Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

muhribe

cananım kötü düşünme, bak doktorlar hep iyi diyorlar. kötü olsalar Allah korusun ne diye seni kandırsınlar di mi?

tedbir amaçlıysa öyledir gerçekten, daha iyi olacaklar annesi, sen koyverme kendini

bol bol dua ederiz biz, elbirliğiyle şifaları için duacı oluruz  :amin:

burcum

canancım üzme kendini diyeceğim ama üzülcen tabi :y25: hakkın annelerisin ay sinirlerim bozuldu gözyaşlarımı tutamıyorum :y25: :y25:
bak canım şerifenin bebeği kaç kere ameliyat oldu şimdi 4-5 aylık :nazar: kaç kere ölümlerden döndü yavrucak iyi olacak meleklerin :amin: :y25: :y25: :y25:

HASRET!M S@N@

inş arkadaslarım inş ama inanın kötüyüm önceki doktorları kendi kendilerine nefes alıyorlar cok iyilerdi dedi halende iyiler bu küçük cocuklarda görülüyor ama operasyon gerekirse diye gönderiiyoruz dedi inş gerekmez zaten kolları mosmor olmus yavrularımın içim gitti görünce  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allhım kimseye yasatmasın cok zor cok

burcum

melek100lü

canım benim yaaa nasıl ağlama üzülme diyelim sana biz bile üzüldük offf kıyamam

rabbim tez vakitte şifalarını versin yavrucakların  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

canancım, onlar daha melek. canları acımıyor sen düşünme böyle şeyler. Rabbim koruyup kolluyor onları. günü gelip de kucağına aldığında sen merhem olacaksın onların acılarına  :amin: :amin: :amin:

burcum

melek100lü

Balböceği

Niye yazdın ki keske yazmasaydin  :crybaby2:  :crybaby2: :y25: :y25:

Offfff  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Beni böyle ağlattın, allahta seni güldürsün  :amin:  :y25:

İnşallah iyi olacaklar yavrularını alıp  koklaya koklaya evine gideceksin  :amin: :amin:
Rabbim kimseyi sınamasın böyle hele ciğeriyle  :y25: :y25:

KasrıCinan

CANANIM  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: İNAN VARYA SEN ONLARIN ANNESİSİN AMA BİZDE SENİNLE BİRLİKTE ÇOK ÜZÜLÜYORUZ.VE SEN NASIL GÖNLÜNDEN YÜREĞİNDEN ONLAR İÇİN DUA EDİYORSAN BİZDE ONLAR İÇİN DUA EDİYORUZ.ŞUAN BELKİ ANNE OLMASAM ÇOCUĞUM  OLMASA BU KADAR ÜZÜNTÜNÜ ANLAYAMAZDIM AMA SENİ O KADAR İYİ ANLIYORUM Kİ.RABBİME SÜREKLİ ANNELERİNE BABALARINA BAĞIŞLA ŞİFA VER DİYORUM.SENİN ÜZÜLDÜĞÜNÜ GÖRDÜKCE O BEBECİKLERİNİ O HALDE GÖRÜP SARILAMADIĞINI DÜSÜNDÜKÇE BEN DAHA ÇOK ÜZÜLÜYORUM VE YEMİN EDERİM ŞU AN İÇİM PARÇALANIYOR.TEK ETTİĞİM ŞEY DUA.KOCA SİTE OLARAK HEPİMİZ DUALARIMIZI EDİYORUZ.İNAN ELBET BİRİMİZİN DUASI KABUL OLACAK VE İYİ OLACAKLAR BEBEKLERİN...GÜÇLÜ OLMALISIN.KENDİNİ BIRAKMA BİTANEM..HEM GERÇEKTEN ÖYLE VAHİM DURUMLARI OLSA HERŞEYE HAZIRLIKLI OL DERDİ DOKTORLAR..SABIRLI OL GÜLÜM...ALLAHIM GÜÇ KUVVET DAYANMA GÜCÜ SABIR VERSİN.SANA VE EŞİNE.. :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

CANANCIM ALLAH SABIR VERSİN GÜÇ VERSİN SANA CANIM ..
YAVRULARINA DA SAĞLIK AFİYET VERSİN İNŞALLAH BİR AN ÖNCE SANA KAVUŞSUNLAR SAĞLIKLA  :amin: :amin:
HER DUAMDA VARSINIZ CANIM .. EVİMİZE GELDİK DİYE YAZMANI İPLE ÇEKİYORUM .. KİM BİLİR SEN NASIL İSTİYORSUN .. SAĞLIKLI OLSUNLAR TEK HASTAHANEDE OLSUNLAR BÜYÜYÜP GELİŞSİNLER  :amin: :amin: ALLAHA EMANETLER .. DUALARIMIZ KABUL OLUR İNŞALLAH HAYIRLISIYLA  :amin: :amin: :amin:
SAĞLIKLA SANA KAVUŞMALARINI , ALLAHIN ONLARI SİZE BAĞIŞLAMASINI DİLİYORUM.. HEP BUNU SÖLÜYORUM  :amin: :amin: ALLAHIM ACILARINI DİNDİRSİN SENİN SAĞLIK AFİYETLE YAVRULARINLA YORGUNLUKLARINI ANLATTIĞIN GÜNLERİ GÖRELİM İNŞALLAH .. BENİM GÖRÜMCEMİN KIZI DA KÜVEZDE KALMIŞ ERKEN DOĞUM OLMUŞ .. BİR AY / 40 GÜN KADAR KALMIŞ KÜVEZDE ANCAK TOPARLIYORLAR DEMEKKİ ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM ..
KAVUŞACAKSINIZ İNŞALLAH  :love9: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

๑ஐtek tabancaஐ๑

cnm Rabbim yavrularını sana bağışlasın hayırlı uzun ömür nasip etsin tez zamanda evlerine gelirler inş.  :amin:

laracroftt

vah yavrularım :y25:
Uzulme kuzum,ıyı olcaklar. Tedbır olsun demısler bak,demekkı ozenıyorlar ıyı bakıyolar oyle dusun.bol dua et.rabbım bagıslayacak meleklerını sana ınanıyorum ben buna,bu  kotu gunler gerıde kalıcak :amin:

Sır_Çiçegi

ins. Saglikli bir sekilde alirsin kucagina cnm  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

alanyam07

tarih 3 ekim 2012 bende size doğum hikayemi anlatmak istedim
ben 8,5 aylık acil doğum yaptım.. ogün sabah 24 saatlik protein testim vardı onu vermiştim hastahaneye saat 11 gibide sonuçları almıştım dr. girdiğimde test sonularına göre protein yüksekmiş ultrasyona girdiğim zaman da suyumun azaldığını ve bebeğin hareketlerinin yavaş olduğunu söylemişti... dr.muz bize öğleden sonra sezeryanla alınacak demişti kesin konuşmuştu vee eklemişti eğer bebek ağlamazsa ant. yollayacağız dedi tabi benim eşimi aldı bi telaş ben derseniz korkudan ölüyorum ama eşimi o şekilde görünce kendimi sıktım metanetli görünmeye çalıştım... ama nerde dr. tek sorduğum soru 1 gün sonra olsa diyebildim çünküğ annem ve kardeşim yoktu kaardeşim eskişehiri kazanmıştı dikey geçişle onun evine gidiyordu yerleştirmek için olmaz dedi dr. ya sen yada bebeğin hayatı tehlikeye girer dedi ... bende kurbanlık koyun gibi tamam diyebildim.. eve geldik hazırlanıyorum bi yandan da eşime sarılıyorum ağlıyorum ben ağlıyorum eşim ağlıyor hayatta bi babamı kaybettiğimde çok kötüydüm birde doğuma giderken...
eşim annemi aradı durumu anlattı kadın çok kötü olmuş afyondalarmış yol boyunca ağlamaktan gözlerinde arpacık cıkmış dudaklarında uçuk çıkmış alanyaya geldiği zaman annemin yüzünü tanıyamadım...
benim yanımda teyzem yengem ve eşimin yengesiyle görümcem vrdı ama benim bi yanım eksikti annem ve kardeşim yoktu herkez gülüyor konuşuyor ama ben hiç birşey duymuyorum öle bakıyordum tansiyonum derseniz 18/11 olmuş dr. sakinleştirici yaptı hemen ama anca kızım dünyaya gelince tansiyonum normale dönmüştü... dr. geldi hadi vakit geldi dedi...
içimde bi korku oluştu yaa bebeğime birşey olursa diyee annem beni düşünüyordu bense bebeğimi.. çok şükür ikimizde sağlıklıyız şuanda epidural oldum belimden aşağısını hissetmiyordum karnımı kestiler kızımı çıkardılar 1950gr.dı küçücüktü ama ameliyathaneyi inletti ağlayarak dr. öpmem koklamam için bana doğru getirdi kokladım o an göz yaşlarımı tutamadım ağlamaya başladım...
Allaha şükrettim sağlıkla doğurduğum için ama 1 hafta yoğunbakımda kaldı 2100 gr. olunca çıktık şimdi 2850 gr olduk çok şükür rabbime birde şunun için Allaha şükrettim epiduralde belimden aşağısını hissetmiyordum belinden aşağısını hissetmeyenlerin neler hissettiklerini anladım yürüdüğüm için ayaklarımı hissettiğim için şükrettim...şimdi minik azram içerde odasında mışıl mışıl uyuyor bense sizlerle doğum hikayemi paylaşıyorum...Allah herkeze hayırlı vakitli doğum nasip etsin