27 Nisan , 2024, 21:41:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİM, ÇALIŞIYORUM,ÇOK YORULUYORUM

Başlatan Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO, 29 Aralık , 2010, 09:33:37

« önceki - sonraki »

Aytii

bende aynı durumdayım neyazıkki  :( çalışıyorum ve yorgun oluyorum ve sürekli yeme ihtiyacı duyuyorum hem metabolizmam çok hızlı çalışıyor hemde bebek geliştiği için besine ihtiyacı olduğundan çok yediğimi düşünüyorum ama yemektende bıkıyorum artık ye ye bitmiyo yani hiç istek geceleri bile acıkıyorum uyurken :( folik asit kullanıyodum oda çok acıktırıyodu beni bıraktım şimdi kullanmıyorum Megadyne diye bi vitamin var akşamları uyumadan bir tane içiyorum okadar  :dontknow:

serife26

ayti kaç kg. aldın sen???gerçi haftanı da tam hatırlamıyorum.

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 06 Ocak , 2011, 10:36:42
ayti kaç kg. aldın sen???gerçi haftanı da tam hatırlamıyorum.

benim 11. haftam bitti dün 12. ye girdik çok şükür  :nazar: 58 kilo ile hamile kaldım çok gazım olduğu için tartılırken gerçek kilom mu çıkıyo bilmiyorum ama 59 60 tım pazar günü tartılırken  :dontknow:

serife26

aç karnına ve tuvalete gittikten sonra ve de hemn hemn aynı ağırlıktaki kıyafetlerle tartılırsan daha sağlıklı sonuçlar elde edersin :k06: ben de acıkıyorum fln yazmışsın sanırım biryerlerde dedim kız aldı heralde 4-5 kilo diye korktum:) neyse iyiymiş :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 06 Ocak , 2011, 10:59:43
aç karnına ve tuvalete gittikten sonra ve de hemn hemn aynı ağırlıktaki kıyafetlerle tartılırsan daha sağlıklı sonuçlar elde edersin :k06: ben de acıkıyorum fln yazmışsın sanırım biryerlerde dedim kız aldı heralde 4-5 kilo diye korktum:) neyse iyiymiş :laughing7:

yok ben almadım ama bebek alıyo heralde :D yemek yedikten 5 dk sonra acıkıyorum bana birşey bırakmıyor heralde  :laughing7:

serife26

yesin yesin,yarasın tosunaa:)valla benim de midem kazındı yine:D ben de gidim bişeler atıştırayım :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

ye tabii can boğazdan gelir ;D

sen cinsiyetini nezaman öğreneceksin bu arada doktorum bana 24 ocakta belli olur dedi ama sanki erken gibi geldi bana daha  :icon_scratch:

ponçik

Alıntı yapılan: Aytii - 06 Ocak , 2011, 11:01:40
yok ben almadım ama bebek alıyo heralde :D yemek yedikten 5 dk sonra acıkıyorum bana birşey bırakmıyor heralde  :laughing7:

Ben de çok acıkıyorum  :hungry: