28 Nisan , 2024, 14:10:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir kere aldatan, bir daha aldatır mı?

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 12:32:16

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 13 Mart , 2011, 21:23:25
aldatılmadım..allah korusun eger öyle bişey olursa hemen bosarım.

:icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 16 Mart , 2011, 11:15:43
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 16 Mart , 2011, 11:09:19
asla asla dememek lazım bence  :-\ sonra hayal kırıklığı çok kötü oluyor.

bende öyle derdim eskiden ama bir kere o kazığı yediğim için şimdi eşim bana "tapar" ama ben yinede güvenmem bunu kendisinede söylerim söyleyince kızıyo ama enazından içimdekileri dışa vuruyorum

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: KATILIYORUM SANA İNSANIN BASINA HERSEY GELEBİLİYOR BUDA BENM BASIMA ASLA GELMEZ DEDİKLERİNİ YASIYOR BAZEN BU YÜZDEN ASLA DEMEMK LAZIM

aynen Canancım. benim bir arkadaşımda asla aldatmaz derdi aldatırsa 10 çocuğumda olsa boşarım dedi adam aldattı ve aldattığı kadından oğlu oldu  :-\ ve şuanda boşarım diyen karısı o çocuğa bile bakıyo kocasını eve alıyo

AککORTįє

16 Mart , 2011, 11:21:48 #47 Son düzenlenme: 16 Mart , 2011, 11:27:03 AککORTįє
VALLA ŞÖYLE SÖYLİM KARDEŞŞ

BEN KENDİ YAPACAKALRIMDAN MESULÜM O YÜZDEN ASLA DERİM

BEN ASLA ALDATMAM BÖYLE BİR KEPAZELİĞİ KENDİME YAKIŞTIRMAM

AMA KENDİM DIŞIMDA KİMSE İÇİN ASLA DEMEM; İNSANOĞLU

EŞİM BÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ BANADA OĞLUNADA AŞIRI DÜŞKÜN

AMA ALLAH ŞEYTANA UYDURMASIN

ALLAH KORUSUN OLDU DİYELİM

BEN ''ASLA '' BÖYLE BİR ADAMLA EVLİ KALMAM KARDEŞ ;)

HASRET!M S@N@

ÖYLE CANIM BENM YA İNSANIN BASINA HERSEY GELİYOR BENDE ESİME DEDİM BUNU BANA SAKIN YAPMA DİYE ARADA SEYTAN VAR ASLA YAPMAN DİYEMEM SANA DEDİM ODA ZATEN BENM BU HAYATTA EN KORKTUGUM SEY SENİ ALDATMAK DEMİŞTİ İNŞ RABBİM BİZİ BUNULA SINAMAZ TATLIM

Dilek&Yusuf

haklısınız belki asla demem yanlış oldu sonuçta herşey gelebilir insanın başına ama asla dediğim bana böyle bişeyi hissettirmedi hiç yani güveniyorum ona yarını bilemem yaparsa da o utansın

Aytii

İlknur ona bakarsan bende boşarım. sonuçta ben kinci bir insanım ve asla unutmam ki benim gibi bir çok kadın vardır biliyorum. geceleri o yatağa o adamla girmek  :igrenc: ama yinede asla demiyorum. Allah korusun derim herzaman ama bildiğim tek şey o kişiyle asla eskisi gibi olamayacağım

AککORTįє

iyide ben asla yapmaz demiyorum ki

sadece olurda Allah korusun böyle bir durum yaşarsam boşarım diyorum

yani asla evli kalmam diyorum  ;)

anladın

Aytii

Alıntı yapılan: AککORTįє - 16 Mart , 2011, 11:38:49

anladın

tmm bende onu diyorum   :k06: yapamam öyle bile bile ıyyy  :-\

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: AککORTįє - 16 Mart , 2011, 11:38:49

anladın

aynenn kesinnllikle aynı evde bie durmam  gecende kadının bırı dıyor bana senı aldatsa mesela kocan sırf cocugunun psiklojii için katlanırsın de get dedım tek celsede boşarım yok sen öyle dusunuyorsun ama katlanırsın diyor asla ve katiyen herseye katlanırım ama buna katlanamam

Aytii

çocuk için katlanılacak başka şeyler olur, maddi sıkıntı, eşinin bazı kişisel sorunlar gibi ama aldatmaksa bu benim hayatım arkadaş çocuğum büyüdüğünde gidecek evlenecek hayatını kuracak ben onun için mi bu adamla evliliğimi sürdücem? okadar da değil.

Angel

Alıntı yapılan: AککORTįє - 16 Mart , 2011, 11:21:48

kesinlikle dogru soz  :icon_thumright: :icon_thumright:

ama ben birde bunu yaparim hem bosanirim hemde ikisinide bicaklar paramparca ederim sonrada guzel guzel bosanirim   :aferin:

elif35

benim eşime güvenim sonsuz yapmayacağından eminim ama eşimden evvel konuştuğum biri vardı ondan ayrılma sebebim aldatmasıdır ben hayatımda kimsenin özel eşyasına hayatta elimi srümem cep telefonu cüzdan v.s. eşime bile sormadan cüzdanından para almadım şimdiye kadar ama o gün şeytan dürttü sanırım yada Allah'ın sevdiği bir kuluyum ki içimden bir ses bak dedi ve baktım ve başka bir kızla mesajlarını gördüm hiç birşey demedim ve kalktım gittim akşam 5 sayfalık bir mesaj çektim bayağı kötü söz dolu bir mesaj ve o günden sonra görmedim o kişiyi bir zaman sonra eşimle tanıştım Rabbim'e şükürler olsun onu bana nasip ettiği için ona güvenim sonsuz çok da net diyebiliyorum asla yapmaz.

Nezo

Bekarken Filan Hiç Aldatıldığımı Duymadım Görmedim. Eşiminde Yapacağını Sanmıyorum Çünkü En Çok Korktuğum Şeydir Ve Başına Gelecekleri iyi Bilir. Eşimin Bana Olan Aşkını Biliyorum Yapmaz Diyorum. Ama Babam Annemi Aldatmıştı Daha Doğrusu Yeltenmişti Annemden Önce Beni Gördü Karşısında Hayatını Zindan Etmekle Kalmadım Yeltediği Kadını 5 Kuruş Tazminatsız işten Attırdım Onunla da Kalmadım Bi Güzel Dövdüm Onunlada Kalmadım Babamın 7 Ay Yüzüne Bile Bakmadım Evide Bi Süre Terk Ettim. Annem Bile Barıştı Ben Nuh Dedim Peygamber Demedim Hala Acısını içimde Yaşarım Sanki Annemi Değil Beni Aldatmaya Kalktı Babam. Hala Affetmiş Sayılmam içimde Oturuyor. Ama Konuşuyorum Eskisi Gibi Değil Aramız Ama Olsun. Ben Babama Aşı Büyüdüm Babam Gibi Bi Adamla Evlendim Asilliğine Hep Aşıktım Asil Bi Adamla Evlendim Kendimi O Yönden Şanslı Sayıyorum. İşte Rabbim Şeytana Uydurmasın.

Nezo

Alıntı yapılan: Angel - 16 Mart , 2011, 12:51:01
Alıntı yapılan: AککORTįє - 16 Mart , 2011, 11:21:48

kesinlikle dogru soz  :icon_thumright: :icon_thumright:

ama ben birde bunu yaparim hem bosanirim hemde ikisinide bicaklar paramparca ederim sonrada guzel guzel bosanirim   :aferin:

Bıçaklayıp Paramparça Ettikten Sonra Boşanmana Gerek Kalmaz Canımcım Adam Ölürse Zaten Otomatikman Boşanmış Oluyorsun :ehi:

°o.O євяυ O.o°

çok şükür yaşamadım ve bnde asla demem

insanoğlu herşey bizim için :icon_thumright:

ama şayet olursa basarım tekmeyi o yoluna ben yoluma ;) 8)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: