Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

belkis_nur

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 02 Ağustos , 2011, 15:15:02
belkisnur seni ariyordum kiz, ne oldu???ben adet oldum, insallah RAMAZANDa gelir bebeyim, sende durumlar nasil???
selam canim benim adetim persembe gunu olcak . insallah olmaz . hayirlsisi olsun be canim . insallah bu ay gelir meleginn   :amin:   

belkis_nur

cok yorgunum canim orucdan dolayi cokda halsizim canim 

DoctorGunel

INSALLAH, bana haber et, INSALLAH hamilesindir...inan icden dualarim seninle canim...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

belkis_nur

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 02 Ağustos , 2011, 15:58:41
INSALLAH, bana haber et, INSALLAH hamilesindir...inan icden dualarim seninle canim...
allah razi olsun canim guzel dualarin icin    :amin:   yuce raabbim sanada kismet etsin   :amin:    :opucuk:

DoctorGunel

HACERESMA

kızlar benim iki haftadır çok şiddetli gögüslerim ve belim ağrıyor acaba hamile olma ihtimalim varmı çok merak ediyorum.
]

DoctorGunel

Alıntı yapılan: HACERELFİN - 03 Ağustos , 2011, 12:44:19
kızlar benim iki haftadır çok şiddetli gögüslerim ve belim ağrıyor acaba hamile olma ihtimalim varmı çok merak ediyorum.
insallah hamilesindir canim...

esracım

belkıscım ikimiz aynı tarihte inşallah güzel haberler vermek nasip olur ama yine umudum yok.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: belkis_nur - 02 Ağustos , 2011, 15:35:21
Alıntı yapılan: DoctorGunel - 02 Ağustos , 2011, 15:15:02
belkisnur seni ariyordum kiz, ne oldu???ben adet oldum, insallah RAMAZANDa gelir bebeyim, sende durumlar nasil???
selam canim benim adetim persembe gunu olcak . insallah olmaz . hayirlsisi olsun be canim . insallah bu ay gelir meleginn   :amin:   
ay inşaallah olmaz

ยรlคภ๓คz göภlüm

KasrıCinan

Alıntı yapılan: belkis_nur - 02 Ağustos , 2011, 15:04:04
Alıntı yapılan: tülin25 - 02 Ağustos , 2011, 14:52:12
kızlarr inşallah hamilesinizdirrr ... kısada olsa yaşadım ço güzel bir duyguu benımde adetim 1 gün geçtii ama korkuyorummm testen hamilliktennn.. rabbim sağlıklısmnı versin şu önemli günlerdeeee isteyen herkeseee....
insallah hamilesindir canim  amin insallah bende hamissimdir adetime iki gun kaldi ve insallah adet olmamm ve hamissimdir ama napim fazlada umitlenmicem sonra uzuluyom
canım nasılsın seni hep takip ediyorum ama bi türlü yazmak nasip olmadı.ama seninle birlikte adetini bende takip ediyorum emin ol.ve sürekli dua ediyorum rabbim en kısa zamanda nasıp etsin insallah.öptüm tatlım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

belkis_nur

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 18:08:56
Alıntı yapılan: belkis_nur - 02 Ağustos , 2011, 15:04:04
Alıntı yapılan: tülin25 - 02 Ağustos , 2011, 14:52:12
kızlarr inşallah hamilesinizdirrr ... kısada olsa yaşadım ço güzel bir duyguu benımde adetim 1 gün geçtii ama korkuyorummm testen hamilliktennn.. rabbim sağlıklısmnı versin şu önemli günlerdeeee isteyen herkeseee....
insallah hamilesindir canim  amin insallah bende hamissimdir adetime iki gun kaldi ve insallah adet olmamm ve hamissimdir ama napim fazlada umitlenmicem sonra uzuluyom
canım nasılsın seni hep takip ediyorum ama bi türlü yazmak nasip olmadı.ama seninle birlikte adetini bende takip ediyorum emin ol.ve sürekli dua ediyorum rabbim en kısa zamanda nasıp etsin insallah.öptüm tatlım
SUMEYRACIMMM; bende seni takip ediyorum canim benimm. sukkur iyisin bebisinle    :opucuk:  guzel dualarin icin tessekurler hemserimm . hayirlisi olsun artik canim adet gunum yarin bakalim . insallah gelmistir bebis ama fazla umidim yok bu ay adet belirtilerim var canim . 

belkis_nur

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 03 Ağustos , 2011, 16:24:57
belkıscım ikimiz aynı tarihte inşallah güzel haberler vermek nasip olur ama yine umudum yok.
esracim benimde hic umidim yok canim . ama napalim belki diyoruz iste . insallah hamileyizdir canim   :amin:   yuce rabbim tum isteyenlere nasip etsin   :amin:   esracim ayy  korkuyorum su adetleri gormekten   :'(   

belkis_nur

KIZLAR ADET OLDUMMM...hayirlisi buymus demek    :hello:   

flowers

Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Ağustos , 2011, 00:07:53
KIZLAR ADET OLDUMMM...hayirlisi buymus demek    :hello:   
hayırLısı oLsun ßelKıS cım.inŞ dier aya gelir ßeßişin  :amin: