Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

rusta

fırsat bulmuşken bende yazayım dedim kızlar hikayemi....                                                                                Sezeryan olacağım çok önceden belliydi..3.bebeğim oğlum herseyimi dört gözle bekliyoduk ve ona bişi olmasına dayanamazdım.bu yüzden hiç düşünmedim bile..3.4.2012günü kavuşmama bir gün kala heyecandan ölmek üzereydim..gece uyku bi yana zaten uyuyamadım eve bile sığmadım.. :laughing7: 4.4.2012 sabah 8.30 da girecektim doğuma.7 gibi çıktık evden vardığımızda hemen odaya aldılar ve hazırlıklara başlandı bnde heyecan dorukta tabi üstümü değiştir,lağman,nst,iğneler derken inanamayarak doğuma girdim.eşimle helaleştikten sonra canm benm ağlamaktan mahvolduk ikimizde..titremekten yerimde duramıyodum..ameliyathanede de son gerekenler yapılırken artık kalbim fırlayacak gibiydi hemşire sakin ol bu şekilde olmaz diyip durdu..anestezici muhabbet ediyo beni oyalamak için nerde benm aklım doğumda,oğlumda tabi sıkmışım ellerimi sımsıkı..sonra uyuştum kızlar..beynim başım sarhoş gibiydim sevinçten heyecandan..benm doğum riskli olabilirdi kullandığım kan sulandırıcıdan sadece korkum oydu ya masadan kalkamaz oğlumu koklayamazsam dua ettim çok..doktorumun gelmesiyle doğum başlamış haberim yok bekliyorum hissedermiyim diye..sonra uyku ile uyanıklık arası bi ağlama sesi mis kokulum yanımda öyle bi an öyle bi duygu olamaz zaten anlatılmaz RABBİM isteyen herkese nasip etsin inşallah..çok uzatmıyım oğlumla göz göze geldiğimiz o anı unutmam mümkün değil sonra götürdüler onu giyindirmek için..zamn geçmedi resmen arkasından gitmek için can atıyorum bi o kadar da huzurluyum..bi saat kadar sonra bnde çıktım ameliyettan çok şükür hersey yolundaydı..minnak oğlum şimdi kollarımda çok şükür allahıma binlerce şükürler olsun rabbim meleklerimizi korusun :amin: :amin: :amin:

seda87

bende ameliyat masasında o kdar heyecanlanmışımki zangır zangır titriyordu her yerim hatta doktorum masa nie sallanıyor bu kadar ne oluyor depremmi oluyrp dedi de herkes gülmüştü benim aşırı titrememi görünce onlarda çok şaşırdılar :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

meliss

epidural olduğum için her anına şahit oldum ilk ağlayışına  ilk yanağını yanağıma deydirişi  harikaydı :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: meliss - 05 Mayıs , 2012, 22:18:16
epidural olduğum için her anına şahit oldum ilk ağlayışına  ilk yanağını yanağıma deydirişi  harikaydı :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

benimdeeeeeeeeeee öle bi andı işte  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

kelebegimm

Ayyy canım maşallah doğumun güzel gecmis darısı bize ins.
Rabbim olgusunu size bagislasin
Bende korkuyorum bu kan sulandirici felan düşündürüyor insani

]

doruk38

bizde bu gece 1 gibi doğum stajı yaptık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hafif kanamam oldu. eşim nasıl panikti anlatamam. onun panik halini görünce ben sakinledim. sanki kanaması olan ben değilmişim gibi o kadar sakindim kiiii. kendime hayret ettim gerçekten. çok şükür nst de falan bişi çıkmadı. üstüne birde ebenin elini yedim geldim  :ehi: :ehi: :ehi: yarın kendi dr gidicem bakalım o ne diyecek.  :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Haziran , 2012, 14:07:28
bizde bu gece 1 gibi doğum stajı yaptık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hafif kanamam oldu. eşim nasıl panikti anlatamam. onun panik halini görünce ben sakinledim. sanki kanaması olan ben değilmişim gibi o kadar sakindim kiiii. kendime hayret ettim gerçekten. çok şükür nst de falan bişi çıkmadı. üstüne birde ebenin elini yedim geldim  :ehi: :ehi: :ehi: yarın kendi dr gidicem bakalım o ne diyecek.  :love9: :love9: :love9:
Neden kanama olmuski canimmm Ayyy adam sok geçirmiştir

]

doruk38

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Haziran , 2012, 14:42:24
Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Haziran , 2012, 14:07:28
Neden kanama olmuski canimmm Ayyy adam sok geçirmiştir

neden kanama olduğunu bende dr da anlamadık canım. wc de peçeteye geldi. şimdi yok çok şükür. beni doğum salonuna aldılar. eşim kapıda bekledi. ebe alttan açılma varmı diye baktı. malum o ara baya bii çığlık atmışım. eşim baya korkmuş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: doğuran benim korkan kocamm  :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alla alla saglikla zamanını beklesin kuzum
Dün ben bağırıyorum eşimde kguluyo arkada  :caca: :caca: oda girio herzaman benimle

]

doruk38

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Haziran , 2012, 16:48:26
Dün ben bağırıyorum eşimde kguluyo arkada  :caca: :caca: oda girio herzaman benimle

burda malesef devlet hastanelerinde erkekleri almıyorlar  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok şükür dr erken doğum falan demedi.

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Haziran , 2012, 16:49:44
Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Haziran , 2012, 16:48:26

burda malesef devlet hastanelerinde erkekleri almıyorlar  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok şükür dr erken doğum falan demedi.

İyi bari yaaa kontroledemi giremiyor canım Ayyy gece gece iyi macera olmuş size
Çok şükür erken dogum riskin yok ya gerisi önemli deil

]

doruk38

canım özele gittiğimizde eşim her zaman yanımda oluyo. ama burda devlet hastaleri bir tuhaf. eşi içeri almıyorlar. aslında biraz haklılık payıda paylarıda var. devlette 5 kadını birden dr karşısına dikiyorlar hepsinin kocası yanında olsa gerçekten tuhaf olurdu

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Haziran , 2012, 16:59:52
canım özele gittiğimizde eşim her zaman yanımda oluyo. ama burda devlet hastaleri bir tuhaf. eşi içeri almıyorlar. aslında biraz haklılık payıda paylarıda var. devlette 5 kadını birden dr karşısına dikiyorlar hepsinin kocası yanında olsa gerçekten tuhaf olurdu

Hmmmm  doğru onlarda hakli o zaman
Ama su acillere çok kisi dolduruyorlar ya sınır oluyorum

]

HASRET!M S@N@

zehram senin doktorunda cok iyi ya
biz kalp atıslarını duymaya gittiğimizde ona gittik doktorum yokmus
esim içerdeydi gelebilirsiniz bakın dedi espriler yaptı bir tasla iki kus ne güzel diye
ve sürekli bana sorucan birsey var mı sor dedi ve aklımıza geldi
yoksa insan heyecandan unutuyor esim beli cok agrıyor dedi
oda olacak o kadar ikiz bebek tasıyor normal dedi
cok rahatlattı bizi

doruk38

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Haziran , 2012, 17:03:58
Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Haziran , 2012, 16:59:52

Hmmmm  doğru onlarda hakli o zaman
Ama su acillere çok kisi dolduruyorlar ya sınır oluyorum

evet canım. bende bu konudan muzdaribim. burası türkiyee.. bunlar gayet normal...