bebişlerimi bende kaybettim.... :(

Başlatan dilara ışık, 29 Kasım , 2010, 14:29:41

« önceki - sonraki »

dilara ışık

evet kızlar tam bir ay oldu... biray önce gebe olduğumu öğrendim... fakat 5 haftalıkken kaybettim bebeklerimi.... düşük zamanında ikiz olduklarını öğrendim... ama allaha şükür kürtaj olmadım... bünyemin attığını öğrendim.. hastanede yattım uzun zaman kontrol altında tutulmak için... çok canım yandı ve çok üzüldüm... üç yıllık evliliğimde ikinci düşüğüm benim... ilk adetimide gördüm... en son kontrolde doktorum tekrar gebelik için hiç bir engelin olmadığını ve korunmama gerek olmadığını söyledi şimdi sadece bir hafta gibi bir süre kaldı... iki hamileliğimded sadece uyku bastırması olmuştu... başka bir şikayetim yoktu... bilmiyorum bu sefer korkuyorum galiba yine aynısı olacak die...
acaba kızlar aranızda düşük sonrası hemen gebe kalan varmı... olsa bile sorun yaşayan varmı... aklımı kemiriyo bu sorular... eğer yardımcı olursanız sevinirim...
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canım oncelıkle cok gecmısler olsun allah sabırlar versın  :flowers:

keısnlıkle korkmana gerek yok ben haziran ayında kürtaj olmuştum eylül ayında kendi isteğimle ilk seferde hamile kaldım şuan 6.5 aylık oglum var..

rabbim tez zamanda sanada nasip etsin inşallah eger hamile kalabılıyorsan ki kalıyorsun bence problem yaşamazsın allah hayırlara vesile olsun  :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Dilaracım çok geçmiş olsun, rabbim tekrar böyle bir acı yaşamak nasip etmesin. Valla ben böyle birşey yaşamadım ama umarım tez zamanda tekrar sağlıkla hamiş kalır ve kucağına alırsın inş. :amin: Bebek kaybetmek gerçekten çok zor bir duygu bilirim bende 22 haftalık sakatlık yüzünden normal doğumla vazgeçtim oğlumdan. Allahım 5 ay sonra tekrar nasip etti şimdi 4 haftalık hamişim. Stres sıkıntı yapma umarım seninde sağlıkla oalcaktır

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dilara ışık - 29 Kasım , 2010, 14:29:41
evet kızlar tam bir ay oldu... biray önce gebe olduğumu öğrendim... fakat 5 haftalıkken kaybettim bebeklerimi.... düşük zamanında ikiz olduklarını öğrendim... ama allaha şükür kürtaj olmadım... bünyemin attığını öğrendim.. hastanede yattım uzun zaman kontrol altında tutulmak için... çok canım yandı ve çok üzüldüm... üç yıllık evliliğimde ikinci düşüğüm benim... ilk adetimide gördüm... en son kontrolde doktorum tekrar gebelik için hiç bir engelin olmadığını ve korunmama gerek olmadığını söyledi şimdi sadece bir hafta gibi bir süre kaldı... iki hamileliğimded sadece uyku bastırması olmuştu... başka bir şikayetim yoktu... bilmiyorum bu sefer korkuyorum galiba yine aynısı olacak die...
acaba kızlar aranızda düşük sonrası hemen gebe kalan varmı... olsa bile sorun yaşayan varmı... aklımı kemiriyo bu sorular... eğer yardımcı olursanız sevinirim...
cok gecmis olsun cnm bende 23.10 da bebegimi kaybettim :y25: aradan tam 37gün gecti....ama hala adet olmadim :icon_scratch: banada kontrolle gittigimde doktorum ilk adetin geldikten sonra calismalara baslayabilirsin dedi bende beklemedeyim hala.insallah bu sefer saglikli hamilelik gecirir bebegimizi kucamiza aliriz :amin: :amin: :amin:
internette olsun cevremde olsun cok duydum düsükten sonra hemen hamile kalanlari ve hatta düsükten hemen 3hafta sonra gebe kalanlari ve duyduguma göre kürtajdan sonra daha kolay hamile kaliniyo rahmin iyi temizlendigi icin...herseyin hayirlisi olsun hakkimizdaa :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

dilara ışık

amin kızlar.... çok teşekkür ederim destekleriniz için... evet çok zor bi durum allah kimseye yaşatmasın die her gece dua ediyorum... inşallah siz de sorunsuz alırsınız bebişlerinizi kucağınıza... inşallah bende tez zamanda hamiş kalırım... rabbim nasip eder inşallah.... isteyen herkese sorunsuz ca nasip etsin...  :amin: :amin: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM.  :flowers: DEMEKKİ HAKKINDA HAYIRLISI BUYMUŞ.  :amin:
İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA TEKRAR HAMİLE KALIR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE BEBEĞİNE KAVUŞURSUN.  :amin: STRESTEN UZAK DURMAYA ÇALIŞ  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

SiRiNe

Cok gecmis olsun dilara insaaAllah tekrar hamile kalirsin :amin: :amin:

Allah bir daha yasatmasin

doruk38

Dilaracım çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum aynı durumu cuma günü bende yaşadım ama ben kürtaj oldum bebeğim 8+5 ti . çok acı çrktim çok üzüldüm ama elimden bir şey gelmedi hayırlısı böyleymiş. inşallah ikinci bebeklerimiz sağlıklı olur. çok geçmiş olsun

hümeyra_t_e

canım öncelikle çok geçmiş olsun..bende 4 haftalıkken bebeğimi kaybettim düştü...doktor çok küçük olduğu için korunmana gerek yok dedi 1 kere adet gördüm tekrar haileyim şimdi 12. haftma girdim şimdilik bi sorun yok inş da olmaz....rabbim en yakın zamanda sana da sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :amin:

dilara ışık

Alıntı yapılan: doruk38 - 30 Kasım , 2010, 00:03:07
Dilaracım çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum aynı durumu cuma günü bende yaşadım ama ben kürtaj oldum bebeğim 8+5 ti . çok acı çrktim çok üzüldüm ama elimden bir şey gelmedi hayırlısı böyleymiş. inşallah ikinci bebeklerimiz sağlıklı olur. çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun... canım benim... allah bir daha göstermesin... bundan sonra elimize almak nasip etsin... ben dün ikinci adetimi gördüm.. nasipse aralığı bekliycem...

Alıntı yapılan: afra024 - 30 Kasım , 2010, 12:29:43

canım öncelikle çok geçmiş olsun..bende 4 haftalıkken bebeğimi kaybettim düştü...doktor çok küçük olduğu için korunmana gerek yok dedi 1 kere adet gördüm tekrar haileyim şimdi 12. haftma girdim şimdilik bi sorun yok inş da olmaz....rabbim en yakın zamanda sana da sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :amin:

afracım allah eline aldırmayı nasip etsin... daha iyiyim şimdi... dün tekrar adet gördüm inşallah aralık hayırlısı olur... gerçi artık allah acı çektirmesinde ne zaman nasipse o zaman olsun diyorum...

çok teşekkürler arkadaşlar.. iyiki varsınız.. :flowers: :flowers:

SeliN59

geçmiş olsun canım mevlam büyük inşallah en kısa zamanda yeniden hamiş kalırsın

"<<<ZEHRA>>>

arkadaşlar iyi akşamlar herkese ben yeni üye oldum ve hemen bu konu hakkında yazmak istedim bende 2 tane düşük yaptım.ikisininde kalbi durmuştu.22 ekim (geçen yıl)diğeri de 13 nisan (bu yıl)aradan 7 ay geçti ve tekrar düşünüyorum hayırlısı bakalım...moralim çok düzgün mutlaka vardır bir hayır...
Allah en kısa zamanda bizlerede nasip eder İnşallah

mavinur

zehracım geçmiş olsun ne kadarlıktı kaybettiğinde bende aynı durumu yaşadım sonra bnde pıhtılaşma olduğu ortaya çıktı gebe kaldığımdan beri iğne vuruluyorum şimdi üçüncü gebeliğim 13. haftalık oldu çok şükür

bebeğimmm

bende 23 eylülde kürtaj oldum bebişim 8 haftalıktı kalp atımı alınmadı .bu ay tekrar düşünüyoruz tekrardan aynı problemleri yaşarmıyım diye çokta korkuyorum Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin inş

"<<<ZEHRA>>>

08 Aralık , 2010, 22:27:47 #14 Son düzenlenme: 08 Aralık , 2010, 22:30:26 z.ehra
Alıntı yapılan: mavinur - 04 Aralık , 2010, 22:21:41
zehracım geçmiş olsun ne kadarlıktı kaybettiğinde bende aynı durumu yaşadım sonra bnde pıhtılaşma olduğu ortaya çıktı gebe kaldığımdan beri iğne vuruluyorum şimdi üçüncü gebeliğim 13. haftalık oldu çok şükür
Allahım nazarlardan korusun  bitanem hayırlısıyla kucağına versin İnşallah Rabbim .Bizlerede nasip etsin buarada sitede yeniyim  yanlışlıklar yapıyorum :k06: biri 6+3 diğeri ise 6+5 ti hayırlısı bakalım