27 Nisan , 2024, 22:43:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

canım çok duygulandım okuyunca tabi sular akmaya hemen basladı.ne güzel demissin evlat kokusu vennet kokusu diye.ALLAHIM sana size bağıslasın hayırlı sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü bebek olsun insallah...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

allahım ne güzel bir mutluluk ben böyle bunları okuyunca nasıl ağlıyorum acaba kendi bebeğimi görünce ne yaparım kimse susturamaz beni.rabbim hepimizin doğumunu kolaylaştırsın inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

cano_m

:nazar:  :y25:  :y25: allah tekrardan analı babalı büyütsün canımm. gerçekten okuduktan sonra bi baktım ki ister istemez gözyaşlarım akmaya başlamış. allahım hamile olan bütün arkadaşlarıma ve anne adaylarına kolay doğum nasip etsin inşallahhh  :amin:  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:y25: bende cok duygulandım yarın değil birgun bende gircem kızıma kavuscam inşallah  :amin: ben aglarım ameliyata girmeden kesin  :crybaby2: :crybaby2: ALLAH IM YARDIMCIM OLSUN  :amin: :crybaby2:
inşallah bende burda paylaşırım  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ORNA

konyalı çok güzel yazmışsın gerçekten okurken kendimi zor tuttum aglamamak için  :sad1: :sad1: :sad1: allah kızını sana bağışlasın  :amin: :amin: hamiş arkadaşlar siz o günleri allahın izniyle görüceksiniz bizim halimiz ne oluck bizim görmemiz için daha var yada görmeyecegiz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: : crybaby2:

celly

Cnm ya güzel günlerde büyüt kızını. Çok güzel anlatmışsın benim musluklarda açıldı valla. :flowers:

celly

Alıntı yapılan: ORNA - 12 Ekim , 2011, 16:32:05
konyalı çok güzel yazmışsın gerçekten okurken kendimi zor tuttum aglamamak için  :sad1: :sad1: :sad1: allah kızını sana bağışlasın  :amin: :amin: hamiş arkadaşlar siz o günleri allahın izniyle görüceksiniz bizim halimiz ne oluck bizim görmemiz için daha var yada görmeyecegiz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: : crybaby2:

Öyle deme ornacım. O güzel günleri inş. sizlerde göreceksiniz. Allahım en kısa zamanda olmayan tüm arkadaşlara hayırlısı ile nasip etsin. İnşallah hemencecik gelir bıcırlarınız.

derbeder

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Ekim , 2011, 23:09:29
21 eylul 2011,sezeryanla doğum ıcın sabah 7,30 cıktık evımızden..sabah 6 da kalktım yasın okudum,çamasır astım,evimi topladım evden cıktık..kuaföre gıttım,kızım benı güzel gorsun dıye fön cektırdım saclarıma...kaynanamı aldık,hastaneye gıttık...annemler orada beklıyordu bızı..hastaneye geldıgımızde heyecanım bıraz daha arttı ve bacaklarım kasılmaya basladı..kımseye caktırmadım ama yurumekte zorlanıyordum..bızım odamızı acil bir sezeryan geldiği için baskasına vermısler,çiçekçimizde sabahtan gelmıs odayı süslemeye ama süsleyememıs..tabı butun bunlardan benım haberım yoktu,sonradan söledıler..eşim bır ara kayboldu ortalıktan megersem odamızı bosalttırmıs,benı geçici olarak bır odaya alıp sezeryan için hazırladılar ama tansıyonumu bır turlu dusuremedıler..heyecanlı oldugum ıcın tansıyonum 18/10,17/10 dıye seyredıyordu..ve doguma gırmem gecıktı halıyle..sonra 10.20 de benı amelıyathaneye aldılar,tabı gıderken ben aglamamak ıcın kendımı tutarken baktım eşim ağlıyor,onun agladıgını gorunce dayanamadım basladım aglamaya...annemler ablamlar sahte gulucukler atıyordu yuzume karsı..neyse benı aldılar amelıyathaneye ama bayıltamadılar..tansıyon dusmuyordu...kollarımı bagladılar,doktorum basıma geldı ve konusmaya basladı..o sırada bebek hemsıresı,bebek doktoru geldı..ve doktorum sımdı karnına batikon sürücem,bebege anestezi geçmemesi için kems işlemine kadar olan herseyı bayıtlmadan yapıyoruz korkma dedi...ve en son  biz hakanla feraha leylayla mecnun dıyoruz dedıgını hatırlıyorum ve basım dönmeye basladı..nefesın kesıldı,basladım ayaklarımı amelıyat masasına vurup çırpınmaya...ölüyorum sandım ve bayılmısım...ama sakın okuyanlar korkmasın,tansıyon problemınden dolayı yasadım bu sıkıntıyı normalde kus gıbı uyumam lazımdı ki daha evveldende cok anestezi aldım,hıc böyle bısı yasamadım..yaptıgım stres benı cok etkılemıstı...sonra 10.45 te kızım dogmus ve cıkarmıslar dogumhaneden..ama ben bır turlu cıkmamısım ve bızımkıler bır sorun oldugunu anlamıslar...sonra ben 11.20 de cıkmısım...tabi yıne nefes alamayarak...sonr odaya cıkardıklarını hatırlıyorum hayal meyal..ve oksıjene bagladıklarını...hayatımda bu kadar caresız kaldıgımı hatırlamıyorum...eşimin ellerini yakalamaya çalışıyordum yardım et dıye...ve o anda kızımı getırdiler..nefes almaya basladım onu gorunce,,ama hemsıreye suan bakamam dediğimi hatırlıyorum,oda o sana bakar o zaman dedi ve kollarıma verdi..kızımı kollarıma verdıgınde kızım sessızdı ve ben annem benım deyınce aglamay basladı..ve dedıklerıne gore sesını ve kokumu tanımıs..sonra ne agrım ne sızım kaldı..kızımı emzirdim...ve yenı bır hayata basladım..allahım herkese bu duyguyu nasıp etsın ınsallah..evlat kokusu cennet kokusuymus...sımdı sankı hep bızımleymıs gıbı gelıyor..allahım tum ısteyenlere nasıp etsın,tum hamılelerıde sağlıklı bır sekılde kurtarsın...
işte bızım dogum hıkayemız bu..ha bu arada sezeryandan hıc korkmayaın arkadaslar,benım yasadıgım tümüyle stres ve tansıyondan kaynaklanıyor...sızde heyecan yapmayınki benım yasadıklarımı yasamayın...amelıyathaneye tek kısı gırıp 2 kısı cıkıyorsun,daha mucizevi bişi daha varmı???
cok guzel yazmissin canim yaa, cok duygulandim  :y25: Allahim bizlerede tum isteyenlerede yasatsin bu guzel duyguyu  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

xxcansuxx

konyalı canımsın ne güzel yazmışsın okurken ağladım ben senin test sonucunda da ağlamıştım  :crybaby2: :crybaby2: çok güzel duygudur eminim onu kucağında ilk kokladığın an... cennet kokusu derler ya hep bende kızımı böyle seviyorum sende öyle hissetmişsin ne güzel  :love9: :love9: RABBİM İSTEYEN HERKESE BU DUYGUYU TATTIRSIN  :amin: :amin: :amin:  Allah bir ömür acısını göstermesin annesi  :amin: :amin:

__nil__

konyalı canım benim çok zor sınavlardan geçtin hamile kalmadan öne hamilelik esnasında vs.Ancak şimdi hayatınınen güzel mükafatını almışsın,ödüllerin en güzeli,en kıymetlisi,tüm sıkıntılara değecek bir mucize şimdi kollarında.

Darısı tüm şafak sayan annelere ve hamile kalmak isteyen anne adaylarına inşş

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Son 1,5 aydir bitmeyen sanci ve agrilarim artik cok bunaltmistti beni  :sad1: 40 haftam dolmus ben hala koca gobekle dolasiyodum ortalarda  :icon_scratch: 40+1 dik aslinda ama nazli oglusum erken dogacak diye beklerken bukadar uzamasi aslinda stresimi artiriyodu yoksa gayet normaldi haftasi ama ben artik dayanamiyordum  ::) surekli daha dogmadimi diye turkiyeden gelen telefonlar annemin ve diger sevdiklerimin bitmek bilmeyen heycani korkusu sabirsizligi tabiki bana yansiyordu  :cildir: neyse pazartesi hicbir SIKINTIM yoktu kontrolumuze gittik once ntsye aldilar korkmayin hersey normal daha iki haftasi var dediginde sinirden dislerim gicirdiyordu  :-ooo :cussing: :cussing: sonra alttan muane icin baska doktora gittik birsuru sorulardan sonra sira malum ise geldi  :honk: kadin aaaaa 3 cm aciklik var bebek geliyor demezmi  :-ooo hemen acile sevketti biz tabiki sok olmusuz kosa kosa gittik  :muzz: :muzz: bir saat nts falan derken bize ,,eve gidin gece sabah yada iki gun sonra bile dogabilir bekleyin sanci artarsa gelin ,, dediler yine hayal kirikligi hemen olur sanmistim  :( tek duam hastaneye varir varmaz dogurmakti okadar cok dua ettimki boyle bazen umitsizlige kapilsamda Allahima guveniyordum o beni kurtaracakti  :amin: kizimdaki gibi olmayacakti bu bambaska olcakti sadece ona sigindim yalnizligimi caresizligimi O herkesten iyi biliyordu  :y25: :y25: :y25: esimin teyzesi gile gittik hastaneden oraya kadar yurudum iyice acilmam olsun diye gittik azram orda kusmustu bize bakmiyordu  :-\ canim kizim onu birakip gitmek icimi yiyordu ama mecburdum dualarim sadece onun ve kardesi icindi cabucak dogurmak iyilesmek ve onlara hakkiyla annelik yapmak istiyordum  :y25: kbiraz orda durduktn sonra 5 gibi eve geldik netten sizlere yazdim son dururumu bir dus aldim sonra uzandim sancim gelmeye basladi uyuyamadim  :'( esime soyledim 5 dkta geliyor artik gidelim dedim oda ,,yok ya obur seferde boyle dedin okadar bekledik bosuna falan azdaha bekle dedi,  :caca: :caca: ben kalktim evin icinde duramiyorum camasirla ufak tefek islerle ugrastim her sancida disimi SIKIYORUM ama 3 dkta bire inince bagirmaya basladim esim korkuyla kalkti giyindi azrayi teyzesine goturdu ben evde ciglik cigliyaydim  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo saat 8 di taksi cagirip geldi ben aglayarak bindim hastaneye gidene kadar sancidan kivraniyorum taksici esimle guluyola ooooo hadi baba oluyosun falan filan gebertecektim  :violent1: :violent1: acilde hemen alttan baktilar ebe ciglik atti ,basi gelmis cabuk dogumhaneyi hazirlayin bebek yolda gelebilir  :-ooo :-ooo :-ooo bn korkudan sancidan titriyorum onlar koluma girmisler hadi cabuk dogurcaksin diye cekistiriyolar  :-ooo :-ooo yahu oluyorum durun diyorum yok cekistirerek goturduler baktim 6 kisi falan dogumhanede hemen yatirdilar koluma serum baglicak hemsire korkudan 6 kere damarimi bulamadi kan nasil fiskiriyo deli oldum sonra sag kolumu denediler  :cildir: ebem harka bir kadindi sen guzelce ikinirsan 2 yada uc ikinmada dogurursun basi gozukuyor dedi  :-ooo bende 3 kere her sanciyla ikindim ama sanki beceremiyordum esim basucumdaydi aglayarak ,,,yapamiyorum,, dedim oda ,,hayri yapacaksin ben sana guveniyorum sen benim guclu kadinimsin seni cok seviyorum,, dedi  :love9: :love9: ben gazi almistim 4.ikinmada iyice ittim ve sihirli rakam 5te suyum patadi ikinmayi kesemedim benden bagimsiz calisiyodu artik vucudum ve ciglik ciglige yusufumu doguruverdim oleyyyyyyyyyyyyy  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: saat 10 olmustu inanamiyordum dogurmustum oglum kucagimda agliyordu aylarin yorgunlugu stresi agrisi bilmem nesi ucup gitmisti sanki  :love9: :love9: okadar guzeldiki aaa ayni azra bu dedim kokladim oglusumu o ara 3 dikis atiyodu doktor umrumda degildi ben ogluma mucizeme bakiyordum evet onu ben dogurmustum  :basardim: :love9: :love9: :love9: herkes gitmisti dogum odasinda ben esim ve oglum kalmistik esimle saskinlikla birbirimize bakiyorduk bu gercekmiydi dualarimiz kabul olmustu ve ben hastaneye gelir gelmez dogurmustum  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: o an okadar sukur attimki dilim kurudu Yarabbim cok buyuksun cokk  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah herkese benimki gibi kolay dogum nasip etsin hersey dua ile arkadaslar Allah olmayan tum arkadaslarimada bebek nasip etsin inanin okadar dua ettimki herkes icin biliyorum sizlerde bize cok dua ettiniz Allah hepinizden razi olsun  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

HASRET!M S@N@

canım benm ne güzel sağ slaim paşana kavustun darısı tüm hamile arkadaslarımın basına kolayca dogum olsun hepsininde yazını okurken o anları sanki ben yasadım allah bütün bayanlara yasamayı nasip etsin cnm bnm ve hayırlı bir evlat olur inş yusuf paşam

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayyyyyyyyyyyyy tüylerim diken diken kalbim güm güm ata ata okudum aynuuuuuuur
sanki o anı yaşadım c yaaaa
canım benim ya çok şükür rabbim kolaylık vermiş oh çok sevindim
dikişinde azmış hemen kalkarsın inşallah artık güzel günler sizi bekliyor canım benim

ORNA

gözün aydın canım sağ sağlım kavuştun tosununa allah bağışlasın  :amin: :amin: :amin: allah bizede yaşatır inşallah bu güzel annelik  duygusunu  :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

canım çok güzel anlatmışın hikayenizi..  Allah huzurla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :nazar: