ilk gece(gerdek gecesi)hakkında tüm merak edilenler!

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 10:47:52

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Temmuz , 2011, 22:18:07
ayyy ayy bu gerdekten ne zaman cikacaz acaba  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:

kız ozge yoksa evlenıyor musun konuyu  tam okumadım  ::)

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Temmuz , 2011, 01:39:29
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Temmuz , 2011, 22:18:07
ayyy ayy bu gerdekten ne zaman cikacaz acaba  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:

kız ozge yoksa evlenıyor musun konuyu  tam okumadım  ::)

:k06: :k06:
yok bee ne evlenmesii bacım ya  evlenmeden daha hayallerini kuruyoduk kızlarla :ehi: :ehi:

derbeder

tadini cikar demek kolay  :k06:

ilk defa yapacagin birseyde tabiiki heyecanlanman kasilman normal. sonucta hayatinda kimse bu kadar yakin olmadi.
ben ilk gece yapma taraftari degildim zaten, onca yorgunlugun uzerine kim ugrasacak?
bir kac gun sonra olmasi daha iyi yani tabiiki eslerin birbirlerine anlayisli olmalari lazim.

rahat bir zamanda ve surpriz bir sekilde olmasi cok daha guzel. belkide balayi dedikleri seyi bu yuzden uydurmuslardir. rahat bir ortamda esler daha rahat etsinler diye.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Temmuz , 2011, 09:59:02

ilk defa yapacagin birseyde tabiiki heyecanlanman kasilman normal. sonucta hayatinda kimse bu kadar yakin olmadi.
ben ilk gece yapma taraftari degildim zaten, onca yorgunlugun uzerine kim ugrasacak?
bir kac gun sonra olmasi daha iyi yani tabiiki eslerin birbirlerine anlayisli olmalari lazim.

rahat bir zamanda ve surpriz bir sekilde olmasi cok daha guzel. belkide balayi dedikleri seyi bu yuzden uydurmuslardir. rahat bir ortamda esler daha rahat etsinler diye.

aslında güzell ılla ilk geceden olcak değil dımı bende öle yapam balayaına gıdersek orda belkı  :ehi: :ehi:

--elif--

hayrettt bu konunun hala bir sapığı yok tuhaff  :ehi:  :ehi:  :ehi:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

--elif--

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Temmuz , 2011, 10:45:07
ne belli  :ehi: :ehi:
:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
evet herkesten şüphelenmeliyiz sapık içimizden biride olabilir  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

hüzünden_gelme

sapık aramaya gerek yok bız sapıklıkta bır numarayız zaten  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

vallah ben bisi yazmadimmm, yazilanlar hemen hemen aynii  :ehi: :ehi:

sanki ozge srdu ilk geceyi  :ehi:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Temmuz , 2011, 09:59:02

genelde damat adayları bu konuya yani bekleme konusuna sıcak bakmıolar ama tabi eşler arası bi anlaşma bi uyumdur bu.heyecanlanmak normal ama cokta abartılmıyor kızlar.gözünüzü korkutmayın sakın.insan seviyorsa hiç bi çekingenlik falan olmuyor :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

asya81

ben hiç merak etmedim evlenen arkadaşlarıma meraklı gibide sormadım nasıl olsa bisde yaşıyacas dedim ne gerek var abartılı anlatmaları dinlemeye.eskiden erkekler kadını hazırlamadan balıklama daldıkları için  kadınlar acılar çekmiş bu normal şimdi herkes bilinçli abartılacak bişe değil bence bu acıya gelene kadar ne acılar var ilerleyen zamanlarda :laughing7:

...ŞehzadEfe...

ne hikayeler ne anlatmalar oooo diyodum eşime olmucak bu iş kasma kendini bana bırak dedi bıraktım bırakş o bırakış hala bırakıyom  :k06: :k06: valla o ambiyans çok önemli ışıklar kapalı bi heyecan ne olucak ne biticek bi bakmışın olmuş bitmiş  :k06: herkesin farklı demekki ama eşin dediğim gibi çok önemli tam dediğinde durmasını bilicek  ;) abaza gibi devam etmicek
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

βαlκιz

bizim yan odada kayınbabam vardı öhhüüüüüüüüüüü öhhüüüüüüü diye öksürüyordu habireeee sinir bozucu bi geceydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

asya81

Alıntı yapılan: βαlκιz - 28 Temmuz , 2011, 18:52:52
bizim yan odada kayınbabam vardı öhhüüüüüüüüüüü öhhüüüüüüü diye öksürüyordu habireeee sinir bozucu bi geceydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo insan strese girer yaaa

βαlκιz

deli olmuştum zaten utanıyordum görümcemin evindeydik
bide banyo yapılcak millet evde hey allahım insan akranasına falan giderrr yaaa
o zamanalrdan beri onlara karşı böyleyim  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: