28 Nisan , 2024, 00:37:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ilk gece(gerdek gecesi)hakkında tüm merak edilenler!

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 10:47:52

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: βαlκιz - 28 Temmuz , 2011, 19:23:59
deli olmuştum zaten utanıyordum görümcemin evindeydik
bide banyo yapılcak millet evde hey allahım insan akranasına falan giderrr yaaa
o zamanalrdan beri onlara karşı böyleyim  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :cussing:

seda87

yaav özge ne konu açmışsın ama patlamış gitmiş maşallah :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:ilk geceee ahh haaa sorma benimkide biraz sorunluydu yaa benim acayip korkularımdan dolayı ilk gece değildi 2.gece oldu bizimde ayyy acıdı yaaav :honk: :honk: :honk: :honk: :honk:sonra tam 2 ay adamı yaklaştırmadım yanıma banane dedim acıyacak gene sabretti zavallı ne yapsın :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:sonra ki birliktelikte baktımki acımıyor devamı gelid zaten :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:sana korma diemem çünki ben korktuum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:sen düşünme bence düşündükçe kafanda büyüyor mesele oluyor resmen.allah kolaylık versin o gününnde özgecim :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Balböceği

o zamanalrdan beri onlara karşı böyleyim  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

Gorgusuzler iste  :caca: :caca: :caca: :caca:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

YUHHHHHHHHHHHHH  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir:
:nazar: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: βαlκιz - 28 Temmuz , 2011, 18:52:52
bizim yan odada kayınbabam vardı öhhüüüüüüüüüüü öhhüüüüüüü diye öksürüyordu habireeee sinir bozucu bi geceydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Oha !

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Temmuz , 2011, 15:53:06
Alıntı yapılan: βαlκιz - 28 Temmuz , 2011, 18:52:52
bizim yan odada kayınbabam vardı öhhüüüüüüüüüüü öhhüüüüüüü diye öksürüyordu habireeee sinir bozucu bi geceydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Oha !

ayneeeeeen yaaaaa. :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

korkmayın kızlaaaar ya benimki çok rahattı.memlekette düğünü yaptık sonra bulunduğumuz şehre geldik bırak evde birini şehirde hiç bi akrabamız bile yoktu.gayet normal gayet sakin acısız halloldu.hiçte bişi hissetmedim  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

βαlκιz

bencede ohaa  :ehi:
pislikler işte o günlerden beri sinirlerimi bozuyorrrrrrrrrrlarr
yaa insan bi akrabasına gider dimee kaynanam gitti görümcemin ikisi gitti de evinde kaldımız görümcem ve babası görümcemin kocası falan gitmedi
sabah kaynanam aradı görümcemi niye biyere gitmediniz dedi
ay gitcek yermi var diyo yuh bi sokak aşagıda halan var kaynanan var gitseydin birine dimee yok gitmedi
ama biz yine iyiydik sorun olmadı  nasıl oldu anlamadım  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

seda87

Alıntı yapılan: βαlκιz - 30 Temmuz , 2011, 01:57:42
yaa insan bi akrabasına gider dimee kaynanam gitti görümcemin ikisi gitti de evinde kaldımız görümcem ve babası görümcemin kocası falan gitmedi
ay gitcek yermi var diyo yuh bi sokak aşagıda halan var kaynanan var gitseydin birine dimee yok gitmedi

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: βαlκιz - 30 Temmuz , 2011, 01:57:42

deli ya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla bizim ilk gece olmadı zaten ama çok  uğraştık  :k06:
saat 2 ye kadar görümcemle eşi bizleydi
yemek falan hazırladılar
uyku gözümden akıyo diyomki görümceme çok uykum var  :sleepy1:
yapma gülşah böyle bi günde uykunun gelmesinin sırasımı  :caca: dedi

tabi diyemedim kalkın gidinde işimize bakalım diye  :ehi: :ehi:
çok geç gittiler zaten yorgunduk ben de çok kasınca olmadı
sonraki günlerde evimize dönünce oldu
biraz acı oluyo ama çok abartmamak gerek bence
herşey kadında bitiyo  :icon_thumright:

βαlκιz

yaa şimdi oldu bitti baktım kan geldimi
gelmemiş eşime dedim bişey gelmemiş
napalım falan
dedi bekle gelir belki  :ehi:
bekliyorum gelmiyo
dediki tuvaletini yapıyomuş gibi çömel belki gelir öylede durum 5 dk falan yine gelmedi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: hay allahım ya şimdi olsa ne çömelip beklicem gelmiyosa gelmiyo  :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: βαlκιz - 31 Temmuz , 2011, 02:19:18
yaa şimdi oldu bitti baktım kan geldimi
gelmemiş eşime dedim bişey gelmemiş
napalım falan
dedi bekle gelir belki  :ehi:
bekliyorum gelmiyo
dediki tuvaletini yapıyomuş gibi çömel belki gelir öylede durum 5 dk falan yine gelmedi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: hay allahım ya şimdi olsa ne çömelip beklicem gelmiyosa gelmiyo  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ozaman lazımdı bacım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlarr ben bi yerde duymustumm bazi kadinlar evlilik yildönümünde kizlik zarini dikdirip hediye yapiyolarmis kocalarina  :-ooo :-ooo :igrenc: :igrenc: