Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

:amin: :amin: :amin: inşallah canım

duygulandım okurken yazını  :y25: korkulu bir doğum olmuş ama neyseki RABBİM yavrunu sana bağışlamış hayırlısıyla sağlıkla  :amin: şükürler olsun  :amin:

RABBİM analı babalı büyütmeyi nasip etsin evladının acısını göstermesin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

canım  yaa çok şükür ikinizde kurtulmuşsunuz  maaşallah canım  :love9: :amin: :nazar:

tabiki çok zor anlar olmuştur senin için kolaymı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

benimde kimsem yok  anneciğim vefat etti babacığımda kardeşlerim uzakta  :sad1: :crybaby2:

RABBİM   BİZLERİ BU YOLLARDA EYLEMESİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Kasım , 2012, 15:30:39
inş arkadaslarım inş ama inanın kötüyüm önceki doktorları kendi kendilerine nefes alıyorlar cok iyilerdi dedi halende iyiler bu küçük cocuklarda görülüyor ama operasyon gerekirse diye gönderiiyoruz dedi inş gerekmez zaten kolları mosmor olmus yavrularımın içim gitti görünce  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allhım kimseye yasatmasın cok zor cok
CANANCIM YÜCE MEVLAM KUZUCUKLARINA GÜNAHSIZ MELEKLERİNE ACİL ŞİFALAR VERSİN,ONLARI SİZE BAĞIŞLASIN CANIM ÜZÜLME DUALARIMIZ SİZİNLE  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

29 EKİM PAZARTESİ :love9:

doktorumuz normal kontrole cagırdı her pazartesi oldugu gibi bizde son zamanlarımız die camtamız yanımızda gidiyordukk sürekli bu sefer büyük ablam birlikte gidelim dedi pazar akşamından gectik sabah erkenden kahvaltıyı yaptık nst ye girecegim için yolda çikolata yedim nst girdik sancı war dedi hemşire doktor görsün artık bakalım dedik
ilk hastaydım girdim içeri doktor hoş geldin duygu nasılsın filan nst baktı bebege baktı bebek 3 kilo 800 gram dedi catın dardı sezeryan dedi istersen şimdi alalım git eşinle konuş dedi beni aldı heyecan annemler köyde eşim ablam ben warız kimse yok  :dontknow:
dışarı cıktım eşime dedim istersek bugün doguma alıyorlar ne yapalım eşimin gözleri acıldı tamam bugün gelsin artık oğlum dedi tabi bende iyice heyecan war  :icon_pale:
doktorun yanına girdim tekrar hocam eşim benden sabırsız dedim doktor bi kahkaha attı tmm yatışını yaptır dedi biz yatış işlemlerini yaptırdık odaya aldılar bizi kahvaltı filan yaptıgım için beklettiler serum takıp odada ameliyat elbiselerini giydim bekliyorum ablam eşim etrafda dolanıyo milleti arıyorlar haber weriyorlar filan eltimle kaynım geldi oturuyoruz arada doktorum gelio cumhuriyet cocugunumu bekliyorsunuz die gülüp gidio sonra birden hemşire girdi içeri cıkarmısınız hastayı hazırlıcaz bende daha bi heyecan  :icon_pale:
sonta takıldı beni sedyeye aldılar asansöre bindirdiler eşimle filan wedalaşamadım cok kötü oldum o an  :y25:
ameliyat haneye cıktım buz gibi üstümü açtılar ilaç sürüyorlar kollarımı bagladılar ben şaşkınlıkla etrafı izliyorum bir yandan dua ediyorum isimleri ile herkese rabbim kabul eder inş.  :amin:
herşey hazırdı genelmi beldenmi dediler genel dedim doktorum girdi içeri elimi tuttu igne yapıldı ben gittim
dikiş acısı ile uyandım sesler wardı bogazımda kocaman hortum konuşamıyorum eller baglı gözümü acamıyorum rabbim cok kötüydü  :crybaby2:
üstümü kapattılar sedyeye aldılar ben ınılamaya başladım acıdan sonra eşimi sayıklamaya başlamışım okan okan die omuzuma vuruyrlardı tamam okanına gidiyorsun diyerekten asansörle odaya indik odaya aldılar ilkten eşimi filan içeriye almamışlar serum takılmış dikişe bakılmış ben o sırada okan die hala sayıklıyormuşum sonradan anlattılar hayal meyal hatırlıyorum sonra eşim yanıma geldi elimi tuttu yanındayım gecti dio ama ben tepki weremiorum sadece okan diorum sonra bebeğimin aglama sesi geldi Allahım bu benim bebeğimdi  :y25: artık kollarıma alabilecektim  :amin:
bebeğimin sesini duydukdan sonra eşime seni seviyorum okan die sayıklamaya başlamşım bizim bebegimiz bu aglayan demi die eşimde aglıyormuş bizim bebeğimiz diomuş bana  :crybaby2:
sonra anne denildigini duydum anne die bagırmışım duygu kendine gel bebegin aç emzir dediler ben kendimi toplamaya calışıyorum kendime gelmem lazım bebeğim ac emzirmem lazım die  :y25: ama olmuyo gözümü açamıyorum nasıl birşey bu kolum bile kımıldamıyo  :crybaby2:
sonra kendime geldim bebeğimi werdiler yanıma okan bu aynı bana benzio dedim emzirmeye calışıyorum sürekli aglıyodu  :y25:
sonra annemi werdiler telefona agladım artık bende anne oldum die  :crybaby2:
sonra sesli bir şekilde dua etmeye başlamışım rabbim isteyen herkese wersin die (amin)
sonra ablama özgeyi ara teyzeleri ögrensin oglum kollarımda dedim aramış ablam özgeyi zar zor kendime geldim gözümü bebeğimden alamadım sürekli eşime dönüp aşkım bu bizim bebeğimiz demi diordum  :crybaby2:
inanılmaz birşeydi tüm acılarım gitmişti birden bebeğim kollarımdaydı  :amin:
rabbimin büyük mucizesine anne olmak rabbim herkese nasip et ya rabbim  :amin: :amin: :amin:
we şimdi ewdeyiz oğlumla kokusuna doyamıyorum o aglasın ben parçalanıyrum  :y25:
Allahım kimseyi bu mucizeden mahrum bırakma  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

:amin: :amin: :amin: :amin:

canım çok duygulandırdın beni  :y25: :y25:

çok güzel anlatmışsın  :love9: :love9:

RABBİM güzel yavrunu analı babalı büyütmeyi nasip etsin   :amin: :amin: :amin:

her doğum hikayesi beni ağlatır oldu :crybaby2:  inşallah bizde yavrularımıza sağ salim hayırlsııyla kavuşuruz  :amin: :amin: :amin
:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

banu_fth

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
ÇOK GÜZEL .. CNM .. ALLAHIMM NASİP ETSİN HERKESE İNŞALLAH SAĞLIKLA ..
SENDE SAĞLIKLA BÜYÜT .. AZ GAZLI GÜNLER .. BOL UYKULU GÜNLERİNİZ OLSUN İNŞALAH SAĞLIKLA L

Sır_Çiçegi

Amin rabbim herkese nasip etsin ins.
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün duygucum :amin: keşke epidural yapsaydın

Bluegirl

:y25: çok güzel anlatmışsın duygu rabbim analı babalı büyütsün minik paşanı  :nazar:
hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:

özlemcan

çok güzellll yaa umarım yakında bende yazabilirim hikayemi hala bekliom ben niyeti yok bizimkinin :(((

Sır_Çiçegi

Allah razı olsun hepinizden  :opucuk: rabbim hrkese hayırlı dogum nasip etsin inş.  :amin: :amin:

nükücüm epiduralden korktum felç olma ihtimalil war dedilerdi  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

:amin: :amin: :amin:
benimde muhtemelen sezeryan gibi görünüyo ama bende genel anestezi düşünüyorum  :icon_scratch:

epidural cazip gelmiyo korkuyorum ondan yani  :'( :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

duygucum maşallahh ne güzel naltamışsın ya bende sürekli ağlayana bi tip oldum yeliz gibi nasıl duygulandım şuan  :y25: :y25: Allahım eatlarımızı bizlere bağışlasın inşallah bizim içinde çek yawrunun kokusunu içine  :love9: :love9: :love9: ben sezeryan olursam epidural olurum heralde  :dontknow:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 08 Kasım , 2012, 13:29:33
duygucum maşallahh ne güzel naltamışsın ya bende sürekli ağlayana bi tip oldum yeliz gibi nasıl duygulandım şuan  :y25: :y25: Allahım eatlarımızı bizlere bağışlasın inşallah bizim içinde çek yawrunun kokusunu içine  :love9: :love9: :love9: ben sezeryan olursam epidural olurum heralde  :dontknow:

aminnnnnnnnnnnnnnnn inşallah zeynepcim hayırlısıyla :amin: :amin:

evet ya çok ağlak oldum ben ya  :y25:

ben epiduralden korkuyorum canım çok ağrısı oluyomuş sonrasında cesaret edemem o yüzden genel olarak iyi şeyler duymuyorum  :'( :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

bilmiyorumki cnm hangisi iyidir bebim arkadaşalrda şiddetle epidurali tavsiye ediyolar ama hayırlısı artık o mzn neyi gösterecek bakalım  :dontknow: