27 Nisan , 2024, 18:17:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Haziran , 2012, 17:09:00
Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Haziran , 2012, 17:03:58
Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Haziran , 2012, 16:59:52
canım özele gittiğimizde eşim her zaman yanımda oluyo. ama burda devlet hastaleri bir tuhaf. eşi içeri almıyorlar. aslında biraz haklılık payıda paylarıda var. devlette 5 kadını birden dr karşısına dikiyorlar hepsinin kocası yanında olsa gerçekten tuhaf olurdu

Hmmmm  doğru onlarda hakli o zaman
Ama su acillere çok kisi dolduruyorlar ya sınır oluyorum

evet canım. bende bu konudan muzdaribim. burası türkiyee.. bunlar gayet normal...
Valla ya bı acile gidiyoduk kapıdaki korumaya kadar herkes içerde oluyodu :caca:

]

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 05 Haziran , 2012, 17:07:42
zehram senin doktorunda cok iyi ya
biz kalp atıslarını duymaya gittiğimizde ona gittik doktorum yokmus
esim içerdeydi gelebilirsiniz bakın dedi espriler yaptı bir tasla iki kus ne güzel diye
ve sürekli bana sorucan birsey var mı sor dedi ve aklımıza geldi
yoksa insan heyecandan unutuyor esim beli cok agrıyor dedi
oda olacak o kadar ikiz bebek tasıyor normal dedi
cok rahatlattı bizi

evet canancım. bende dr dan çok memnunum. eşim de rahatlıkla yanıam gelip bebeğini  görebiliyor. çetin bey hastasıyla konuşmayı çok iyi biliyo. moral veriyo, güzel güzel anlatıyo. ben çok memnunum.. doğumuda onda yapacam inş.  :amin: :amin:

kelebegimm

Zehra Doğumdan korkuyomusun bu aralar bende acayip korku başladı yaaa
İki arkadasım dogum yaptı bide videolar izledik

]

doruk38

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Haziran , 2012, 17:18:09
Zehra Doğumdan korkuyomusun bu aralar bende acayip korku başladı yaaa
İki arkadasım dogum yaptı bide videolar izledik

hiç korkmuyorum canım. hatta normal doğum olsun diye dualar ediyorum  :love9: :love9: :love9: dün doğum salonunu görünce birazcık kötü oldum ama sonradan kendim :love9: alıştırdım. canım ben de çok korkuyordum. birden cesaret geldi. dün kanamam olunca bile hiç ne korktum ne panik oldum. dua ettim sadece. erken doğumsa normal olsun diye dua ettim. cahil cesareti var bende. bence sende öle video falan izleme. bilmediğin şeyden korkmazsın. bol bol doğum hikayesi dinle ama video izleme. her kadının doğumu aynı olacak diye bişi yokki. bakarsın şanslı oluruz. çok sancı çekmeden çıkarı veririz bebeklerimiz

doruk38

birde dün şunu anladım. 28. haftadan sonra hastane çantası hazır evde beklemeli.  :love9: :love9: :love9: dün doğursaydım öylece kala kalacaktım. erken diye çantayı hazırlamadım ama 2 gün içinde her şeyi hazır edeceğim inş.

kelebegimm

Ah burda anlatanlarda kötü anlatiyo zaten sezeryandan iyice tirstim
Çok acı cekdik die anlatiyolar ins normal olur canım
Valla bende çantayı aldım dün geldi sira icini doldurmakda

]

banu_fth

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Haziran , 2012, 18:11:48

acı ılk 4 saat cnm sezeryan da olsa korkma  :opucuk:  dayanılmayacak gıbı deıl .. ama ılk 4 saat beklıorlar ıgne vurmuyolar agrı kesıcı yıyene kadar bıraz sıkıntılı gecıyo .. sonrası rahat . bıde ılk ayaga kalkma olayı bıraz acıtıyo .. herseyın sıkıntısı vardır amelıyat sonucta ama korkma cnm bende cok korktum ama gectı gıttı ıste ..

ılk bır hafta zorlandım ben sona o da gectı herkesın kı farklı oluyo 3.gun ayakta gezende var  ;D

kelebegimm

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Haziran , 2012, 11:57:30
Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Haziran , 2012, 18:11:48

acı ılk 4 saat cnm sezeryan da olsa korkma  :opucuk:  dayanılmayacak gıbı deıl .. ama ılk 4 saat beklıorlar ıgne vurmuyolar agrı kesıcı yıyene kadar bıraz sıkıntılı gecıyo .. sonrası rahat . bıde ılk ayaga kalkma olayı bıraz acıtıyo .. herseyın sıkıntısı vardır amelıyat sonucta ama korkma cnm bende cok korktum ama gectı gıttı ıste ..

ılk bır hafta zorlandım ben sona o da gectı herkesın kı farklı oluyo 3.gun ayakta gezende var  ;D

Evet canım herkezin farklı oluyo ama kötü kötü anlatincada etkilenmemek mümkün deil onceden hiç korkmazdim
Rabbim verir elbet bı kolayligini

]

banu_fth

bende dogumdan sonra ne dedım esıme bılıomusun .. o kadar yazı okudum şööle oldu bööle oldu dıye anam bu mıllet senarıstlıgı ne cok sevıyoooooooo  :ehi: :ehi: :ehi:

evet acı var ama ılacla serumla gecırıyolar yanı ıskence cekmenı ızlemıolar cok acı cekıosan dınmıosa bı dah ayapıolar ıgne bıraz bekleyıp .. herkes yasıyo bunu korkucak bıse yok Allah kolaylıgını verıyo ayetel kursı  oku bol bol acıyı kesıyo sıgın Allaha ..  :amin: :amin:

banu_fth

bosuna korkmusum dıyceksın gör bak  :k06: :k06: :k06:

hele o melekın gelıyo odaya fılan oohooooo acı da neymıss cekıon kalbın kut kut  :love9: :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

Oyyyy bı gelsek o günlere saglikla kucağıma alıntımda dayancam mecbur korkunun ecele faydası yok diyolarya
Benimde icimdE kalacak hali yok çıkacak mecbur :laughing7:

]

banu_fth

dogurmuyo mıllet anacım atomu parcalıyo  :k06:  :k06: :k06:
korkmaaaa ..  :hello2: :hello2:
son gun agladım uyumadım sabaha kadar  :ehi: :ehi: salak gıbı  :ehi: :ehi: :ehi:

Bluegirl

Benim kadar korkan olmamıştır heralde ilk hamileliğimde daha ilk aylarda başlamıştı dogum korkusu
Aklıma geldikçe midemden bağırsaklarıma bütün vücuduma kramplar giriyordu
Ama doğurduktan sonra ne kadar manyakmisim dedim
İkinci doğumumda gayet güzel geçmişti çok şükür hersey yolunda gitmişti
Bence doğumdan değil sonrasından korkun gaz sancısı, istahsizligi,uyku sorunu
Büyudukce büyüyen  dertleri, inatları mizmizliklari,hastalıkları,dis çıkarma donemi off daha saymiyim  ;D
Allah kolaylık versin tum annelere  :flowers:

Nezo

Girdiği Gibi Çıkcak Kızlar Non Stres Non Panic  :toothy10:

banu_fth