27 Nisan , 2024, 18:43:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

toprakk

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Ocak , 2012, 23:04:28
kızlr dah güzel anlatılabilirdi ifadeler bulamadım  duygularımın tam karşılığı değil aslında... arada yaşanan diyologları yazsam gülerdiniz ağlamak yerine  :k06: :k06:

toprak ben yaptım mı yapmadım mı bilmiyorum kakamı... lavman yapılmıştı ama muhtemelen yapmışımdır hatta drum yap ne yaparsan hiç çekinme çişinide yapabilirsin dedi o an bunlar normal demek dedim  :k06: :k06: yalnız bağsurum vardı azdı  drda evet bağsurun var dedi yani herşey ortalıkda kasmayın kendinizi doğum anında sadece bebeğinize kavuşacağınıza odaklanın :love9: :love9:

birde demişsin ya taaa dr a kadar diye benim suyumu orada patlattı ya ebe tam boşaltmamış... dr doğuma başlıyoruz deyip giriştiğinde suyumun bir kısmı drun  üstüne pırtladı  :toothy10: :toothy10: tam boşaltmadınız mı dedi çok komikti doğum bitti canan kıyafetlerim terliğim kalmadı battı dedi hasta bakmaya inecek ya o kıyafetiyle  :ehi: :ehi: bende hocam akşam çıkarın yıkayayım yarın göndereyim dedim güldük  :ehi: :ehi:

gerçekten kolay bir doğum diye diye bir kaldılar sizlerin duaları sayesinde diyorum ben... herkese dua ettim inş. kabul olur... hizmetli bayanlar bile gelip gidip dua etti sende kendine dua et dediler... birde ben başta tembihledim ilk doğumum bilmiyorum bir şey eşimden başkada kimse yok onuda benide yönlndirin dedim hepsi çok iyi davrandı Allah o ekipdende razı olsun sizdende  :amin: :amin: :amin:
ne güzel yaaa ssğol canım bilgilendirdiğin için çekinerek yazmıstım ama  doğumun çok güzel gecmiş anlasılan doktorunda anlatmana bakarsan çok miyi benmde doktorum iyi ama  ağır baslıdır öyle fazla ciddidir en utanıuyorum onla konusurken değil adamn önünde s...mak gebertir beni herhalde :toothy10: :toothy10: :toothy10:
canm ne güzel yavruna kavustun hayırlı ewlat olur insallh
he bu arada hikayeni bence en güzel sekilde anlatmıssın bence inan sanki o anı ben yasadım gibi hissettim hem okuyorum hem kendimi hayal ediyorum :opucuk:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

xxcansuxx

Alıntı yapılan: toprakk - 14 Ocak , 2012, 13:41:35
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Ocak , 2012, 23:04:28
kızlr dah güzel anlatılabilirdi ifadeler bulamadım  duygularımın tam karşılığı değil aslında... arada yaşanan diyologları yazsam gülerdiniz ağlamak yerine  :k06: :k06:

toprak ben yaptım mı yapmadım mı bilmiyorum kakamı... lavman yapılmıştı ama muhtemelen yapmışımdır hatta drum yap ne yaparsan hiç çekinme çişinide yapabilirsin dedi o an bunlar normal demek dedim  :k06: :k06: yalnız bağsurum vardı azdı  drda evet bağsurun var dedi yani herşey ortalıkda kasmayın kendinizi doğum anında sadece bebeğinize kavuşacağınıza odaklanın :love9: :love9:

birde demişsin ya taaa dr a kadar diye benim suyumu orada patlattı ya ebe tam boşaltmamış... dr doğuma başlıyoruz deyip giriştiğinde suyumun bir kısmı drun  üstüne pırtladı  :toothy10: :toothy10: tam boşaltmadınız mı dedi çok komikti doğum bitti canan kıyafetlerim terliğim kalmadı battı dedi hasta bakmaya inecek ya o kıyafetiyle  :ehi: :ehi: bende hocam akşam çıkarın yıkayayım yarın göndereyim dedim güldük  :ehi: :ehi:

gerçekten kolay bir doğum diye diye bir kaldılar sizlerin duaları sayesinde diyorum ben... herkese dua ettim inş. kabul olur... hizmetli bayanlar bile gelip gidip dua etti sende kendine dua et dediler... birde ben başta tembihledim ilk doğumum bilmiyorum bir şey eşimden başkada kimse yok onuda benide yönlndirin dedim hepsi çok iyi davrandı Allah o ekipdende razı olsun sizdende  :amin: :amin: :amin:
ne güzel yaaa ssğol canım bilgilendirdiğin için çekinerek yazmıstım ama  doğumun çok güzel gecmiş anlasılan doktorunda anlatmana bakarsan çok miyi benmde doktorum iyi ama  ağır baslıdır öyle fazla ciddidir en utanıuyorum onla konusurken değil adamn önünde s...mak gebertir beni herhalde :toothy10: :toothy10: :toothy10:
canm ne güzel yavruna kavustun hayırlı ewlat olur insallh
he bu arada hikayeni bence en güzel sekilde anlatmıssın bence inan sanki o anı ben yasadım gibi hissettim hem okuyorum hem kendimi hayal ediyorum :opucuk:
önemli değil canım valla doğum anında bebekten başka bir şey düşünemiyor insan  :k06: :k06: utanma vs hiççç neymiş  :k06: :k06: Allah herkese kolay doğum nasip etsin sanada canım :amin: :amin:

<<<betty>>>

cananım daha önce konuştuk nasıl olduğunu doğumunun ama yine de yazayım dedim çok güzel anlatmışsın  :love9:
Rabbim eşinin ve senin yanındaymış çok şükür  :nazar:
Allah buğlemimizi sizden ayırmısın, uzun sağlıklı mutlu ömürler versin size  :amin:

ben de anlatmak istiyorum doğumumu senden 2 gün önce yapmış biri olarak ama, bizden sonra doğum bekleyenlar korkar diye yazmayayım bari diyorum  :k06:  :k06:
şaka bi yana uzun uzadıya yazıcam ben de yakında inşallah  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Ocak , 2012, 22:47:28
cananım daha önce konuştuk nasıl olduğunu doğumunun ama yine de yazayım dedim çok güzel anlatmışsın  :love9:
Allah buğlemimizi sizden ayırmısın, uzun sağlıklı mutlu ömürler versin size  :amin:

ben de anlatmak istiyorum doğumumu senden 2 gün önce yapmış biri olarak ama, bizden sonra doğum bekleyenlar korkar diye yazmayayım bari diyorum  :k06:  :k06:
taze annecikkkk hosgeldin cnm nasilsin  :opucuk: :opucuk: nasil alistinmi annelige ya ne güzel darisi bizim basimiza  :amin: :amin: :amin: nasil kizin nasil akilimmi  :k06: :k06: :nazar: dogum hikayeni yaz bi ara korkmayiz  :laughing7:
:nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Ocak , 2012, 22:51:57

taze annecikkkk hosgeldin cnm nasilsin  :opucuk: :opucuk: nasil alistinmi annelige ya ne güzel darisi bizim basimiza  :amin: :amin: :amin: nasil kizin nasil akilimmi  :k06: :k06: :nazar: dogum hikayeni yaz bi ara korkmayiz  :laughing7:

canım benim hoşbulduk  :opucuk:
çok iyiyiz çok şükür, kızım da ben de  :nazar:
yarın 1 haftalık olucaz gülüm, inan bebekle vakit nasıl geçiyor bilmiyorum,
bi bakıyorum sabah olmuş, hopppp birden akşam  :k06:
inanılmaz bir duygu, gözlerimi alamıyorum ondan, devamlı seyrediyorum  :love9: :love9:
seyrederken gözlerim doluyor  :y25:
Allah vaktiyle hayırlısıyla ve sağlıkla sizleri de kavuştursun meleklerinizi inşallah  :amin:
anlatıcam gülüm hikayemi ben de uzun uzun daha rahat bir vakitte ama azcık unutayım  :k06: :k06:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Ocak , 2012, 23:00:42

inanılmaz bir duygu, gözlerimi alamıyorum ondan, devamlı seyrediyorum  :love9: :love9:
Allah vaktiyle hayırlısıyla ve sağlıkla sizleri de kavuştursun meleklerinizi inşallah  :amin:
anlatıcam gülüm hikayemi ben de uzun uzun daha rahat bir vakitte ama azcık unutayım  :k06: :k06:
demetcim biz 20 günlük olduk ben daha unutamadım acımı :D senle benim doğumum biraz zoraki oldu inşaallah 2. çocuklarımızda bizde sümeyra ve canan gibi evde sancımızı çeker öyle gideriz doğuma  :amin: ben suni sancıyla doğurdum  :igrenc:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay cnm benim ya bende simdi cok özendim  :love7: :love7: az kaldi banada ins kavuscam kizima  :amin: :amin: bol bol kokla öp onu  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: fotosunuda istiyoz prensesin  :love7: :love7:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 15 Ocak , 2012, 23:15:07

demetcim biz 20 günlük olduk ben daha unutamadım acımı :D senle benim doğumum biraz zoraki oldu inşaallah 2. çocuklarımızda bizde sümeyra ve canan gibi evde sancımızı çeker öyle gideriz doğuma  :amin: ben suni sancıyla doğurdum  :igrenc:

ahhh canım sorma, benim suni sancı değildi ama çok zordu  :icon_pale:
inşallah 2.lerde rahat oluruz dediğin gibi  :amin:
maşallah burada kızına, ne zaman 20 günlük oldunuz siz maşallah  :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Ocak , 2012, 23:17:48

ay cnm benim ya bende simdi cok özendim  :love7: :love7: az kaldi banada ins kavuscam kizima  :amin: :amin: bol bol kokla öp onu  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: fotosunuda istiyoz prensesin  :love7: :love7:

evet canım az kalmış, inşallah kolaylıkla sağlıkla kavuşursun kızına  :amin: :amin:
yükliycem inşallah en kısa zamanda fotosunu da canım  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: sekerlik - 18 Ocak , 2012, 16:50:39
Canancim yaşadıkların hiç yabancı değil bana hatta hemen hemen aynısı  :y25:
Kendi doğumlarım geldi aklıma  cok muhteşem müthiş anlar  :y25:
Cok sukur sende kurtuldun bebisini op kokla doya doya
Rabbim sağlıklı hayırlı uzun bi ömür versin bahtı açık olsun ins  :k06:
Darısı tüm hamislereeee   :k06:
aminnnn canım isteyen herkesin başına darısı  :amin: :amin:
gerçekten harka değişik bir şeymiş etrafımda herkes sezeryan nasıl duygu diye soruyorlar harika birşey diyorum zorluğuna rağmen  :love9: :love9:

elif35

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Ocak , 2012, 16:46:26
bende paylaşayım hikayemi... yalnız çok duygularımı tarif edemeyeceğim anlatılmaz yaşanır dedikleri buymuş diyorsun... artııı dedesi kızımı sesli seviyor konsantre olamıyorum  :ehi: :ehi: neyse :suclu: :suclu:

salı akşamı dışardaydık 10.01.2012 tarihinde... 9da eve geldik benim nişanım gelmiş ben peçeteyle içeri girmişim eşime göstermek için o kadar tez canlılıkla onu çağırmıyorumda  :k06: :k06: odaya girip aşkım bizim kızın gelmesi yakın bakkkk dedim nerden anladın diyor bende buradan sizler sayesinde edindiğim tecrübeyle sakin sakin anlattım suyumun gelmesini bekleyeceğiz... neyse saat gece 1 oldu biz yattık ama benim sancılarım var o gün çok yürüdüm ona bağladım... meğer değilmiş saat tuttuk 10-15 dkda bir sancı geliyor...  sabaha kadar çok sıklaştı 5 dkda bir gelmeye sonra 10 dkda 3 kez gelmeye başladı hatta bir ara girip ileti bile yazdım buraya  :k06: :k06: neyse sabah 7 oldu o gün kontrolüm vardı zaten ama ben çok şiddeli geldiğinden ağrı eşimin elini sıkıyorum falan 5den sonra zaman durdu sanki... biraz birşeyler atıştırdım çünkü midem bulandı sürekli çıkardım  :dontknow: :dontknow: 7de evden çıkıp ns için geldim sancım var dedim beni doğum odasına alıp açıklığa baktı ebe doğumun başlamış dedi bende nasıl 10 cm olmuş mu dedim güldü yok 6 cm dedi ben 6yı duydum nasıl sevindim... nstye bağladı nöbetçi dr geldi kendi drun bakacak ben  nst için geldim kalp atışları çok güzel sen evde çekmişsin çoğunu dedi... druma haber verildi o gelene kadar 7 cm oldu açıklık dr geldi oda baktı vizit gezeyim geliyorum doğuma dedi 8.30 oldu saat... mesaiyi dr benimle açtı... o arada ebeden suyumun patlatılmasını ve suni sancı verilmesini istedi ama ben zaten  arka arkaya sancı hissediyorum...

suyumun patlatılması çok zor geldi bana :dontknow:  sancı anında 2.kez denemede patlatıldı... sunide verilince benim sancılar dayanılmaz oldu ben o ara hem sesli dua okuyorum hem bağırıyorm  :k06: :k06: boğazım kurudu nefes alamadım meğer ben kendimi yoruyormuşum bu arada başımda kimse yok  :caca: :caca: bir hemş. geldi gülüm derin derin nefes al sen yorma kendini sancı anında serbet bırak açıklık tamam olsun dedi Allah razı olsun onu dinledim gerçekten rahatladım su  su diye inledim ama  :k06: :k06: pamukla 1 lokma su verdi  :aferin: :aferin: neyse drum geldi baktı çok güzel deyip ıkınmamı istediler...
2.safhadaydım çok yaklaşmıştım artık  :love9: :love9:
sancı anında şiddetle ıkındım ıkındım ama ben ne olduğunu anlamıyorum ki kakamımı yapıyorum diye dra soruyorum ayyy çok farklı bir duyguydu dr yok canım yapabilirsinde yap kakanı yap kaknı it bebeğini it it diye  diye beni rahatlattı... sancı gidince ıkınma nefes al bebeğine oksijen gitsin dedi... tekrar tekrar ıkındım ben yapamıyorum diyorum ama drum ısrarla hayır çok güzel bak geliyor dedi o an tamam dedim bir daha ıkındım ve dr güzel haberi verdi ıkınmayı bırak rahatla bebeğin geldi hopppp kızımı aldılar göbeğini kestiler o an dünyanın en cılız ama en güzel sesini duydum  :y25: :y25: :love9: :love9: :love9: saati sordum 9.20 dediler... ben direk kızıma baktım gözlerimi alamadım  :love9: :love9: tebrik ettiler herkes bebeğimi sevdi ben bana verseler diye bakındım vermediler  :k06: bu arada ben hala rahat değilim dedim eşinden dolayı dedi o an eşide geldi hopppp bir sıcaklık daha onun sıcaklığı daha değişik  :k06: :k06:
dikiş safhasını detaylı anlatmayayım anestezi aldım  dklık damardan çnkü kendimi kasıyordum... güzel birşey olsun dedi drum anestezi eşliğinde dikiş yaptı sonra uyandığımda kızım başucumdaydı hala eşime vermemelerini istemiştim bir müddet dinlendik ve kızım kucağımda odaya çıkartıldım eşim çok heyecanlıydı bir baktı ve aşık oldu kızımıza  :love7: :love7: gözlerini alamadı bana sarıldı ben ağladım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

birde kızlar ben ve eşim yalnızdık çıkınca ailelere haber verdik kimse inanmadı sonra annem inandı başladık ağlamaya anne kız ama bende anne olmuştum dünyanın en güçlü kadınıyım dedim kendi kendime  :basardim: :basardim:

canancım maşşalah ya ne kadar dirayetliymişsin şaşırdım çok da severek okudum hikayeni normal doğum yapan birisi olarak yaşadıkalrını çok iyi anlıyorum..Rabbim bir ömür mutluluğunuzu daim etsin inş..

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canancim ne guzel gecmis dogumun masallah  :nazar:
Allah ayirmasin canim  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

<<<betty>>>

Evet en sonunda ben de bu sayfada paylaşabilicem doğum hikayemi  :laughing7:
Kızımın geleceğini evlilik yıldönümümüzde öğrenmiştik eşimle ve geleceği tarihte 01.01.2012 ydi, fakat kızımız şafağını doldurmuştu, dr. Umuzda 1 hafta daha bekleyeceğini ve 08.01.2012 gecesi yatışımızı yapacağını doğumu başlatacağını söylemişti.
Ve o tarihe kadar gelmeyen kızımı nasıl kucağıma alacağımı bilmeden annem ve eşimle tuttuk hastanenin yolunu. Gece saat 10 gibi yatışım yapıldı, saat 11 gibi de resmi olarak işlemler başladı  :icon_pale: ilk önce lavman yapıldı, saat 12 gibi de ebe alttan muayene ederek 2 cm açıklığım olduğunu söyledi ve rahmime bi ilaç yerleştirdi, ilaçtan yaklaşık yarım saat sonra sancılarım başladı, gece saat 3 gibi nst çekildi ve şiddetli sancılarım çıktı, ben de oooo şiddetli sancı buysa ben 50 defa doğururum falan deyip hava yaptım eşimle ebeye  :ehi: :ehi: saat 4 gibi tekrar alttan muayeneyle açıklığın 3,5 cm olduğunu ama bebeğin başının kanala girdiğini, bundan sonra açılmanın çok kolay olacağı gazını vererek bana bir iğne yaptı, ne iğnesi olduğunu sorunca açılmanın hızlı ilerlemesi için olduğunu söyledi. Saat 5 e kadar çok şiddetli olmayan sancılarım vardı,Artık yavaş yavaş şiddetli ağrılar girmeye başlamıştı ki artık sancı geldiğinde yürüyemez olmuştum, saat 6 gibi ebeyi çağırdım, ebe yeniden muayene etti açıklık sadece 4 cm  :-ooo yok olamaz dedim ya bi daha bak  :ehi: daha fazladır o, ben 6 cm i bu ağrılarla bekleyemem pes ediyorum dr. gelsin demeye başladım, Dr. Sabah saat 8-8.30 gibi gelicek, ozamana kadar hiçbişey yapamayız, dişini sık kolay bir doğumun olucak bak gör dedi, el mahkum peki dedim ama artık dakikada gelmeye başlamıştı sancılarım ve sancı süresi de uzamıştı, saat 8.30 da dr.um gelene kadar odamın bulunduğu koridoru dahi inlettiğimi düşünüyorum, her sancıda duvarları yumrukladım çünkü  :icon_pale: :-ooo saat 8,30 gibi dr.um geldi, dr.umu görür görmez ayaklarına kapandım noluuurrrrr beni sezeryana alın ben dayanamıyacağım diye, adam beni muayene etmek istiyor, yok gerek yok siz beni sezeryana alın nollurrr diye yalvarıyorum, adam kafamı okşuyor, demet saçmalama bak bi muayene edicem sonra karar veririz dedi, neyse beni zorla yatırdılar yatağa ve dr.um açıklığın sadece 5 cm olduğunu ama artık hızlı ilerleyeceğini söyledi, ben 5 cm i duydum ya olmazzzz ben bekleyemem istemiyorum dayanamıycam falan diyerek ağlamaya başladım, o sırada sevgili dr.um benim gözyaşlarıma kanmayarak daha da acımasızca suyumu patlatacağını söyledi, ben yine olmazzzz o çok acıtıyormuş mümkün değil yaptırmam falan derken ilk azarımı yedim dr.dan, aaa yeter artık demet buraya kadar gelmişiz 1-2 saat daha sık dişini, sonra her şeyi unutucaksın, bırak da şimdi işimi yapayım dedi ve suyumu patlattı, suyumun rengini beğenmediğini ve acil nst istediğini söyledi hemşireye, inanılmaz korktum kızıma bir şey oldu diye ve bi yandan da Allah dedim sanırım sezeryana gidiyorum neyse nst çekildi ben kıvranırken ve dr. sorun olmadığını sürecin devam edeceğini söyledi, o sırada tam sancı gelmişti ve gözyaşlarım dökülüyordu, dr.a daha ne kadar daha sürer diye sordum adam halime acımış olacakki 1 saat bilemedin 1,5 saat dedi. tamam dedim ya okadar sıkarım dişimi, artık sancılardan nefes alamıyordum annemin ellerini sıkıyordum ve her defasında "annem dayanamıyorum annem senin hakkın nasıl ödenir annem sen 4 çocuğu nasıl doğurdun annem  :y25: diyerek ağlaşıyorduk ki babam geldi o da ağladı bizimle beraber, eşim desen kapının önünde ağlıyor arada bir girip az kaldı aşkım az kaldı kızımıza kavuşmamıza diyerek güç vermeye çalışıyor  :y25: ama aslında herkes benden daha beter durumdaymış şimdi düşündüm de  :ehi: yaklaşık 1 saat sonra ebe geldi yine bir muayene ve yine bir hayal kırıklığı azıcık daha dedi ebe ve bir iğne daha yapıldı ve artık dayanılmaz boyutlara ulaştı sancılarım saat 10:30 gibi tekrar bir muayene ve hadi bakalım doğumhaneye dediler dünyalar benim oldu tamam dedim kızıma kavuşuyorum artık acılar bitiyor annemi babamı gözleri yaşlı arkamda bırakarak eşimle beraber doğumhaneye gittik, eşim içeri girmek istedi ama almadılar eşimi, kıyamam ona, gözleri dolu dolu bakakaldı arkamdan  :y25: evet dedim tamam artık sona geldik derken ebe beni bir odaya aldı ve yeniden bir muayene ve dediki açıklığın 8 cm  :-ooo ya ne diyosun niye indirdin beni ozaman buraya ben yukarda annemin elini tutuyordum dedim  :ehi: :ehi: baya güldü bana ve yanıma iki tane doğum hemşiresi getirdi al bunların elini tut dedi  :toothy10: neyse yaklaşık 15 dakika arayla 2 tane daha rahim açıcı iğne yaptı ebe ama artık bitmiştim gücüm kuvvetim kalmamıştı, çatalda nasıl ıkınacağımı düşünmeye başlamıştım ki hadi bakalım çatala dedi ama açıklığım hala 8 cm miş, açıklığım ebenin çabalarıyla 10 cm e ulaşınca hemen dr.umu çağırdılar, dr.um inanılmaz bir enerjiyle girdi doğumhaneye. gücümün kalmadığını ıkanamayacağımı söylediğimde yarım saat sonra her şeyi unutucaksın lütfen şimdi ben ne dersem onu yap diyerek başladık kızıma kavuşma çalışmalarına  :hieyt: ve aynen dr.umun dediği gibi çekilen bütün acılar ağrılar sancılar kızımın gözümün önüne gelişiyle son buldu  :love9: :y25: evet nasıl hissediyorsun dedi dr.um, ağzımdan "bu muydu yani bu kadar mıydı" diyebildim gözlerim dolu dolu kızıma bakarken  :y25: sonra hemşire kızımı gelip yanağımın yanına getirdi, bu kadar güzel olabilir miydi acaba bir bebek dedim  :love9: :love9: üşümesin annesi temizleyip giydirelim dediler, saati sordum tam 12 dediler, sonra gerçekten karnımda belimde hiçbir ağrının kalmadığını fark ettim Allahım çok şükürler olsun, başaramıyacağımı düşünüyordum hep ama sen bana dayanma gücü verdin çok şükürler olsun diye dualar etmeye başladım,doğumhaneden çıktığımda eşim kapının önünde bekliyordu annem ve babamla  :y25: :love9: Bebeği sorduğumda babaannesi ve dedesiyle odada dediler, kıyamam  :love9: onlar beni beklemişler bebeği eşimin kucağına vermek istemiş hemşire eşim "ben karımı bekliyorum demiş annem de ben de kızımı" demiş, kızcağızımı kimseler istememiş yani  :ehi: :ehi:
Böyle işte... bir gün önce kafamda binlerce sorularla, kalbimdeki kızıma kavuşabilicek miyim endişesiyle gittiğim hastaneden, yanımda bana kocaman bir mutluluk ve huzur veren bir melekle ayrıldım ertesi gün  :love9: :love9: :love9:
Rabbim isteyen ve bekleyen tüm arkadaşlarıma en kısa zamanda sağlıklı gebelikler,
Hamile olan arkadaşlara da sağlıklı, kolay, bir avazda doğumlar nasip etsin  :amin: :amin:

Dünyanın en güzel ve en karşılıksız aşkıymış evlat aşkı  :love9: Rabbim herkese nasip etsin inşallah  :amin:

<<<betty>>>

kızlar çok uzun olmuş, fazla ayrıntıya girmişim şimdi okuyunca farkettim, kusura bakmayın  :k06:  :k06:  :flowers:

__nil__

canım öncelikle allah sana ve bebeğine sağlık ve uzun ömür versin.bir solukta okudum hikayeni.uzun süren bir doğum olmuş canım.çok geçmiş olsun.neyseki sağ salim kavuşmuşsunuz birbirinize çok şükür :nazar: