27 Nisan , 2024, 16:33:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

evinizde hayvan besliyormusunuz

Başlatan asya81, 26 Kasım , 2010, 16:28:54

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: balkızZz - 26 Kasım , 2010, 17:06:12
kuş almalıyım ben özledim  kuş bakmayı
benimkilerde neler neler yapıyodu canlarım
evet kuş alim evde dolansın dursun çocuklar onun peşinden dolanır onla ugrasırken ben iş yaaprım :ehi: bi kuşum ölmüştü bahçede mezarı  :sad1: evde mutlaka bi hayvan beslemek istiyorum çocuklar hayvanları çok seviyo  en çok görümcemi seviyolar oda bi hayvan  :toothy10: :toothy10:

GÜLŞAH ÖLDÜM GÜLMEKTEN.ALEMSİN YAA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
NE DİYE HAYVAN BESLEYECENKİ OZAMAN HAZIR GÖRÜMCEN VARKEN GETİR EVE ÇOCUKLAR UĞRAŞSIN ONUNLA.HEM ZARARDA VERMEZ ÇOCUKLARA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

βαlκιz

gülün gülün :ehi:
ilkay evet öyle zaten şimdiden çok seviyolar valla
yolda kocaman köpeklere koşup gidiyolar ciici cici diye :k06:
komşumuzun keçisi var ona bayılıyolar  :ehi:
ördek besledik bak unuttum hayvan 1 hafta dayandı bize sonra yolladım başka ördekleri olan birine
benim çocuklar bikaç kere kafalarından tutu fırlattı da çok fena seviyolar yaa hırpalayarak :ehi:
küçük hayvan beslemek istemiyorum bu yüzden
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

BENİMDE MUHABBET KUŞUM VARDI İZNE GİDİNCE SATTIK.ÇOK KONUŞUYOR RAHATSIZ EDİYODU ÇEVREYİ.MİSAFİR FİLAN GELDİĞİNDE EVE O HERKESTEN ÇOK BAĞIRIP KONUŞUYORDU.MİLLET SUSUP ONU DİNLİYODU.BU DEFA HERKES SUSUNCA ODA SUSUYORDU.AMA BEN ÇOK SEVİYORDUM ONU  :love9:
ŞİMDİDE MOZAİK CİNSİNDEN KANARYAMIZ VAR 1 TANE.ÇOK TATLI.OKADAR GÜZEL SESLER ÇIKARIYOKİ İNSANI DİNLENDİRİYOR :k06:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Demet_dk

Alıntı yapılan: balkızZz - 26 Kasım , 2010, 17:18:35
gülün gülün :ehi:
ilkay evet öyle zaten şimdiden çok seviyolar valla
yolda kocaman köpeklere koşup gidiyolar ciici cici diye :k06:
komşumuzun keçisi var ona bayılıyolar  :ehi:
ördek besledik bak unuttum hayvan 1 hafta dayandı bize sonra yolladım başka ördekleri olan birine
benim çocuklar bikaç kere kafalarından tutu fırlattı da çok fena seviyolar yaa hırpalayarak :ehi:
küçük hayvan beslemek istemiyorum bu yüzden

GÜLŞAH O ZAMAN BÜYÜK HAYVAN BESLE İNEK KEÇİ KOYUN  :ehi:
ÇOCUKLAR HIRPALAYARAK SEVİYO

βαlκιz

demet  :k06: eşek almayı düşünüorum
bebek arabası yerine onla gezeriz valla :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

4 papagan eskittik en son kanarya aldık onuda bebek olunca gönderdik ama çok eglenceli balıklarım war.. bütün gün birbirinii kowalıyolar annnca doguruyolar :)

ama haywandan yana geçmişim hiç temiz deil.. küçükken abimin ciwciwleri wardı birini bogmuşum birini kızgın yaga atmışım biri  kediye wemişim... kedimizide 4. cükattan atmışım :) ama hatırlamıyorum o başka :k06:

Demet_dk

Alıntı yapılan: balkızZz - 26 Kasım , 2010, 17:23:22
demet  :k06: eşek almayı düşünüorum
bebek arabası yerine onla gezeriz valla :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SÜPERSİNNNNNNN  :icon_thumright:
GÜLŞAH BUGÜN FORMUNDASIN ESPİRİLER HAVADA UÇUŞUYO MAŞALLAH SANA  :nazar:

βαlκιz

balık alcam zaten akvaryum boş duruyo
çocukların odası yapılsın oraya koycaz
büşraaaa kızgın yag hee  :-ooo :-ooo

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi:valla bak bizim arabayı eşim bile süremiyo o aarabyı ben onu itiyorum :ehi:
artık eşek alalım o kendi gidiyo nasılsaa diyorum

Demet_dk

Alıntı yapılan: balkızZz - 26 Kasım , 2010, 17:28:51
:ehi: :ehi: :ehi:valla bak bizim arabayı eşim bile süremiyo o aarabyı ben onu itiyorum :ehi:
artık eşek alalım o kendi gidiyo nasılsaa diyorum
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

__nil__

benimde iki tane muhabbet kuşum vardı biri eşimin bana hediyesiydi..çok tatlıydı konuşuyordu..bana çok alışıktı hiç ısırmazdı..ama o ölünce diğerini de gönderdim ben görmeye dayanamadım.çok ağladım çünkü çok üzüldüm.kaç senedir benle beraberdi...hayvan bakmak güzelde ömürleri uuzun değil ya insan ölünce çok ama çok üzülüyor,bağlanıyor..daha önce kaplumbağam ölmüştü eşim kuşu almıştı o da öldü şimdi almam artık diyor,çok üzülüyorsun dio

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ewet yaa ne korkunç ama küçükmüşüm htırlamıyorum...aaa ama pazarlarda stılan renkli ciwciwlerden almıştım gece yanıma aldım uyuynca ezmişim ölmüştü haala wicdan azabı çekiyorum :(

βαlκιz

bende kuşum ölünce çok kötü olmuştum baktım kafeste yatıyo kımıldamıyo
bi elledim buz gibi olmuş ölmüş
hemen eşimi aradım geldi ben kafesin karşısında aglıyorum
hemen kuşu laylonun içine sardık bahçeye gömdük
insan üzülüyo gerçekten

Demet_dk

BİZİMDE MUHABBET KUŞUMUZ VARDI ÇOOOK ÖNCEDEN BABAMA AŞIKTI KUŞ
ÇOKTA GÜZEL KONUŞUYO 8 YIL YAŞADI BİZİMLE
İSTANBUL DIŞINA BİLE ÇIKTI TATİLE

AMA Bİ KURBAN BAYRAMI ARİFESİNDE ÖLDÜ BAŞ AŞAĞI SALLANDIRDI KENDİNİ  :y25:

ツgöçmen_54 ツ

bizde 1 sene önce 1.5 metrelik bi akvaryum kurduk eşimle..içine 60 tane çiklet türü balıklar koyduk..o kadar güzellerdiki insan izlemeye doyamıyordu.sonra misafirler geldikçe sizin balıkla ne işiniz var bebek yapın falan filan...soğuttular bizi anlıcağınız..evde 3 ay kaldıktan sonra büyük bi zararla internette sattı eşim :'( :'(