Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

simurg01985

Ay canım ne kadar şanslısın sağ salim bebeğine kavuşmuşşun ALLAH bizde kolay korkusuz paniksiz bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

KasrıCinan

aynur balımmm amiiinn  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ne güzel anlatmıssın öyle.masallah sana.sükür kolay atlamışsın. :nazar: :nazar: :nazar:ALLAHIM GÜLE GÜLE BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN.okurken duygulanmamak elde değil.kalbim küt küt attı inan. :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün :amin: doğum hikayelerinin hepsi birbirinden güzel :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Ekim , 2011, 13:19:58
canım benm ne güzel sağ slaim paşana kavustun darısı tüm hamile arkadaslarımın basına kolayca dogum olsun hepsininde yazını okurken o anları sanki ben yasadım allah bütün bayanlara yasamayı nasip etsin cnm bnm ve hayırlı bir evlat olur inş yusuf paşam
cok sagol canim ya Rabbim tez zamanda sanada nasip etsin aminnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Ekim , 2011, 13:32:39
ayyyyyyyyyyyyy tüylerim diken diken kalbim güm güm ata ata okudum aynuuuuuuur
sanki o anı yaşadım c yaaaa
canım benim ya çok şükür rabbim kolaylık vermiş oh çok sevindim
dikişinde azmış hemen kalkarsın inşallah artık güzel günler sizi bekliyor canım benim

sagol gulum evet canim once cok cektirdi ama dogumda cok akilliydi pasam  :aferin: :aferin: evet cnm insallah SIKINTILI gunler gecti  :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: ORNA - 13 Ekim , 2011, 13:41:46
gözün aydın canım sağ sağlım kavuştun tosununa allah bağışlasın  :amin: :amin: :amin: allah bizede yaşatır inşallah bu güzel annelik  duygusunu  :amin: :amin: :amin:
canim benim cok sagol  :opucuk: aminn darisi size insallah en kisa zamanda  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 13 Ekim , 2011, 13:54:59
canım çok güzel anlatmışın hikayenizi..  Allah huzurla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :nazar:
sagol canim benim  :opucuk: :amin:

Alıntı yapılan: simurg01985 - 13 Ekim , 2011, 13:56:13
Ay canım ne kadar şanslısın sağ salim bebeğine kavuşmuşşun ALLAH bizde kolay korkusuz paniksiz bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
sagol canim amin insallah sizde guzelce atlatirsiniz  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Ekim , 2011, 13:57:19
aynur balımmm amiiinn  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ne güzel anlatmıssın öyle.masallah sana.sükür kolay atlamışsın. :nazar: :nazar: :nazar:ALLAHIM GÜLE GÜLE BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN.okurken duygulanmamak elde değil.kalbim küt küt attı inan. :love9: :love9:
canim benim ya cok sagol  :opucuk: :opucuk: :opucuk: cnm sende insallah boyle guzel bir hikaye anlatirsin saglikla insallah  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: burcum - 13 Ekim , 2011, 14:55:47
ALLAH analı babalı büyütsün :amin: doğum hikayelerinin hepsi birbirinden güzel :nazar:
cok sagol canim  :opucuk: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

Aynurum okurken duygulandım bazende güldüm :) taksideki muhabbete ::)

ikinciye doğuranlar herzaman daha kolay doğururmuş maşallah sende kolay doğurdun  :nazar:

Rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın inşallah  :amin: yavrularımızı bize bağışlasın  :amin:

derbeder

aynurcum cok guzel yaa masaAllah  :love9: :nazar: 
neden 2. cocugunda yapamayacakmissin gibi bir hisse kapildin anlamadim, ilk cocugun olsa acemilik diyecem ama ikinci olunca hani daha tecrubeli olursun ya??! gerci her dogum kendine hastir.

buarada helal olsun enisteye iyi gaza getirmis seni  :ehi: :k06: :toothy10:
Alıntıhayri yapacaksin ben sana guveniyorum sen benim guclu kadinimsin seni cok seviyorum

:love9: :love9: :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYNURCUM CANIM ARKADAŞIM NE KADAR GÜZEL YAZMIŞSIN. :opucuk: YEMİN EDERİM OKURKEN O ANI BENDE YAŞADIM  :y25: :y25: :y25:
KUZUM BENİM RABBİM YALNIZLIĞININ YÜZÜNE BAKTI VE SENİ ÇOK YORMADAN KOLAY BİR DOĞUMLA BEBEĞİNE KAVUŞTURDU  :amin: ÇOK ŞÜKÜR KURTULDUN.BU ARADA YUSUFADA MAŞALLAH SUBHANALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: NASILDA GÜZEL  :nazar: :nazar: :nazar:
ÖPÜYORUM SENİ VE MELEĞİNİ.  :opucuk: :opucuk:
AZRAMIDA UNUTMUŞ DEĞİLİM O İLK GÖZ AĞRISINI KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜYORUM.ABLA OLDU MAŞALLAH  :hello2: :hello2: :hello2:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

...ŞehzadEfe...

ağlamak istedim ama okurken bu aralar herşeye ağlamak istiyorum ama çaktırmıyorum snırım çok duygusallaştımm okadar çokkk istiyorumki normal doğum allahım banada nasip etsin diye çok kararsız kalıyorum fıtıktan dolayı napıcamı bilmiyorum  :y25: :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

derbeder

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Ekim , 2011, 16:41:07
ağlamak istedim ama okurken bu aralar herşeye ağlamak istiyorum ama çaktırmıyorum snırım çok duygusallaştımm okadar çokkk istiyorumki normal doğum allahım banada nasip etsin diye çok kararsız kalıyorum fıtıktan dolayı napıcamı bilmiyorum  :y25: :y25:
canim oncelikle Rabbim saglikli sihhatli dogumlar nasib etsin  :amin:
normal dogum once zor sonrasi kolay diyorlar, ama bebek ve senin sagligin acisindan hangisi gerekiyorsa onu yapmani tavsiye ediyorum. etrafimda sezeryan olanda var normal doguranda biri digerinden ustun degil. gonlun belki normal dogum ister, ama sagliginiz neye elveriyorsa o!

doktorun ne diyor bu konuda? en azindan bi fikir veya tavsiye veriyordur herhalde?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Ekim , 2011, 16:26:30
Aynurum okurken duygulandım bazende güldüm :) taksideki muhabbete ::)

ikinciye doğuranlar herzaman daha kolay doğururmuş maşallah sende kolay doğurdun  :nazar:

Rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın inşallah  :amin: yavrularımızı bize bağışlasın  :amin:

canim benim sagolsin geldi gecti cok sukur darisi bekleyenlere  :amin: :amin: :amin:
he he sorma taksiciyi bogcaktim  :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: derbeder - 13 Ekim , 2011, 16:29:10
aynurcum cok guzel yaa masaAllah  :love9: :nazar: 
neden 2. cocugunda yapamayacakmissin gibi bir hisse kapildin anlamadim, ilk cocugun olsa acemilik diyecem ama ikinci olunca hani daha tecrubeli olursun ya??! gerci her dogum kendine hastir.

buarada helal olsun enisteye iyi gaza getirmis seni  :ehi: :k06: :toothy10:
Alıntıhayri yapacaksin ben sana guveniyorum sen benim guclu kadinimsin seni cok seviyorum

:love9: :love9: :love9:
zehracim dogumda dualarimda en cok gecen biride sendin sagolasin ins darisi sana  :amin: :amin:
canim kizimda 6 cmden sonra epidural olmustum hic bisey hissetmemistim cikisini falan  ::) hatta oyuzden oglum cikarken agridan cok korkudan bagirdim  :-ooo sanki ilk dogumdu benim icin herseyi canli canli hissettim kesinlikle bir agrikesici yapmadilar  ::) agrili ama cok guzeldi  :love9:
evet esim cok guc verdi sagolsun  :love8: :love8:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 13 Ekim , 2011, 16:37:46
AYNURCUM CANIM ARKADAŞIM NE KADAR GÜZEL YAZMIŞSIN. :opucuk: YEMİN EDERİM OKURKEN O ANI BENDE YAŞADIM  :y25: :y25: :y25:
KUZUM BENİM RABBİM YALNIZLIĞININ YÜZÜNE BAKTI VE SENİ ÇOK YORMADAN KOLAY BİR DOĞUMLA BEBEĞİNE KAVUŞTURDU  :amin: ÇOK ŞÜKÜR KURTULDUN.BU ARADA YUSUFADA MAŞALLAH SUBHANALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: NASILDA GÜZEL  :nazar: :nazar: :nazar:
ÖPÜYORUM SENİ VE MELEĞİNİ.  :opucuk: :opucuk:
AZRAMIDA UNUTMUŞ DEĞİLİM O İLK GÖZ AĞRISINI KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜYORUM.ABLA OLDU MAŞALLAH  :hello2: :hello2: :hello2:

canim aysenim Allah razi olsun dualarimda adin cok gecti insallah sende en yakin zamanda tadacaksin bu duyguyu  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bizde seni opucuklere boguyoruz  :-* :-* :-* :-* :-* :-*

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Ekim , 2011, 16:41:07
canim benim hic korkma Allahtan hayirlisini iste insallah ikiniz icin hangisi iyise o olsun  :amin: :amin: oyle boyle kurtulcaksin insallah  :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

çok geçmiş olsun aynurcum.rabbim size bağışlasın  :amin: doğum hikayeni okurken kendimi tutamadım resmen :y25:

asya81

MAŞALLAH CANIM HİKAYENİ NASIL OKUDUĞUMU BİLEMEDİM KENDİM DOĞURDUM SANKİ  :icon_pale: :-ooo :-ooo :-ooo SANCILAR CİDDEN FENAMI YA  :icon_pale: :icon_pale: AMA SONU HARİKAYDI O AN İÇİN DEĞER SANIRIM :love7: :love7: :love7: ALLAH HEPİMİZE NASİP ETSİN SIRAYLA İNŞALLAH.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN BOL SÜTLÜ GAZSIS EVLATLARIN EŞİNLE GÜSEL SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM :amin: :amin: