BiRiCiK kIzIm ECRIN MELISIM

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 03 Ocak , 2011, 19:58:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Sayfaniz hayirli olsunn

guzel paylasimlar olur insaallahhh

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

flowers

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 09 Ocak , 2011, 23:57:33
Alıntı yapılan: flowers - 09 Ocak , 2011, 23:49:01
:crybaby2: :crybaby2:

hayırdır cnm nıyeee   :crybaby2: :crybaby2:
Cnm çıkmıştım cevap yazamadımm..bi annenin dilindenn bebiş dili bu kadar güzel yazılır heralde cok duygulandımm...rabbiim mutlulğunuzu daim etsin inş.bu arada bnmde soy adım yıldırımm:) ne kadar çok war dimiii :D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: flowers - 10 Ocak , 2011, 21:30:07
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 09 Ocak , 2011, 23:57:33
Alıntı yapılan: flowers - 09 Ocak , 2011, 23:49:01
:crybaby2: :crybaby2:

hayırdır cnm nıyeee   :crybaby2: :crybaby2:
Cnm çıkmıştım cevap yazamadımm..bi annenin dilindenn bebiş dili bu kadar güzel yazılır heralde cok duygulandımm...rabbiim mutlulğunuzu daim etsin inş.bu arada bnmde soy adım yıldırımm:) ne kadar çok war dimiii :D

TSKLER CNM AMIN INSALLAH CÜMLEMIZINKINI INSALLAH....

EVET YILDIRIM COK BENIM KIZLIK SOYADIM  KAVAK AMA  :laughing7: ONDAN COK YOK

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydın ecrınım günaydın bırıcıgım....bu sabah ılk kez bıraz gec kalktın masallah benım pamuguma ıns. daım olur ....canım kızım hergün degısık bıseyler yapıyorsun ve konusmaya baslıyorsun benı gördümü cırpınıp annneee anneeee dıyorsun o an var ya ıcım gıdıyor kalbım tık tık atmaya baslıyor sen bana annne dedıkce ben heycanlanıyorum ...kocaman oldum mınık kuzum kocaman bır pamukprenses oldun canımınıcı....

senı cok sevıyorum ecrınımmmm    :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ECRİNİM RABBIMIN EN GÜZEL HEDIYESISIN ...BIRICIGIM GÜN GECTIKCE BÜYÜYOR VE AKILLANIYORSUN COK SÜKÜR UYKULARIN FALAN HEP DÜZENE GIRDI MASALLAH BENIM PAMUGUMAAAA.....CUMA VE CUMARTESI ILK KEZ SENINLE KINA VE DÜGÜNE GITDIK CANIMINICI EMINE ABLANIN EVLENDI SENI COK SEVIYORDU SIMDI ISE UZAKLARA YAR OLDU ...SENDE COK AKILLI DURDUN DÜGÜNDE ECRINIM KUCAKDAN KUCAGA DOLANDIN HERKES SENI COK SEVDI VE PAMUGUM COK KIVRAK OLCAKSIN SEN MÜZIK DUYDUGUN AN BASLIYORSUN ZIPLAMAYA     :nazar: :love9:

senı cok sevıyorum pamugum ....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Canim kizim ecrinim

artik 9 aylik oldun melegim cok hizli gecioyr zaman ve cok cabuk ellerimin icinde büyüyorsun inanamiyorum bu kadar büyüdügüne ama ne yazik ki öyle yavrum ...

gün gectikce degisik degisik seyler yapiyorsun alkis yapyiorsun bye bye yapiyorsun.... :nazar:

ve sonunda emmekliyorsun artik kuzum  :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hayırlı olsun Sevilcim başlamışsınız emeklemeye  :nazar: :nazar: :nazar:
Ayy benim oğlan patates popoyu kadlırmaya çalışıyor yok kalkmıyor  :ehi:
Emeklemeden yürücek sanırım  :ehi:
Eninde sonunda yürücekler ya öyle ya da böyle sağlıkları yerinde olsun da  :amin: :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

evet gözdecim 8 aylikken sürünüyorduk 9 ayimiza girmeye bi kac gün kala basladi emeklemeye simdi ise pitir pitirr vallah arkasina zr yetisiorum ...

Lă_Tăhzen!

masallah ecrine  :nazar:

ayy gözde alemsin valla patetes popoyu  :toothy10:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Napıyım adam patates resmen hatta patates çuvalı kalkmıo o dötüüüüü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Şubat , 2011, 23:45:37
Napıyım adam patates resmen hatta patates çuvalı kalkmıo o dötüüüüü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

pasama laf yok kizzzzzz :caca:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ecrinim hayatim biricigim kizimmm 10 aylik oldun pamugum ellerimde ne cabuk büyüdün sen ....

emmeklemeye basladin derken artik tutunup kalkmaya calisyorsun yürümen yakindir ...

seni cok seviyorum boncugum
           :nazar: :nazar: :nazar:

DER!N

Maşallah benim minik fındığıma

betüs26

SAYFANIZI YENİ GÖRDÜM ŞEKERLE HAYIRLI OLSUN ESKİSİ GİBİ NERDEEE FORUM FALAN ZOR BAKAMIYORUM BUGÜN MÜ 10. AYINA GİRDİ SEVİLCİM CİMCİME