o kadın gelir aklıma. oyüzden sen yoluna ben yoluma yavrum  :-*

derbeder

kadin derken  ;D bu devirde hersey mumkun  :ehi: yaa valla boyle konusuyoruzda Allah korusun Rabbim bi tanidigin kocasi escinselmis ordan geldi aklima  :cildir: :cildir:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

beni aldattığı kadın yani yattığı diğer kadın

suzannn

1 KERE ALDATANIN DAHA SONRA YAPMAYACAĞI NE MALÜM O YÜZDEN BENİM İÇİN ALDATANI AFFETMEM

güneşş

aldatan tekrar aldatırmı bilmem onun vicdanına kalmış birşey ama..güven bittikten sonra birlikteliğin bir anlamı kaidesi yok yani...hep kuşku hep şüphe nereye kadar..ben asla ve asla kabul edemem ki böyle düşünenimiz çoğunluktadır eminim..ben aynı yatağı paylaşamam.. :igrenc:  aynı sayfayada yazı yazmam ki zaten hepsini geçtim  adamı öldürürüm ya  :violent1: :cussing: :caca: keserim şeyinden  :ehi: :ehi:

çağınım

bi kere aldatan tekrar aldatır tabiki hele birde ilkinde affedilirse ikincisi mutlaka gelir ve arkası boşuna demiyolar affedersem tekrar yaparsın diye hem o ilişkide bir daha güven olmaz temeli sarsılmıştır çünkü verilen sözler yeminlerde olsa o kuşku insanın içinde hep yaşar bi kere böyle bişeyi yaşadıktan sonra bence şans verilmemeli güven herşey demektir evlilikte bittimi hiç bişeyin anlamı olmaz

nuhcan

bir kere yapan hep yapaaaaaaaaar
allah yapanların (hakedenler hariç) belasını versin.. :violent1: :violent1: :violent1:
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

hüzünden_gelme

hiç aldatıldığınızı anladınız mı? ne yaptınız? bu durumda kalan arkadaşlara önerileriniz var mı?

Aytii

beni biliyosun canim anlatmistim :)

ben ne yaptim? yol verdim  :basardim:

hüzünden_gelme

yolu çoktan hak edıyor du o iyi yaptın sen ;)

Aytii

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 11 Mart , 2011, 20:32:38
yolu çoktan hak edıyor du o iyi yaptın sen ;)

:ehi: ilahii Özge

ya ozamanlar sariydi saçlarim ondan görememisim heralde  :tongue3: :tongue3: :tongue3:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: