27 Nisan , 2024, 11:37:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: BURAYI OKUYUNCAA KOPUYORUM YA LAAA YAZIN YAZINNN  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

sevgilimle buluşmama saatler kaldı :love9: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

bende ölee fatmam hatta kopmak için bu topişee geliyommmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

ellesme lann :caca:
Bak gene sulanıo yıgıdıme aslanıma :caca:
:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

ayy

paylaşaılorr yaaa  şunlara bakkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Nerdesiniz lan son sahne süperdi  :-ooo

Full ekşın vardı  :ehi: :ehi:

Haftaya kadar çatlarım ben  :ehi:

laracroftt

aynen yaa hırsını aldı resmen :-ooo

Iyıde hanedan mensubuna el kaldırmanın cezası agır,hurrem nasıl yırtacak bundan cok merak edıorum

Balböceği

Hemi zaten Hatice de bilerek vurmadı zanlımca ee ne olacak Gülçin bi araştır kız

laracroftt

bakarım tuyo gelırse yazarım bacım

@Melek Yüzlüm@

la filmi izlerken sizi düşündüm hep aklıma geldinizz gülçinim baliyi yanına koydummm :-ooo :-ooo :-ooo daha neler nelerrrr  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şaşarsınız töbeeee

burcum

kız fatma niye gülçinin yanına koyiyin bakayım malımı kocumu malkoçoğlumu :caca: :ehi: :ehi: :ehi:
gülçinnnnn gülçinnnnnnnnnn boyun posun devrilmesin gülçin :ehi: :ehi: :ehi: ver açık adresini gelicem oraya :ehi: :ehi: he buarada sen benimle uğraşacağına git mihrimah ı parçala bak iş atıyi balibey e :ehi: :ehi: :ehi: mektuplar yaziyi :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

o mıhrımahın agzının payını rustemım verdı saolsun :k06:
Bosuna sevmıorum ben o adamı :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:
Ayrıca nıye senın yanına koycakmıs fatma malkocoglunu :caca:
Elbet benım yanıma koyacak :caca:
Allah allah :caca:  sulanma demedık mı sana? Gıt gıt sen baskasını bul, gıt sehzede mustafa yada mehmet senın olsun :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

burcum

:igrenc: istememmmmmm onlar malkoçoğlumun yanından geçemez :igrenc: :ehi: :ehi: :ehi: ahhhh ahhhh :ehi: :ehi: :ehi: :hungry: :muzz: :ehi: :ehi: :ehi: analar neler doğiriyi :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

ya ben bu bölümde çok korktum  :honk:

öyle kara gölgeler falan çöktü ya hürreme  :-\ acıdım valla üzüldüm ilk kez  :honk:

ama kızlar o dayak olayı kesin ama kesin rüyadır ben size söyliyim. çünkü hürremin arkasında kimse yoktu. sümbül falan gelirdi normalde. bi de hasta ki hiç bırakmazlardı peşini. kesin rüya. ya da hayal gördü. bence başka birini hatice diye dövdü.

yoksa bunun altından kalkamaz. hanedan üyesini dövmek ne demek.

yav Allahım ya rabbim. siz rüstemin neresini seviyonuz laaa bende mi bi gariplik var. adamdan puştluk akıyo. yazık mihrimahın bali beyle olan ilişkisini de engelledi. töbe töbe. elime geçirsem çakıcam iki tane suratına.

aboovvv sülüman resmen vicdan azabından ölüyo. geceleri uyuyamıyomuş. bi de haticenin göz önünde olması ona fena kouyuyo. çok acı çekiyo sülüman.

laracroftt

ya rustem sevılmez mı ya :ehi::ehi::ehi:

Ohh nasıl tas koydu baslamadan asklarına oohhh :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Ya ruya olcagını bende dusundum oznur ama dıolar kı sarayda hıcbısey eskısı gıbı olmayacakmıs
Yanı gercekten yaptıgını soyluyorlar
Ammaaa bu olayın akabınınde hatıce olayı ıtıraf eder yahya efendı buyunun etkısı derse ordan yırtabılır bak

O golgeler falan dehsettı zaten,yuregım agzımda ızledım resmen

Gorucez,ayy gecmez 1 hafta :honk: