27 Nisan , 2024, 23:35:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evin Tek Oğluyla Evlilik

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Aralık , 2010, 14:14:18

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

28 Aralık , 2010, 14:14:18 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2011, 09:38:27 g10ca
Kızlar benim babam mesela annesinin tek oğlu
Annemle babaannem arasında sürekli bir çatışma
babaannemde kıskançlık halleri falan :k06:

Annem de o yüzden ne olursa olsun sakın bir evin
tek oğluyla evlenme kayınvaliden düşman olur diyor. :k06:

ne düşünuyorsunuz bu konudaa

derbeder

peki seninki tek erkek evlatmi?  :k06:

benim annemde tek erkekle evlenmis, yaneh babam olur kendileri  :laughing7: onca yil tek oglana vermiycem seni dedi, ama genede verdi  :toothy10: iste sen oyle konusursan Allah'ta sana bi guzel yazar  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

yok benımkı tek oğlan değil bir abısı var benımkı ortanca benım gıbı:) birde kız kardesı var

şükür kurtuldum ben evın tek oğluyla evlenmkten :k06:

derbeder

dur daha evlenmeden boyle deme, ne olur ne olmaz  :)
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

oda doğru büyük konusmayayım ama inşallah evililiğe gider  :love9:

çünkü annemden herşeyı gordum babam da çok düşer annesine  :)

suzannn

benim eşimde tek erkek benim için şuana kadar bi zorluğunu görmedim eşim ikimizede gerektiği değeri veriyor

esma...

benım eşımde tek erkek aılede,gayet ıyıyız kayınvalıdemle.bence bu annenın karakterıyle ılgılı bı mesele

βαlκιz

benim eşimde tek erkek tek çocuk degil ama
amann kaynanam görümcelerim çooooooooook kıskandılar beni
tek erkek kardeş yaa ne laflar saydılar kavga ettimiz sıralarda
kaynanam bile tek erkek ğlum vardı elimden aldın dedi :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

paçi&uşak=bebek

benim kocacımda tek erkek ve biz annemle (kaynanam) çok iyi anlaşırız hiç kıskançlığı yoktur hep benim tarafımı tutar bi anlaşmazlık olduğunda bence o kişilikle alakalı bişey valla ben çok seviyorum anneni  :love9: ve oğlunu  :laughing7:

pırıl

benim eşim tek erkek deil ama o evin eli koluymuş sanki,görümcem ve kaynanam çok kıskandılar beni...ne kadar kabul etmeselerde bu böyle.her işlerini eşim yaparmış,sürekli onlara bişeyler alır,getirir götürürmüş,ee gelin geldi o devir bitti :k06:
görümcemin o dakikalarca beni izleyip süzmesinden,kaynanamından abuk subuk konuşmalarından herşey ortada zaten...

akandeniz

benim eşimde evin tek oğlu...
kaynanam yok ama 2 tane uyuz görümcem  :igrenc:
3 tane herşeye maydanoz teyzesi var...
hepsi bana kaynana.... :cildir:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benim kaynanamin yedi oglu var yinede beni istemeye geldiginde anneme ,,,san gul gibi oglumu vermem ha ,,,dedi  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1: guya saka yapiyo  :cildir: tekle falan alakasi yok kaynanamin simdi 3 gelini var ucumuzude sevmez begenmez  :violent1: hep ogullarina kendini ovup bizi yerin dibine sokar  :violent1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

HASRET!M S@N@

bende evin tek oğluyla evliyim ama sıkıntı cok yasadım

<<<betty>>>

ben de evin bi tek oğluyla evliyim ve buaralar çok da dertliyim o konuda!
sadece kayınvalidem olsa neyse kayınpederimin de maşallahı var  :-ooo :-ooo :-ooo
şimdiye kadar hiç saygısızlık etmedim onlara ama kendilerini ve oğullarını o kadar çok övüyorlar ki, sabrımı sınıyorlar sanki  :cildir:
zaten artık cümlelerinin başlangıcından anlıyorum konunun nereye gidiceğini, dinlemiyorum artıkkkk  :suclu: :suclu:

gülfer

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN KIZLAR YA NE KAYNANA NE GÖRÜMCE ÇOK ŞÜKÜR RAHATIM

EŞİMİN ANNESİ O KÜÇÜKKEN ÖLMÜŞ BABASI ONDAN SONRA 3KARI DEĞİŞTİRMİŞ

EN SONUNDA BİRİNİ BULMUŞ ODA İLK BAŞLARDA BİZ NIŞANLIYKEN KARIŞMAYA BANA LAF SOKMAYA

BAŞLAMIŞTI EVLENDİK HALA LAF YOLLUYODU BİRİLERİYLE EŞİM SAĞOLSUN UNUTTURUYO

ŞİMDİDE HİÇ BİRŞEY SÖYLEMİYO İKİ ÜVEY KIZ KARDEŞİ VAR AMA ONLARDA AMASYADA ÇOK ŞÜKÜR

EŞİM OĞLUM VE BEN  :love8:  :binkybaby: