ilk gece(gerdek gecesi)hakkında tüm merak edilenler!

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 10:47:52

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

BENİMDE GAYET RAHAT GEÇMİŞTİ.  :laughing7:
TABİKİDE BİRAZ ACI HİSSETTİM,UTANDIM,GERİLDİM  AMA EŞİM SAĞOLSUN ÇOK DESTEK OLDU  :love8: :love8: :love8:
SABAH UYANDIM NE ACI KALMIŞ NE UTANMA  :ehi: :ehi:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

31 Temmuz , 2011, 20:03:22 #91 Son düzenlenme: 31 Temmuz , 2011, 20:09:07 ßăʟßöƈεğἶ
Sanirim bir tek ben yazmdim  :ehi:

__nil__

gayet rahattım hiç acı korku sıkıntı olmadı.kanamada olmadı kafada büyütünce sorun olur gibime geliyor pskikolojik olarak..
:toothy10: :toothy10:

eksik kalmayım dedim bende

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 31 Temmuz , 2011, 17:33:44
BENİMDE GAYET RAHAT GEÇMİŞTİ.  :laughing7:
TABİKİDE BİRAZ ACI HİSSETTİM,UTANDIM,GERİLDİM  AMA EŞİM SAĞOLSUN ÇOK DESTEK OLDU  :love8: :love8: :love8:
SABAH UYANDIM NE ACI KALMIŞ NE UTANMA  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :suclu:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sibeelllllllllll sen yazdınmı kız ilk geceyi
okuyup okuyup gülüyon herkese  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 31 Temmuz , 2011, 13:49:05
:k06: :k06: :k06: :k06:

no panik no heyecan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben ertelemesıne ertelerım de bakalım evlenecegım kısı erteleyecek mı :ehi: :ehi: :ehi:
sen çok rahat ol kasmaki erteleme olmasın dimi ama.bak çok güzel hiç canı acımadan geçiren arkadaslarımız var ne kadar güzel.öyle ol sende.heyecan yapınca ne olacak sanki :laughing7: :laughing7: elin oğlu bu durmaz sonuçta bitsin gitsin rahatla.sonra zatn dünya senin oluyor :ehi: :ehi: o yük üstünden kalkınca

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 14:54:17
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 31 Temmuz , 2011, 13:49:05
:k06: :k06: :k06: :k06:

no panik no heyecan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben ertelemesıne ertelerım de bakalım evlenecegım kısı erteleyecek mı :ehi: :ehi: :ehi:
sen çok rahat ol kasmaki erteleme olmasın dimi ama.bak çok güzel hiç canı acımadan geçiren arkadaslarımız var ne kadar güzel.öyle ol sende.heyecan yapınca ne olacak sanki :laughing7: :laughing7: elin oğlu bu durmaz sonuçta bitsin gitsin rahatla.sonra zatn dünya senin oluyor :ehi: :ehi: o yük üstünden kalkınca
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 01 Ağustos , 2011, 11:43:00
sibeelllllllllll sen yazdınmı kız ilk geceyi
okuyup okuyup gülüyon herkese  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:benımde anlatacak kadar ılgınç bı durum olmadı sadece çok utanıyordum bır kac denemeden sonra şukur atlattım  :icon_pale: :ehi: darısı ozgenın basına  :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:ehi: :ehi: BENİMKİ HEMEN OLDU CIRT DİYE  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: DARISI TUM KIZLARA  :ehi: :ehi: KENDİNİ SIKMA SAKIN ÖZGEEEEE  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Ağustos , 2011, 17:32:53
:ehi: :ehi: BENİMKİ HEMEN OLDU CIRT DİYE  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: DARISI TUM KIZLARA  :ehi: :ehi: KENDİNİ SIKMA SAKIN ÖZGEEEEE  :opucuk:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:    ayyy cırt diye mi güldürdün beni deli yaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

ilahi kevsr yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sabah sabah gulmekten oldum yaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Ağustos , 2011, 17:32:53
ayyyy allahım yarabbim kevser o nasıl oluyor tatlım cırt die öldüüm gülmekten yaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))