28 Nisan , 2024, 16:03:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BiRiCiK kIzIm ECRIN MELISIM

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 03 Ocak , 2011, 19:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

18.05.2010 sali günü saat 14:41 almanya evangelisches hospital oldenburg

DÜNYAYA BIR MELEK GELDI VE SANSLI SEVIL VE FATIH YILDIRIM CIFITINE CENABI ALLAHDAN COK GÜZEL BIR HEDIYE GELMISTI DÜNYALAR TATLISI BIR KIZ COCUGU

ismi   :nazar: ECRIN MELIS YILDIRIM :nazar:   

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

RABBİM KIZINIZI SİZE BAĞIŞLASIN SİVASLIM. ALLAHIM KORUSUN  :amin:  :nazar: :nazar:
ALLAHIM BİZLEREDE BÖYLE HEDİYELERDEN NASİP ETSİN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

18.05.2010 dünyaya geldim

25.05.2010 göbek bagim düstü

20.07.2010 ilk gülüsüm

08.09.2010 ilk ek gidaya baslangicim  havuc püresi süperdiii

27.10.2010 ilk disim cikti altdan ortadan

12.11.2010 ikinci disim cikti altdan ortadan

suan 7 aylik oldum     VE

DÖNEBILIYORUM

YUVARLANIYORUM

AMA BIR TÜRLÜ EMEKLEYEMIYORUM DAHA INSALLAH YAKINDA EMEKLICEM  :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

TSKLER SARIKIZ
AMIN CÜMELMIZINKINI INSALLAH :amin:

Balböceği

βαlκιz

sayfanız hayırlı olsun
hep güzel yazılar yazın buraya inşallah
ve inşallah ennnnnn kısa zamanda emekler ecrin melis :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love7: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sayfanız hayırlı uğurlu olsun nice güzel paylaşımlarınız olsun analı kızlı  :nazar: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tskler kızlar amın ıns emekler cnm

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

09.01.2011 pazar

Bugün komsularımızın ogullarının sünnet mevlütlerı vardı oraya gıtdık annemle bırlıkte..ılk kez camııye gıtdım ve cok güzel gectı ılahıler kuranı kerım dınledım ınsallah bende büyüdügümde okurum  :amin: :amin:  camııde kucakdan kucaga dolandım benı cok sevdıler bırakmadılar ama benım gözlerım hep annemı aradı annemı gördügüm an rahatlıyordum canım annem benım senı cok sevıyorum....aksamda babamla bogusduk bogusduk oynastık gülme krızlerıne gırdım babamın yüzünden galıbaaa annem ve babam benı cok sevıyor galıba degıl benı sevıyorlar yaaa hep benımle ılgılenıyorlar hele annem canım ANNEM 24 saat benımle ılgılenıyor hakkını nasıl ödücem acaba ben sımdıden bunu düsünmeye basladım ???.

CANIM KIZIM BIRICIGIM ECRİNİM RABBIMIN EN GÜZEL EN TATLI HEDIYESI SENI COK SEVIYORUM YAVRUM BEN HAKKIM SANA SONUNA KADAR HELAL OLSUN GURBAN OLDUGUM ...SENINLE ILGILENMEK BAZEN YORUCU OLSA BILE EN HUZURLUSU SENINLE OYNAMAK ILGILENMEK BITANEMMMM ....

ANNEN VE BABAN SENI COK SEVIYOR MELEGIM    :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar:

flowers

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

10.01.2011 pazartesi

ANNESININ MINIK ASKI GÜN GECTIKCE DAHADA TATLILASIYORSUN VE ARTIK YAVAS YAVAS UYKU DÜZENE GIRIYOR GIBI SANKI INSALLAH CANIM KIZIM BENIM ILK DOGDUGUNDA AYLARCA HIC UYUMADIN VE BIZIDE UYUTMADIM CADIM BENIM...AMA SIKAYETCI DEGILIM GÜZEL GÜNLERDI SENINLE HER DAKIKA HER SANIYE COK GÜZEL GECIYOR BEBISIM....

2 GÜNDÜR DEDEDEEE  DIYORSUN DILLENMEYE BASLIYORSUN ANNESININ BITANESI...COK TATLI OLUYORSUN ISIRASIM GELIYOR SENIII SENI CIMCIKLEMEK ISTIYORUM KENDIMI SIKIYORUM VE CIMCIKLIYORUM DAYANAMIYORUM SANA BIRICIGIM ....

ANNEMMMM SENI COK SEVIYORUM HAYATIM HERSEYIMSIN ECRINIMMMMMM

7 AY  23 GÜNLÜKSÜN BEBISIMMM   :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥