evinizde hayvan besliyormusunuz

Başlatan asya81, 26 Kasım , 2010, 16:28:54

« önceki - sonraki »

__nil__

evimizde 2tane hint bülbülü ve 8 yumurtaları var :basardim: :muzz: :muzz: :muzz:

asya81

Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Mart , 2011, 13:38:42
evimizde 2tane hint bülbülü ve 8 yumurtaları var :basardim: :muzz: :muzz: :muzz:
hint bülbülleri öledir sürekli yavru yaparlar çok çalışırlar çoook  :toothy10: :toothy10: dükkanda varda dişiyi beğenmdi heralde öldürdü pislük

asya81

Alıntı yapılan: Demet_dk - 18 Mart , 2011, 22:04:42
BENCE TAVŞAN İYİ Bİ SEÇİM DEİL

BİDE TAVŞAN KADAR FARELER VAR AYY ÇOK ACAYİPLER
gine domuzunu diyorsun korkunç onlar yaa daha sonradan vahşileşiyorlar :cildir:

banu_fth

Alıntı yapılan: βαlκιz - 19 Mart , 2011, 13:37:29
onlar çitfleşcek ozaman erkek devamlı yanına gidiyorsaa  :love8: :love8:

ama dişi yüz vermiyo demek

aa yerler dimee yesinlerde degiştirim koltukları :ehi:

deme kıızz daha yavrulaaar.. 50 günlükler .. terbiyesizler bazen öpüşüolar .. eşimle biz de gayri ihtiyari bakıoruz  :k06:
hoşumuza gido anlaşıolar diye .. anam dün akşam yine bunlar koklaşıolar salonda serbest bıraktık uçsunlar diye .. perdeye kondular orda öpüşüolardı .. bizde onlara bakıoduk .. aniden durup bize baktılar ..

ay bi utandık eşimle birlikte  :honk:  ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ay pardon filan döndük tekarr tv izlemeye  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Mart , 2011, 14:02:11
Alıntı yapılan: βαlκιz - 19 Mart , 2011, 13:37:29
onlar çitfleşcek ozaman erkek devamlı yanına gidiyorsaa  :love8: :love8:

ama dişi yüz vermiyo demek

aa yerler dimee yesinlerde degiştirim koltukları :ehi:

deme kıızz daha yavrulaaar.. 50 günlükler .. terbiyesizler bazen öpüşüolar .. eşimle biz de gayri ihtiyari bakıoruz  :k06:
hoşumuza gido anlaşıolar diye .. anam dün akşam yine bunlar koklaşıolar salonda serbest bıraktık uçsunlar diye .. perdeye kondular orda öpüşüolardı .. bizde onlara bakıoduk .. aniden durup bize baktılar ..

ay bi utandık eşimle birlikte  :honk:  ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ay pardon filan döndük tekarr tv izlemeye  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

:ehi: küçükler müçükler öpüşüyolar ama :ehi:
ya bende özledim kuşlarımıı ne güzellerdi ama sobanın borusuna gider konarlardıı allahım ayakları yanıcak diye deli olurdum kovalardım kaçmazlardı :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aybenim

benimde muhabbet kuşum vardı haşmet hatta yazmıştım daha önce buraya. sonra felç oldu uçamadı bi ay kadar bacaklarınada basmıyo ne konuşuyo ne ötüyo öyle susuyordu. kaç kere veterinere götürdük düzelmez dedi. sonra ben hamile kalınca druma sordum isterseniz evden uzaklaştırım kuşu dedi. bende anneme verdim. ama çok özlüyorum onu çooookkkkkkkkk...........

βαlκιz

:sad1:inş düzelir canım üzülmee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aybenim

Alıntı yapılan: βαlκιz - 19 Mart , 2011, 14:18:42
:sad1:inş düzelir canım üzülmee
inşallah ama çok afacan bişeydi ben onun gibi kuş görmedim hayatımda. amcam bi gelişinde çok sigara içmişti ev duman altı olmuştu. duman ettin beni mehmet diye bi bağırdı. herkes altına yaptı resmen gülmekten....

βαlκιz

:k06: yaşlımı acaba ondanmı öyle oldukii

asya81

Alıntı yapılan: aybenim - 19 Mart , 2011, 14:16:36
benimde muhabbet kuşum vardı haşmet hatta yazmıştım daha önce buraya. sonra felç oldu uçamadı bi ay kadar bacaklarınada basmıyo ne konuşuyo ne ötüyo öyle susuyordu. kaç kere veterinere götürdük düzelmez dedi. sonra ben hamile kalınca druma sordum isterseniz evden uzaklaştırım kuşu dedi. bende anneme verdim. ama çok özlüyorum onu çooookkkkkkkkk...........
üzüldüm adına :-\ inşallah düzelir bende 2tane afrika gri papağanı var heryer tüy ve çekirdek yapıyorlar  :cildir: :cildir: doktora sordum elini yıka temislerken kafesi eldiven tak dedi sorun yaratmas dedi.genelde kediyi önermiyorlar gebelikte

aybenim

Alıntı yapılan: βαlκιz - 19 Mart , 2011, 14:21:49
:k06: yaşlımı acaba ondanmı öyle oldukii
yok kız ne yaşlısı 3 yaşında daha.

aybenim

Alıntı yapılan: asya81 - 19 Mart , 2011, 14:22:32
üzüldüm adına :-\ inşallah düzelir bende 2tane afrika gri papağanı var heryer tüy ve çekirdek yapıyorlar  :cildir: :cildir: doktora sordum elini yıka temislerken kafesi eldiven tak dedi sorun yaratmas dedi.genelde kediyi önermiyorlar gebelikte
canım kuşların nefesinde ve tüyünde bi madde varmış o düşüğe yol açıyormuş dr öyle demişti.

asya81

Alıntı yapılan: aybenim - 19 Mart , 2011, 14:27:12
Alıntı yapılan: asya81 - 19 Mart , 2011, 14:22:32
canım kuşların nefesinde ve tüyünde bi madde varmış o düşüğe yol açıyormuş dr öyle demişti.
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :-ooo :-ooo :-ooo doktor nie  bişe olmas dio yahu  :violent1: bak sinir oldum tekrar sorucam kızcam doktora :caca:

aybenim

bilmiyorum canım eczacı bi arkadaşım var 2 çocuğu var oda öyle dedi bende gönderdim kuşu....