Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

Balböceği

2 haftadır kaçırıyordum akşam birini izledim 2.sinşde bu gece tamamlarım  :k06:

Balböceği

Yarın günlerden hürrem  :hello2:

Mihrimah doğuruyor  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

hürrem resmen kızını iktidar uğruna rüsteme sattı.  :violent1:

rüsteme emri de verdi. aslanımı manisaya çıkar dedi. yani mustafanın ipini çekmek için kollarını sıvıyorlar.  :caca:

ah mustafam ahhhh... yicekler başını  :sad1:

burcum

ben 2.ci fragmandan çok etkilendim :y25: rüstem işi biliyor zehir getirdi içecekti o kadar seviyor mihrimahı :love9: mihrimah da kıyamadı :sad1: bebeleri bilem olacak bu akşam :muzz:

laracroftt

cakal la o rustem
Hıc zehırler mı kendını :ehi::ehi::ehi:
sudur o sudur :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

burcum

eşim derini aldı alışverişe gittiler :muzz: :muzz: :muzz: hürremmmm sana geliyorum :love9: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Oh oh bugun bende valide de yok zaten 9 diyor biz yatağa gidiyoruz

Oğlanı yatıyorum bende filim izliyorum  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Zavalli mihrimah sevmedigi bi adama resmen satıldı. Hiç gönlü yok. Kız bu gelinlik kefenimdir demesi bile kâr etmiyor. Hırs işte

Rüstem kendine pek güveniyor ama onun da sonu ıbrahimle ayni :k06:

Balböceği

Ben mihrimah Süleyman'dan olma hürrem'den olma...  :ehi: :ehi:

Safın önde giden mihrimah  :ehi: :ehi: :ehi:

Evlenmiş çocuğu bile olmuş hala nazlanıyor, ben olsam göğsümü gere gere evlenirdim  :ehi:

Salak işte 17 yaşında bi çocuktan ne beklenir aradan 2 sene geçmiş hala aklı bekarlıkla haspamın  :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: heç demi edam kocası tapıyor :caca: :caca:daha ne istiyor :caca: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

mal la bu mıhrımah :ehi::ehi::ehi::ehi:

Bekarken de kurtluydu once taslıcalı o olmadı malkocoglu kaynıodu ona buna tezden evlendırmek ıyı oldu yoksa :-ooo
:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Adam kor kutuk asık hatuna hala anasına gıtme kalsana yalnız bırakma dıo
Ulan yalnızı mı var yemısın ayvayı zaten :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

buarada hastayım la ben bu lutfu pasaya
nasıl yasakladı zınayı kapattı heryerı
Neuzıbıllah :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sen çok yaşa gülçin emi  :ehi: ben de hastayım lütfü paşaya. yazık aslında onun da canı çekiyo da bakma işte. ben yapamıyosam kimse yapmasın der gibi o yerleri basıyo,kapattırıyo  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

mihrimaha çok üzüldüm çookkk... şevval sam söylerken o türküyü ben de ağladım valla.  :-[ evet rüstem çok seviyo ama o sevmiyo. sevmediğin bi adamın koynuna girmek ne acı. ve ondan çocuk doğurmak.  :-\

Balböceği

Aman ya mihrimaha göre ne var  :ehi:

Ama Lütfü paşaya bende vurgunum  :ehi: hal ve hareketleri ikide bir dua okumasına

Ha bide şeye kapıcı olan neydi ismi  :icon_scratch: ona anlayın yan yan bakıyor ya  :ehi:

burcum

kıl oluyorum lütfü paşaya uyuz kendi karısına söz geçiremiyor :cildir: oh nasıl mor oldu ama rüstem i karşısında görünce eşşekten düşmüşe döndü :ehi: :ehi: :ehi: he buarada rus komşum geldi dün birlikte izledik bir kitapta lütfü paşa için bir karının şeyini jiletlettirdiği için şahuban boşamış dedi :dontknow: araştırmacı arkadaşım gülçinim araştırır bunu :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ohaaaaaaa nüküm  :-ooo :ehi:

Ama zorlu ediyor  :ehi: