HAMİLEYİM, ÇALIŞIYORUM,ÇOK YORULUYORUM

Başlatan Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO, 29 Aralık , 2010, 09:33:37

« önceki - sonraki »

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

OFFF YA OFFFF!!! ÇALIŞIYORUM SABAH 8 AKŞAM 5. YANIMDA NE EŞİM VAR NE DE AİLEM. YALNIZIM ÜSTELİK GÜNEYDOĞUDA ÇOK UZAKLARDAYIM. BÜTÜN İŞ BENDEEEE VE BEN ARTIK ÇOK YORGUNUMM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm anlıyorum seni  :'(
ben de senin gibi evimden eşimden uzaktaydım. hele o bulantılı zamanlarım kabus gibiydi yalnızdım hep  :y25:

şimdi doğum izni dolayısıyla evimdeyim 5 haftadır  :love7:
eş durumunu bekliyorum.stajyerliğim ocakta kalkıcak
inşllh evime gelebilirim. senin ne kadar kaldı tayin istemene?

Allah yardımcın olsun. kaç haftalıksın şimdi?
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

gülşahcım benim daha çok yaaa bakalım asalet ne zaman kalkacak. bende doğum iznini bekliyorum ve daha ona da 3 ay falan var. o kadar yorgunum ki anlatamam sana. kaynanamla kayınbabam bendeydi aslında. ama sürekli laf ettikleri için onları memleketlerine yollamak zorunda kaldım. şimdi işim çok zor. üstelik karanlıktan ve yalnızlıktan da korkuyorumm :crybaby2: :cildir: :crybaby2:

aysev

yalnız deilsin :) ben de çalışıyorum ne eşim yanımda ne ailem.. sadece hafta sonları gelebiliyor. bebek doğana kadar böyle ne yazık ki.. annem de ancak son ay gelebiliyor..
duşa girerken, gece yatarken hep tedirginlik..
seni anlıyorum...
ama ne yapalım başka kadınlar kocaları olmadan 1 gece yalnız kalamazken biz hamile hamile günlerce yalnız kalabiliriz.. hem çalışırız, hem çocuk doğururuz.. şartlar bunu gerektiriyorsa yaparız.. eşimize destek olmak zorundayız..
güçlü olmak güzel bişey..

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

tamam haklısın aysev ama gerçekten zor oluyor. eve sürekli yiyecek almak zorundayım. eşyalarım çok ağır olmamamlı. yoksa ağrı yapıyo bende direkt. ayrıca benim eşim bana hiç gelemiyo çünkü aramızda tam 24 saatlik yol var. uçak desen o da olmuyo. bugün yataktan kalkamadım ve çok yorgunum. sürekli kendi kendime hastaneye gitmekten bebeğimin en güzel anlarına kendim şahit olmaktan yoruldum. burda millet eşiyle gidiyo hep hastanelere :crybaby2:  :crybaby2:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

biliyorum cnm gebeliğin verdiği bi yorgunluk da var tabi.
herşey sana yüklenmiş. herşeyi sen halletmek zorundasın  :honk:

insanın hiç sabrı kalmıyo. ama bu günler de geçecek. bi bakıyosunki bitmiş  :aferin:

hamileliğin duygusallığı sana böyle hissettiriyo  :y25: :y25: başka zaman olsa daha dayanıklı olursun biliyorum  :icon_thumright:

ama bak yalnız değilsin bebeişin yanında. 1-2 haftaya kadar kıpırdamaya başlayınca daha huzurlu olucaksın.
hep yanında hissedeceksin inşllh  :amin:

aysev

çok haklısın.. ben en azından cuma akşamını bekliyorum.. cumartesileri eşimle doktora gidebiliyorum. alışverişlerimi o gelince yapıyorum.
allah sana güç kuvvet versin işin zor ama bir o kadar da takdir edilesi.
inşallah 2. hamileliğini gönlünce yaşarsın. bu günlerde gururlu anılar olarak kalır. çocuğuna da anlatırsın :))
biraz sabır..

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

:) inşallah öyle olur. geceleri dua ediyorum hasta falan olmayım diye. kayınbabamla kaynanam gıcıklık yapmasalardı yanımda kalırlardı. ama onlarda işlerimi yapıyolar diye çok havaya girmişlerdi. hayırlısı olsun ne diyim :-\ :-\

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: aysev - 29 Aralık , 2010, 10:03:46
çok haklısın.. ben en azından cuma akşamını bekliyorum.. cumartesileri eşimle doktora gidebiliyorum. alışverişlerimi o gelince yapıyorum.
allah sana güç kuvvet versin işin zor ama bir o kadar da takdir edilesi.
inşallah 2. hamileliğini gönlünce yaşarsın. bu günlerde gururlu anılar olarak kalır. çocuğuna da anlatırsın :))
biraz sabır..

inşllh cnm  :amin:
benim de senin gibi çok uzak değildi. cuma günlerini beklyodum.
ama selinin işi bize göre gerçekten çok zor  :y25:

Allah yardımcısı olsun  :amin:

Alıntı yapılan: Oº°'¨SeLiN¨'°ºO - 29 Aralık , 2010, 10:08:30
  :) inşallah öyle olur. geceleri dua ediyorum hasta falan olmayım diye. kayınbabamla kaynanam gıcıklık yapmasalardı yanımda kalırlardı. ama onlarda işlerimi yapıyolar diye çok havaya girmişlerdi. hayırlısı olsun ne diyim :-\ :-\

boşver cnm. evinde kafanı dinle rahat rahat otur. kimse ayak bağı olmasın sana.
kafana göre takıl  :tongue3:
kaynanayla geçmez zaman iyi olsa bile insan geriliyo  :icon_scratch:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

ya zaten evde kaynanayla hele ki kayınbabayla yaşamak çok zor. adam biey beğenmez. herşeye dırdır yapar. hiç susmaz. yanında rahat edemezsin. yatamazsın kalkamazsın. kaynana desen bi iş yapar dünyaları yapmış gibi olur. aman yaaa zorluk çeksem de kafam rahat en azından

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

tabi tabi boşver iyiki gitmişler  :tongue3:
bak benim kayınvalidem gelirdi. Allah razı olsun yardımı da çoktu
ama dediğin gibi evde yabancı olması rahat ettirmiyo insanı.
öğrenciyken neyse de hele evlenince insan bi yabancıyla hiç yaşayamıyo

kafana göre yat kalk, yemek yap, uyu..... bak ne güzelmiş.

az daha dayan bak bebişin bi tekmelesin ozaman daha mutlu olucaksın  :icon_thumright:
benimki kıvranıyo şuan karnımda. gelecek galiba bugün sığamıyo yerine  :k06: :k06:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah. kız mı erkek mi

pırıl

selincim allah yardımcn olsun,ama bugünlerde geçicek eşinle bebeğinle çok güzel günler yaşarsın inşallahhh :amin:
he birde şöyle düşün ya kaynana ve kayınpederin sürekli yanında olsalardı,yada çok yakınında olsalardı...benimki üst katımda nefret gıcık kadın..
hele dün öyle bir laf dediki artık bende ar damarı çatlıcak sayesinde :BangHead:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

hayırdır pırıl ne dedi??? valla benim kaynana iyi görünen ama her seferinde iğneleyenlerden. o yüzden bende şaşırmıyorum artık bu kaynanaların dediklerine

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: Oº°'¨SeLiN¨'°ºO - 29 Aralık , 2010, 10:38:51
allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah. kız mı erkek mi

sağol cnm.cinsiyeti kız
nasipse inşllh 9 günümüz kaldı  :basardim: :basardim:
bakalım hayırlısı  :amin: