28 Nisan , 2024, 01:09:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

evinizde hayvan besliyormusunuz

Başlatan asya81, 26 Kasım , 2010, 16:28:54

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Şubat , 2011, 09:53:56
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Şubat , 2011, 09:48:51
kuşum vardı rahmetli oldu geçen ay :(
üzülme bazı hayvanlar erkenden gidiyorlar işte :-\ benim 2 tane jako papağanım var evde kafayı yedirtiyorlar :cildir: :cildir: :cildir:
14 yaşında öldüü bizim kuş evimizin ferdi gibiydi konuşuyodu da öleceğini anladım babamlara verdim 1 hafta sonra ölmüş bana söylemediler sonra annem ağzından kaçırdı hayvana bile böyle üzülürken allah yakınlarını kaybedenlere sabır versin
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

oyy Nurum :( 14 yaşında bide :( ben bunalıma girerdim galiba  :sad1: eşim oyüzden kuş almak istemiyo bekarken vardı onun askerdeyken ölmüş okadar üzülmüşki birdaha almıcam demiş. bende zorlamıyorum çünkü bende çok bağlanıyorum hayvanlara. hayvanlara şiddet uygulayanlarında tek tek ağızlarını burunlarını dağıtasım var  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

asya81

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Şubat , 2011, 09:58:31
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Şubat , 2011, 09:53:56
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Şubat , 2011, 09:48:51
kuşum vardı rahmetli oldu geçen ay :(
üzülme bazı hayvanlar erkenden gidiyorlar işte :-\ benim 2 tane jako papağanım var evde kafayı yedirtiyorlar :cildir: :cildir: :cildir:
14 yaşında öldüü bizim kuş evimizin ferdi gibiydi konuşuyodu da öleceğini anladım babamlara verdim 1 hafta sonra ölmüş bana söylemediler sonra annem ağzından kaçırdı hayvana bile böyle üzülürken allah yakınlarını kaybedenlere sabır versin
öyle canım 14 yıl azmı dediğin gibi evin bireyi haline geliyorlar.haklısın hergün görüyor duyuyorus sağlıklı insanlar bile bir bakıyorsun gitmişler...

asya81

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 25 Şubat , 2011, 10:03:09
oyy Nurum :( 14 yaşında bide :( ben bunalıma girerdim galiba  :sad1: eşim oyüzden kuş almak istemiyo bekarken vardı onun askerdeyken ölmüş okadar üzülmüşki birdaha almıcam demiş. bende zorlamıyorum çünkü bende çok bağlanıyorum hayvanlara. hayvanlara şiddet uygulayanlarında tek tek ağızlarını burunlarını dağıtasım var  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
seviyorus o yüzden bağlanıyoruz hayvana merhameti olmayanın kimseye merhameti olmaz.o yüsden bende deli oluyorum  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hayvanları ben de seviyorum kedim vardı daha önce de küçüktüm o zaman tabi bebeğimin kıyafetlerini giydiriridim kediye :)  :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Şubat , 2011, 10:05:53
hayvanları ben de seviyorum kedim vardı daha önce de küçüktüm o zaman tabi bebeğimin kıyafetlerini giydiriridim kediye :)  :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: vallahi bana spariş geliyor örüyorum kedilere elbise  felan bir görsen çok komik :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Şubat , 2011, 10:05:53

;D ;D ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hıııı öyle yeteneklerin mi varr o kıyafetler çok şirin oluyooo

asya81

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Şubat , 2011, 10:10:15
hıııı öyle yeteneklerin mi varr o kıyafetler çok şirin oluyooo
bilmiyorum ki hiç denememeiştim kedi köpek kıyafeti spariş gelince dükkanda yaptım :laughing7: satılıyorda yahu bide kedi  köpek yatakları :toothy10:onlarıda polardan yapıom yada peluş

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENDE SEVİYORUM HAYVANLARA BİZİMDE KUŞUMUZ VARDI MAŞUK ADIDA  :laughing7:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ANNE OLMAK İSTİYORUMA ACILMIŞ BU KONU  :toothy10: :toothy10:

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Şubat , 2011, 10:18:12
ANNE OLMAK İSTİYORUMA ACILMIŞ BU KONU  :toothy10: :toothy10:
canım ilk siteye üye olduğumda bilmeden açmışım :toothy10: :toothy10: :toothy10: acemiliğime geldi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Dilara Ebrar

ben beslemem .çokta sevmiyorum galiba  :dontknow: :dontknow: :dontknow: napimmmmm
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

çepel yeni aldigim yemide yemiyo  :sad1: :crybaby2: :( :y25: :-[