29 Mart , 2024, 00:36:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah analı babalı büyütsün.

_inci_tanem_

ALLAH sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

duygusu

Tesssekkur ederım allah isteyen herkeze nasip etsın çok guzel tarifsiz bir duygu

Balböceği

Uzan zaman olmuş kimse yazmamış bende oğluşumu yazayım :)

Berat'ımın doğum hikayesi, çok rahat bi hamilelik yaşadım ilkinde ki gibi olmadı her hamilelik farklı olur diyorlar ya doğru :) 9 ay boyunca hiç ayıptır söylemesi kıçımın üstüne bile oturmadım çok aktif bi hamilelik geçirmiştim dışardan belli olmuyordu 6-7 kadar normal kiyafetlerimi giydim son ayda büyüdü biraz... neyse ben artık yatamaz kalkamaz olmuştum bir an önce doğurmam isteği merak vardı. .. Doktor 28 ocak diye tutturmus tu bende illa o gün mu olacak doğum bu belli mi olur dedim... her gün sancı bekliyorum yok ne gelen nede giden bebek sadece 4 5 gün önde gidiyor du. Ayın 27'sinde sancı falan olmayınca acil gittim zaten  1 gün var doktor 29 aralığa gün verdi inmesi lazımdı dedi sancı çok az olmaz doğum dedi. Yani 28 de doğdu doğdu yoksa 29 da suni sanciyla olacaktı. . Bende sancı yok diye o gece evi sildim supurdum mutfak dolaplarını sildim, çamaşır yıkadım ütüledim ki doğuma gidecem diye :) ayıptır söylemesi bide kabız oldum gece saat 1.5 2 gibi herkes yatarken  bide sıcak süt içtim nasıl hastayım faranjit var kronik oda en kötüsü.. 9 ay böyle geçti neyse sütü ictikten sonra yarım saatte bir wc gidiyorum kabızlık falan kalmadı alt tarafta bir ağrı var ne oluyor diyorum bana anlamıyorum da diğerini günümden önce doğurduğu için mechurluktan acemi gibi oldum... sancılar başladı oturdum sayım ooo ben doğuruyorum 5 dk 2 dk öyle saat 4 te gittim sabaha karşı 8:50 de geldi benim sarı civcivim 39 haftalik 3730 kilo boy 51 cm minnos bi oğlan.. hem fiziksel zayıflık hemde hastalığın etkisinden o masada kalacam zannettim zor oldu Allahım nolur 9 olmadan saat doguruyum diye dua ettim çünkü oğlum okula gidecekti o saatte :) doktorun tahmini tuttu 28 ocak çarşamba günü geldi.. abisiyle aynı günde doğdu, abisi erken gelmeseydi oda ocakta dogacakti.. Biri sarı biri siyah :) annesinin balları Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ยรlคภ๓คz göภlüm

Edacığım Allah analı babalı büyütsün.

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Temmuz , 2015, 09:01:41
Edacığım Allah analı babalı büyütsün.
Amin amin hepimizi kii :D

Balböceği

Bu arada darısı 3.ye inşallah :)

_inci_tanem_

ALLAH analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah edacım :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Balböceği - 20 Temmuz , 2015, 16:23:55

inanmıyorum sana. Allah gönlüne göre versin. ikinci oğlum o kadar hareketli, inatçı ki üçüncüyü  hayal bile edemiyorum :)

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 21 Temmuz , 2015, 07:55:14
Alıntı yapılan: Balböceği - 20 Temmuz , 2015, 16:23:55

inanmıyorum sana. Allah gönlüne göre versin. ikinci oğlum o kadar hareketli, inatçı ki üçüncüyü  hayal bile edemiyorum :)
Oy maşallah benim oğlan  da öyle eltimin de oğlu oldu 1.5 ay büyük benim oğlan .. o çok durgun bi bebek ama bizim ki onun yanında cin gibi maşallah :) geleceği belli ama yinede 30 yaşını görmeden istiyorum :)sevdikçe eşime bir tane daha olsun diyorum, yeter kaç tane olacak kafayı mi yedin diyir :) inşallah olur akabinde :)

_inci_tanem_

kızmı olsun diye yoksa edaaa   :binkybaby:  :binkybaby: bencede şimdi hemen olcaksa olsun aksi halde cin gibiyse maşallah seni 3. düşüncesinden derhal uzaklaştıracaktır :) :laughing7: keza ben

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Balböceği

Yani e bide kızım olsun :) hem cinsim olacak ya merak ediyorum nasıl olur diye :)yok anam herif istemiyor yoksa hemen hemen herkes biliyor bide şaka mi yapıyorsun diyorlar :)