bebişlerimi bende kaybettim.... :(

Başlatan dilara ışık, 29 Kasım , 2010, 14:29:41

« önceki - sonraki »

qonca

bn de 1 sene içinde 2 düşük yaptım ikiside 5 haftalıktı.çok şükür kürtaj olmadım vücudum kendi atıyormuş...bende kan pıhtılaşması varmış bu sebepten düşüomuş. hamile kaldıktan sonra günlük iğne vuruncam. şuan 6 aydır korunmuyoruz ama hala hamile değilim.önceden korunmayı bıraktığım ay hamile kalabiliordum fakat şimdi bi türlü olmadı. herşeyde bi hayır vardır diye düşünüyorum.. allah hepimiz hakkında hayırlısını versin en kısa zamnda bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 05 Aralık , 2010, 19:47:07
bende 23 eylülde kürtaj oldum bebişim 8 haftalıktı kalp atımı alınmadı .bu ay tekrar düşünüyoruz tekrardan aynı problemleri yaşarmıyım diye çokta korkuyorum Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin inş
slm bebegim bende senin gibi ayni günde kürtaj oldum  :y25: bizde bu ay calismalara basladim bakalim hayirlisi insallah  bu sefer bebelerimiz bizi birakmaz  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Aralık , 2010, 14:50:08
Alıntı yapılan: bebeğimmm - 05 Aralık , 2010, 19:47:07
bende 23 eylülde kürtaj oldum bebişim 8 haftalıktı kalp atımı alınmadı .bu ay tekrar düşünüyoruz tekrardan aynı problemleri yaşarmıyım diye çokta korkuyorum Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin inş
slm bebegim bende senin gibi ayni günde kürtaj oldum  :y25: bizde bu ay calismalara basladim bakalim hayirlisi insallah  bu sefer bebelerimiz bizi birakmaz  :amin: :amin: :amin:
AMİN CANIM KİMSENİN YAVRUSU BIRAKMASIN BUNDAN SONRA

SABIRTAŞI

CANIM UZUN ZAMANDIR GİRMİYORDUM DAHA BUGÜN GİRDİM SAYFAYA ÇOK ÜZÜLDÜM ARKADAŞIM GÖRÜNCE.. ALLAH SABIRINI VERSİN İNŞALLAH...ÜZÜLME İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ DAHA NİCE EVLATLARIN OLUR İNŞALLAH...ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...

н∂vv∂ ツ

geçmiş olsun dilara

Rabbim yaşatmasın bi daha

Uploaded with ImageShack.us

suzannn

GEÇMİŞ OLSUN CNM İNŞALLAH BUNDAN SONRAKİ HAMİLELİĞİNDE KUCAĞINA ALMAK NASİP OLUR

dilara ışık

çok teşekkür ederim kızlar.... artık iki ayda bitti ama sanki acı bitmiyo.... aslında iyiyim ama aklımı da boşaltamıyorum... inanın bütün kalbimle dua ediyorum... hiç kimse yaşamaz... bu ayda adet oldum ve bitti hayırlısı allahtan hayırlı zaman içinde hayırlı evlat nasip eder inşallah...... ben ve tüm isteyenlere nasip etsin allah.... buna da bin şükür.... allah sabır nasip etsin ne diyim... ama kızlar iyiki varsınız.... iyiki yanımdasınız.... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: dilara ışık - 13 Ocak , 2011, 14:54:21
çok teşekkür ederim kızlar.... artık iki ayda bitti ama sanki acı bitmiyo.... aslında iyiyim ama aklımı da boşaltamıyorum... inanın bütün kalbimle dua ediyorum... hiç kimse yaşamaz... bu ayda adet oldum ve bitti hayırlısı allahtan hayırlı zaman içinde hayırlı evlat nasip eder inşallah...... ben ve tüm isteyenlere nasip etsin allah.... buna da bin şükür.... allah sabır nasip etsin ne diyim... ama kızlar iyiki varsınız.... iyiki yanımdasınız.... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: canım benim rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin  :amin: :amin:

dilara ışık