Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

belkis_nur

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 04 Ağustos , 2011, 01:07:19
Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Ağustos , 2011, 00:07:53
KIZLAR ADET OLDUMMM...hayirlisi buymus demek    :hello:   
hayırLısı oLsun ßelKıS cım.inŞ dier aya gelir ßeßişin  :amin:
insallah sagol canim . sen fransadan dimi? kac yillik evliydin canim?

flowers

Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Ağustos , 2011, 01:13:51
Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 04 Ağustos , 2011, 01:07:19
hayırLısı oLsun ßelKıS cım.inŞ dier aya gelir ßeßişin  :amin:
insallah sagol canim . sen fransadan dimi? kac yillik evliydin canim?
evet  ßelkıScım ßende Fransadayım 57 moSelle..
2 yılımı doldurDum geçen ay Cnm..

belkis_nur

anladim mervecim insallah sende kavusursun bebisine   :amin: 

DoctorGunel

Belkiscim hayirlisi canim, sakin uzulme, insallah ramazan ayinda rabbim bebeklerimizi gonderir, AMIN...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

belkis_nur

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 04 Ağustos , 2011, 06:35:00
Belkiscim hayirlisi canim, sakin uzulme, insallah ramazan ayinda rabbim bebeklerimizi gonderir, AMIN...
amin canim insallah  :amin:    :opucuk: 

KasrıCinan

:honk: :honk: CANIM BENİM İNSALLAH EN KISA SÜREDE HAYIRLI Bİ SEKİLDE BEBEĞİN SENİNLE OLUR.HAKKINDA HER ZAMAN HAYIRLISI OLSUN.ÜZÜLME ALLAHTAN HİÇ Bİ ZAMAN ÜMİT KESİLMEZ.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

belkis_nur

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 13:29:02
:honk: :honk: CANIM BENİM İNSALLAH EN KISA SÜREDE HAYIRLI Bİ SEKİLDE BEBEĞİN SENİNLE OLUR.HAKKINDA HER ZAMAN HAYIRLISI OLSUN.ÜZÜLME ALLAHTAN HİÇ Bİ ZAMAN ÜMİT KESİLMEZ.
sagol canim   :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: belkis_nur - 03 Ağustos , 2011, 20:38:40
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 03 Ağustos , 2011, 16:24:57
belkıscım ikimiz aynı tarihte inşallah güzel haberler vermek nasip olur ama yine umudum yok.
esracim benimde hic umidim yok canim . ama napalim belki diyoruz iste . insallah hamileyizdir canim   :amin:   yuce rabbim tum isteyenlere nasip etsin   :amin:   esracim ayy  korkuyorum su adetleri gormekten   :'(
belkıscım adet olmuşsun üzüldüm.sanki seninki 2 gün erken mi geldi canım ? üzülmece yok canım.inşallah bu ramazan uğurlu gelir sana bayramda bizlere bayram sevinci yaşatırsın hamişim diye :amin: :amin: :amin: :amin:
canım bugünde benim adet günüm.inşallah hamişimdir yaa...adet günlerim hiç gelsin istemiyoruım senin gibi.kırmızılardan korkar oldum :-ooo :-ooo

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 05 Ağustos , 2011, 08:43:39
Alıntı yapılan: belkis_nur - 03 Ağustos , 2011, 20:38:40
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 03 Ağustos , 2011, 16:24:57
belkıscım ikimiz aynı tarihte inşallah güzel haberler vermek nasip olur ama yine umudum yok.
esracim benimde hic umidim yok canim . ama napalim belki diyoruz iste . insallah hamileyizdir canim   :amin:   yuce rabbim tum isteyenlere nasip etsin   :amin:   esracim ayy  korkuyorum su adetleri gormekten   :'(
belkıscım adet olmuşsun üzüldüm.sanki seninki 2 gün erken mi geldi canım ? üzülmece yok canım.inşallah bu ramazan uğurlu gelir sana bayramda bizlere bayram sevinci yaşatırsın hamişim diye :amin: :amin: :amin: :amin:
canım bugünde benim adet günüm.inşallah hamişimdir yaa...adet günlerim hiç gelsin istemiyoruım senin gibi.kırmızılardan korkar oldum :-ooo :-ooo

hep aynıyız ama vakti geldiğinde inşl. hepimiz hamiş oluruz

esracım

Ayşecim inşallah dediğin gibi vakti gelince anne oluruz canım :amin: :amin: :amin: belki insan anne olacağından emin olabilse (kendi adıma) bu kadar korkmaz.bebeğimizin birgün geleceği belli olsa hiç korkmayacağım.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 05 Ağustos , 2011, 09:52:46
Ayşecim inşallah dediğin gibi vakti gelince anne oluruz canım :amin: :amin: :amin: belki insan anne olacağından emin olabilse (kendi adıma) bu kadar korkmaz.bebeğimizin birgün geleceği belli olsa hiç korkmayacağım.

evet emin olamıyoruz ama vakti olduğuna inanıyorum inşallah bebişler fazla bekletmeden gelecek. geçen ay ki doktor kontrolünden sonra daha da umutlandım

esracım

Alıntı yapılan: happines - 05 Ağustos , 2011, 10:44:51
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 05 Ağustos , 2011, 09:52:46

evet emin olamıyoruz ama vakti olduğuna inanıyorum inşallah bebişler fazla bekletmeden gelecek. geçen ay ki doktor kontrolünden sonra daha da umutlandım
inşallah dediğin gibi vakti vardır ve bebeklerimiz gelir vakitleri dolunca :amin: :amin:

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

pınar34

06 Ağustos , 2011, 22:47:02 #3643 Son düzenlenme: 06 Ağustos , 2011, 23:47:46 pınar34
kızlar merhaba ben daha yeni katılıyorum aranıza bende 1 senelik evliyim hiç korunmadık ama 2 aydır hastalığımda düzensiz ve 3 gün önce adet sancım oldu ve cok az kan geldi ama kırmızı değil kahverengi gibi ve parmağımın bir çizgisi kadar oluyorum 3 gündür bu şekildeyim acaba hamile olabilirmiyim işimde ağır oldugu için korkuyorum  doktora gittim ama pzt tahlil  yapıcaklar allah bilir ne zaman verirler ilk defa böyle birsey oldu anlamadım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: pınar34 - 06 Ağustos , 2011, 22:47:02
kızlar merhaba ben daha yeni katılıyorum aranıza bende 1 senelik evliyim hiç korunmadık ama 2 aydır hastalığımda düzensiz ve 3 gün önce adet sancım oldu ve cok az kan geldi ama kırmızı değil kahverengi gibi ve parmağımın bir çizgisi kadar oluyorum 3 gündür bu şekildeyim acaba hamile olabilirmiyim işimde ağır oldugu için doktora gittim ama pzt belli olucak acaba birsey olabilirmi
HOŞGELDİN CANIM ARAMIZA İNŞALLAHHH HAMİLESİNDİR  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url